Bulvár

Čtenářské stránky: Svět dětské fantazie

 

Nabídka partnerství s Ženou-in vás, provozovatele webů, oslovila – zaslané odkazy formou novinek průběžně uveřejňujeme...

Další naše internetová kamarádka se jmenuje Jarmila. Najdete ji na odkaze:

     Svět dětské fantazie
  www.svetdetskefantazie.cz

Co nám Jarmila o sobě a stránkách napsala?

Jedná se o internetové knihkupectví pro děti a mládež. Do podnikání jsem se vrhla vloni na jaře úplně po hlavě. Naivně jsem si myslela, že stačí, že umím na netu vyhledávat informace. Nevěděla jsem nic o vyhledávačích, odkazech, o optimalizaci, lincích. Měla jsem pocit, že na mě všichni ti IT odborníci, se kterými jsem musela komunikovat při tvorbě e-shopu, mluví španělsky. Postupně jsem se začala všemi těmi informacemi prokousávat a dnes už alespoň většinou ví, na co se mě ptají :-)

A proč jsem se rozhodla založit obchod s knížkami? Knihy miluji odjakživa, někdy ve čtvrté třídě na základce jsem si řekla, že chci být knihovnicí. Povedlo se, vystudovala jsem Střední knihovnickou školu v Brně. S knížkami vlastně pracuji celý život. Po shlédnutí velkého počtu konkurentů jsem se rozhodla, že se budu orientovat jen na knihy pro děti a mládež. Do té doby takové specializované knihkupectví na internetu neexistovalo. Po spuštění e-shopu Svět dětské fantazie se najednou na internetu objevily další a další e-shopy se stejným zaměřením. Takže se musím snažit vymýšlet další a další způsoby jak být pořád lepší než ti ostatní. Letos na jaře mi dobrá víla připletla do cesty anděla paní Petříčkovou, se kterou společně oživujeme web o články ze světa literatury. Rozhovor s námi neodmítla např. Barbara Nesvadbová, Radůza, Jiří Žáček a mnoho dalšího. Pro lepší orientaci v knihách pravidelně zveřejňujeme recenze na nové knihy pro děti.
Co se týče mé osoby v září oslavím 35. narozeniny.  Jsem rozvedená, bydlíme společně s jedenáctiletou dcerou v malém horském městečku Jeseník. Kromě knih mě zajímá kultura, ráda cestuji, zajímám se o esoteriku. Vloni jsem se zamilovala do golfu :-)

– Doufám, že jsem Vás příliš nenudila :-) Přeji krásný den,
Jarmila Syptáková

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

   
08.09.2008 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Hanďule [*]

  ukládám do oblíbených, moc pěkně udělaný, přehledný

  superkarma: 0 08.09.2008, 22:15:35
 2. avatar
  [3] *Kotě* [*]

  Stránky vypadají pěkně. Provozovat e-shop je určitě náročné, konkurence je fakt veliká. Jarmile přeju hodně úspěchů.

  superkarma: 0 08.09.2008, 19:56:17
 3. avatar
  [2] kuty [*]

  Přeju hodně štěstí v podnikání i v životě .na stránky se určitě mrknu.

  superkarma: 0 08.09.2008, 17:30:20
 4. avatar
  [1] Sonne [*]

  Sympatická stránka a její majitelka je šikulka

  superkarma: 0 08.09.2008, 14:59:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme