Bulvár

Čtenářské stránky: Travajzovi

Nabídka partnerství se Ženou-in vás, provozovatele nekomerčních webů, oslovila – zaslané odkazy formou novinek průběžně uveřejňujeme...

Další naše internetová kamarádka má krásné stránky o své rodině! Najdete je na odkaze:

   Travajzovi
www.travajzovi.estranky.cz

Co nám o svých stránkách napsala?

Stránky věnuji hlavně své rodině – převážně dceři Natálce. Dále v nich ale ukazuji své výrobky, co se týká korálkování.  Náhrdelníky a ostatní různé výrobečky je možné si koupit nebo případně vyměnit za jinou drobnost (co ostatní třeba vyrábějí), nebo za oblečení na dceru.

 

Stránky jsem založila po narození dcerky, protože jsem pro ni chtěla mít nějaký zápisníček o tom, jak roste, co dovede. Také je tu samozřejmě fotogalerie pro známé a kamarády.

– Bára Trávníčková 

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

   
19.06.2008 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Vivian [*]

  Žábina: já nakoukla jen tak letmo, ale nevidím tam nikde žádné fotky, které by mohly lákat pedofily... Aspoň teda mám takovou představu, že pedofil se rád kouká na fotky nahatých dětí (oblečených dětí jsou všude mraky, že ), a tam jsem žádné nahaté neviděla...

  superkarma: 0 19.06.2008, 20:39:45
 2. avatar
  [5] Žábina [*]

  Arabart: jasně, chápu...já třeba taky dávám fotky dětí na tento server..ale do uzavřených audi kam chodí jen určitá skupina lidí...ne tam, kam může kliknout každý
  jinak stránky jsou moc pěkné, to se musí nechat...i výrobky

  superkarma: 0 19.06.2008, 14:58:21
 3. [4] Arabart [*]

  Svetluszko na vysvětlení, stránky nemám jako formu přivýdělku. Jde spíš o to, že když jsem vystavila svojí tvorbu, tak se ozvalo pár lidí, jestli by si nemohly něco koupit, proto jsem to pojala touto formou, buď za peníze a to opravdu za symbolickou cenu, kterou si dohodneme (aby se mi pokryly náklady), nebo pak výměnou za něco jiného. Jestli tedy myslíte komerčností toto :o)

  Žábino, nad tímto jsem také přemýšlela, ale dospěla jsem k závěru, že když tam budu dávat obyčejné fotky a né třeba, kde se mi dcera koupe a podobně, tak o to žádný úchylák moc zájem neprojeví (tedy doufám). Adresu na stránkách také neuvádím, tak věřím, že nás zase tolik neohrožuji. A když se podíváte na spoustu jiných osobních stránek, nevěřila byste jaké různé fotky lidé na internet dávají i se svojí soukromou adresou.

  A ještě k dkd - tento příspěvek mě pobavil a musím uznat, že je to trošku pravda. Také nemám moc ráda tyto zdrobněliny a výrobečky mi tedy trošku ujely, ale úvodníček nepovažuji za tak strašný :o)))) Nejvíc nemám ráda takové to "hodně zdravíčka a štěstíčka". Jednou jsem koukla na jeden bazar a tam se to hemžilo tričíčky, ponožtičkami, svetříčky apod. Pokusím se trošku se polepšit :o))

  superkarma: 0 19.06.2008, 14:11:05
 4. avatar
  [3] svetluszka [*]

  a nemá to být náhodou nekomerční...??..

  superkarma: 0 19.06.2008, 12:41:32
 5. avatar
  [2] Žábina [*]

  já se jen divím že v dnešní době někdo dává na internet volně - k dispozici všem úchylákům - fotky dětí
  neřeknu kdyby to paní měla pod heslem třeba jen pro známé, ale takhle

  superkarma: 0 19.06.2008, 11:21:26
 6. [1] dkd [*]

  výrobečky, úvodníček ... no nazdar bazar

  superkarma: 0 19.06.2008, 11:16:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme