Jak skončila čtenářka Kytinkak kvůli hmyzu v sádře? To si můžete přečíst v jejím příspěvku k dnešnímu tématu. Prohlédnout si můžete i čtenářčinu sádrovou fotku!

Léto si člověk nejraději užívá někde v pohodě, třeba u bazénu, na chatě, u moře... No, čtenářka Kytinkak si jedno léto užívala doslova zabudovaná v sádře...


Přeji krásný den všem žen-inkám i redakci.
Né, že bych byla cimprlich, ale co jsem měla boreliózu mám panickou hrůzu z klíšťat. Už ho jen vidím a mám husí kůži. Byla jsem s rodinou na dovolené v Jižních Čechách a od tam tud jsem si přivezla to ,,úžasné“ zvířátko. Dokonce sem si ho nechala u lékaře odborně vyndat, ale asi po dvou dnech jsem měla na celém břiše velkou červenou skvrnu, na kterou se nedalo pro horkost ani sáhnout. Ten den jsem byla ještě na houbách v lese s manželem a pamatuji si, že mi bylo tak zle, že místo hub jsme jeli do nemocnice a já skončila na jeho zdravotní průkazku tam. Horečka kolem 40, no prostě nezapomenutelný zážitek. Potom rok lé čba v nemocnici v Pardubicích. Nikomu to nepřeji. Do dnes mám problémy s klouby a šílenou únavou. Vloni zase těsně před dovolenou mě kousla taková ta mrňavá kousavá muška, do dnes mám přes lýtko tmavou skvrnu jako bych měla modřinu. Antibiotika nepomáhali a doktorka o dovolené nechtěla ani slyšet, ale co teď, já dovolenou zaplacenou, ještě ke všemu do Tuniska, kde varují před štípanci, no nic dovolenou jsem riskla a musím říci, že ta slaná voda mi nakonec moc pomohla. Takže já mám na štípance a kousnutí opravdu vzpomínky nemilé.
Po dovolené v Itálii, kde nám průvodci hodně radili na každé kousnutí ocet nebo citron, používám tedy ocet při jakémkoliv kousnutí komárem.
Další příhoda je také z léta. Sedíme se sestrou u snídaně, klábosíme a stále nás otravovala vosa. Já se chtěla po ní ohnat, jenže jsem se tak nešikovně otočila prudce na židli, že jsem si vykloubila rameno. No jo, jenže aby tomu nebyl konec, sestra mě odvezla hned k lékaři, aby mi vrátil rameno zpět. Jenže ten byl tak úžasně šikovný jako já, že mi ten ramenní kloub zlomil a potrhal vaziva. Měla jsem dva měsíce sádru přes celé tělo a potom mě stejně čekala operace. Skončila jsem opět v Pardubicích v nemocnici kde mi rameno operovali a já si pobyla rok doma na neschopence. Takže buď se vyhýbejte vosám na židli nebo volit lepšího lékaře. Posílám fotečku jak jsem si užívala červenec a srpen v sádře. Krásné nezapomenutelné léto. I takhle dokáže hmyz potěšit :-))))

sadra

Hezké léto a hlavně bez štípanců a kousnutí hmyzem nebo šikovné odhánění hmyzu přeje,
Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 18. 7. 2012: Letní žihadla

  • Jste alergická?
  • Bojíte se hmyzu?
  • Jak se bráníte letním žihadlům?
  • A jak je léčíte - konvenčně, nebo máte nějakou „babskou“ radu?
  • Zavzpomínejte na své nejhorší letní poštípání!

Své příspěvky k dnešnímu tématu mi zasílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže). Délka příspěvku ať je rovna nebo delší tomuto odstavci, budete tak mít větší šanci na uveřejnění. Z uveřejněných příspěvků vyberu jeden, který odměním letní opalovací kosmetikou pro vás a vaše dítě: GARNIER AMBRE SOLAIRE Light&silky SPF20 a RESISTO Kids SPF 50. Příspěvky zasílejte nejpozději 18. 7. 2012 do 15.00 hodin, později doručené příspěvky pravděpodobně nebudou uveřejněny.

Ambre Solairegarnier

Reklama