Zdraví

Čtenářský příběh: Měním se ve vlčici

Můj život je jedna velká dieta. Už si ani nepamatuju, kdy jsem něco snědla bez výčitek svědomí. Ve skříni mám dva různé šatníky, jeden na postavu o 10 kilo méně a druhý o 10 kilo více. Mám také oblečení na postavu něco mezi tím. Hlavně kalhoty, ty musím dokupovat podle svých kilogramů.

Teď se snažím mít ráda svoji větší postavu. Vím, že všechno je v mém myšlení, jestli je vyrovnané, anebo jestli potřebuje sladký nebo mastný doping. Potom se proměním ve vlčici a dělám tajné výpravy do ledničky a do spíže. V tu chvíli dokážu do sebe nacpat neuvěřitelné množství jídla v neuvěřitelných kombinacích. Moje rodina je přesvědčená, že nic nejím a že jsem vyrovnaná. Večer mě ale posedne žravost a zcela mě ovládne.

Jednou jsem se vypravila na svou žravou výpravu do skříně v ložnici, kde jsem měla schované sušenky. Manžel právě vítal návštěvu, která k nám přišla. Chtěl se pochlubit, jak krásně dvoubarevně vymaloval ložnici, takže je tam hned zavedl. Já právě stále u skříně, cpala se sušenkou a druhou rukou jsem vytahovala další sušenku z nástavce  u skříně. Málem jsem se propadla hanbou, i když jsme se tomu zasmáli. Večer jsme si potom vyměnili zkušenosti se svými chutěmi a slabou vůlí. Lepší je to brát s humorem.

Zapojte se také!

Víme dobře, že hubnutí bývá občas dřina. Ale když jdete na věc s nadhledem, může to být i zábava. O tom se hodláme přesvědčit v našem velkém testu diet a receptů na hubnutí. Určitě i vy máte svou zkušenost, svůj úspěch či neúspěch. Napište nám o tom!

Zapojte fantazii nebo jednoduše zavzpomínejte. Máte v zásobě nějaký příběh, který se točí kolem diety nebo hubnutí? Pošlete nám ho a my váš příběh zveřejníme. Navíc ze všech došlých příspěvků vybereme ty nejlepší a jejich autory po skončení soutěže odměníme.

Své příspěvky můžete posílat až do konce našeho testu, to je středa 27. května, na e-mail eva.soukupova@zena-in.cz a do předmětu uveďte heslo „soutěž“.

   
13.05.2009 - Hubněte - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] mysak [*]

  Já nechápu, proč ta paní něco takového jako sušenky vůbec kupuje. Jinak ze zkušenosti: je dobré chodit na nákup po jídle Sml33

  superkarma: 0 18.05.2009, 16:40:19
 2. avatar
  [2] libélula [*]

  jo, taky delam ocistne kury, vim, jak to memu telicku dela dobre a citim se pak vyborne. navic netihnu k mastnym jidlum a nejim pres deset let zadne maso, jen v poslednich trech letech jsem zacla zase jist rybicku. neco si umet odrict je pro me spis snazsi nez tezsi. je to o vuli kazdeho cloveka, co dokaze sam na sobe zmenit. v podstate zravost, kterou pani trpi, ma zase zaklad nekde v psychice

  superkarma: 0 14.05.2009, 17:19:49
 3. avatar
  [1] shb [*]

  já se teda neučastním soutěže, ale myslím, že je to fakt prosté- stačí pít čistou vodu a jíst pouze čerstvou zeleninu, a to musí letět váha dolů jako blázen....u mě to teda fungovalo, a to přitom hubnutí cílem nebylo, bylo to v rámci jedné očistné kůry- samozřejmě ještě s doplňkama, mohla jsem jíst i ovoce ale to bych vzhledem k obsahu cukrů hubnoucím nedoporučovala...

  třeba ta paní v článku- kdyy místo sušenek tlačila okurku tak by jednak nemusela mít výčitky a jednak by si pochutnala Sml80

  superkarma: 0 13.05.2009, 13:45:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme