Bulvár

Čtenářské stránky: MANDALA

 

Naše další internetová kamarádka Lucie založila internetové stránky, které na vás okouzlí krásou bižuterie. Najdete je na odkaze:

Mandala
www.e-mandala.net

Co nám Lucie o Mandale napsala?

Když jsem před několika lety zakládala Mandalu, bylo to vlastně proto, že jsem chtěla nabídnout pouze přebytky materiálu ze své vlastní bižuterní tvorby. Avšak velký zájem o tento druh zboží mě překvapil, objevovaly se nové a nové zákaznice, a tak vlastně ony samy rozhodly, že z obchůdku se postupně stal klasický obchod se širokou nabídkou všeho možného materiálu na tvorbu šperků. Co všechno v obchůdku naleznete?

Velké množství skleněných korálků (mačkané, broušené, ploškované, rocail, millefiori, ručně tvořené vinuté perle), kovové součásti – jak základní, tak ozdobné, dřevěné a plastové korálky, korálky ze semínek exotických stromů, mušle a perleť, polodrahokamy a minerály, navlékací materiál, pomůcky… zkrátka všechno, co můžete na výrobu šperků potřebovat. Součástí stránek je také rubrika „Techniky“, kde se můžete leccos přiučit, a rubrika „Inspirace“, kde své krásné výrobky vystavují nejen mé zákaznice, ale naleznete zde i inspiraci ze zahraničí.

Snažím se, aby na Mandale byl co nejpestřejší výběr, nebojím se nakoupit i netradiční zboží – zákaznice originalitu ocení. Mou filosofií jsou kromě originality také barvy – ty prozařují a rozveselují život kolem nás, zahánějí smutnou šeď. Krásné šperky, kde se půvabné tvary snoubí s harmonickými barvami, nás zdobí a zkrášlují. A pokud si takový šperk vytvoříme samy, o to více nás těší.

Pokud je tedy tvorba šperků vaším koníčkem, určitě navštivte mé stránky, a pokud ne – navštivte je také; když vás bižuterní tvorba nechytne, minimálně se pokocháte pohledem na krásu, barvy a fantazii začarované do malých kousků zvaných korálky, které jsou příslibem malých uměleckých děl – šperků.

Buďte vítáni na Mandale!

– Lucie

Chcete, aby se podobnou formou o vašich internetových stránkách dozvěděly tisíce našich čtenářek? Je to snadné! Podmínky si přečtěte ZDE.

   
02.10.2008 - Blog redakce - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Vivian [*]

  Andrejka82: ty mluvíš jak moje tchyně, ta by si snad radši uhryzala uši, než by si vzala jiné než bílozlaté náušnice

  superkarma: 0 02.10.2008, 19:51:38
 2. [5] Andrejka82 [*]

  Šperky jsou zajímavé, ale náušnice z nečeho jiného než bílého zlata bych nemohla nosit. Některá trička jsou hezká, ale ten batikovaný zbytek se mi nelíbí.

  superkarma: 0 02.10.2008, 13:21:53
 3. avatar
  [4] malá paní [*]

  Ty šperky jsou pěkný

  superkarma: 0 02.10.2008, 12:31:32
 4. avatar
  [3] OlgaMarie [*]

  Meander: Taky tak. A náušnice jakbysmet!

  superkarma: 0 02.10.2008, 12:07:39
 5. avatar
  [2] Meander [*]

  V první chvíli jsem se lekla, že jsem na stránce Vesmírných lidí Ale nedala jsem se odradit. Ty hadry jsou pěkný

  superkarma: 0 02.10.2008, 11:14:23
 6. avatar
  [1] shb [*]

  hezký

  superkarma: 0 02.10.2008, 10:57:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme