Čtenářka Nadenica k dnešnímu kulturnímu tématu zaslala pozvánku na koncert kapely Nevím a k pozvánce přiložila také video. Zaposlouchejte se, ohodnoťte mladou kapelu!

Máte ráda tvrdší muziku? Přijměte pozvání od čtenářky Nadenice na vánoční koncert kapely Nevím. Téma dne zní: Vaše kulturní tipy!


MTM - Mladí Talentovaní Muzikanti - Michal, Tonda, Matěj - to je NEVÍM

Tímto krátkým příspěvkem bych Vás velice ráda pozvala na již tradiční Vánoční koncert rockové skupiny NEVÍM.

Věkem mladá, avšak zkušenostmi již znalá skupina tří správných kluků, zahraje nejen převzaté pecky skupin Nirvana, Kabát, Škwor.... ale samozřejmě Vám představí i vlastní tvorbu. Perličkou je Vltava od Bedřich Smetany, u které každého z Vás určitě zamrazí...

V průběhu večera se můžeme těšit na několik překvapení a hostů. Na velké obrazovce během koncertu zhlédneme hudební dráhu kapely, od jejich začátků, přes koncertování se skupinou Kabát (těm byli dokonce i jako předkapela na jejich turné), dále pak i různá zahraniční vystoupení.

nevím

Letos na jaře vydali novou desku, kterou jim křtila naše hudební stálice paní Věra Špinarová.

Koncert určitě stojí za návštěvu a pokud to máte opravdu z ruky, mrkněte na

Těším se na setkání s Vámi dne 25.12.2010 V Pustějově u Studénky v místní sokolovně od 19hodin.

Nadenica

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Vaše kulturní tipy!

Pozvěte ostatní čtenářky na kulturu!

Viděla jste poslední dobou nějaké zajímavé divadelní představení? Shlédla jste v kině skvělý film? Dočetla úžasnou knihu? Navštívila kvalitní koncert? Balet, operu, muzikál... Pokud ano, podělte se o svůj zážitek s ostatními čtenářkami: Napište svou vlastní krátkou recenzi vašeho kulturního zážitku a upozorněte tak své souputnice magazínem Žena-in.cz na kulturní dění ve vašem regionu či na dobrou knihu! Vaše recenze nechť je dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Získat za ni můžete zajímavou knihu z Knižního klubu: John Curran - Utajené zápisky Agathy Christie a dále originální učební hru Síly přírody od firmy ITE media. Své kulturní tipy posílejte v rámci dnešního tématu na e-mailovou adresu redakce níže...

utajene

 

Reklama