Nedávno Žena-in vyhlásila trochu netradiční soutěž o vibrátor, jejíž vítězka měla za úkol sepsat recenzi na svou výhru. Do redakce už dorazil od šťastné výherkyně e-mail s prvními (a druhými) dojmy. Jste zvědavé, jak se výhra líbila?

patchyTak je to tady… konečně… to víte, jsou věci, které se prostě naplánovat nedají. Ale k věci, před časem jsem zde na žena-in vyhrála jeden dáreček a slíbila, že jakmile ho vyzkouším, napíši recenzi. Tím dárečkem byl vibrátor Patchy Paul III. Než se však vášnivě rozepíšu, chtěla bych podotknout, že jsem zcela normální průměrná ženská s, myslím, zcela běžným sexuálním životem. Svůj první vibrátor jsem dostala v 17 letech jako inteligentní dáreček od kamarádů. Je pravda, že jsem ho párkrát použila, ale jeho tvrdá a smrdící guma a jeho dost nepraktické používání včetně šíleného hluku způsobily, že zůstal zahrabaný hluboko ve skříni, odkud jsem ho i s vyteklýma baterkama po pár letech vyhodila. Od té doby jsem z erotických pomůcek vyzkoušela snad jen lubrikant.

Popravdě jsem ani neměla nějakou touhu nic speciálního zkoušet… To až nyní… přece jen už jsme s manželem nějakou dobu spolu… No zkrátka jsem už delší dobu přemýšlela, že bychom mohli vyzkoušet něco, co by nějak oživilo naše milování. Když se zde objevila možnost vyhrát vibrátor, zkusila sem to a světe div se, po pár dnech přišel mail, že jsem šťastná výherkyně.

Když jsem to řekla manželovi, nejdřív byl dost zaskočený, i když jsem mu vysvětlila, že to je jen na obohacení, byl trochu na rozpacích, a když vibrátor dorazil, označil ho za konkurenta. Dodatečně jsem zjistila, že si o vibrátoru načetl snad více informací než já. :-D

Musím se přiznat, že jsem neodolala, a hned jak balíček dorazil, musela jsem vibrátor vyzkoušet. Nejsem zvyklá dělat si to sama, a možná i proto přišlo zklamání. Nevím, co jsem čekala, ale rozhodně to bylo víc, než jsem dostala. Vše jsem zase zabalila a dělala jako nic. Když manžel přijel z práce, musel ho taky hned vyzkoušet… Teda jinak než já… zkoumal ho, zkoušel funkce a pak jen prohlásil: „Mno, tak teda jo.“ Od té chvíle ležel vibrátor v šuplíku a čekal na svoji šanci, která nějak ne a ne přijít… Nejdřív sem onemocněla, pak jsem dostala menzes a mezitím jsme se stihli pohádat… no znáte to. Nicméně…

Došlo na něj a ženský, řeknu vám, stálo to za to. Popravdě řečeno jsem byla naprosto v šoku, jak bravurně s ním manžel nakládal, a evidentně i jeho samotného to dost vzrušovalo. Byl to jeden z nejhezčích sexíků za poslední roky, a to nejen kvůli té hračičce a jeho vibracím, ale i kvůli té hře, která kolem toho vznikla. Vibrátor je opravdu velmi příjemný na dotek, měkoučký, přizpůsobivý a vrnění je příjemné a plynulé. Ovládání je naprosto intuitivní, není třeba nad ničím přemýšlet. Vlastně ani přemýšlet nejde, protože budete v sedmém nebi. :-D

Tuhle hračku prostě doporučuji a už teď vím, že už se nebudu bát koupit žádnou další hračičku. Zřejmě zainvestuji do té podkovičky, co je teď na trhu, protože manželovi to vrnění taky dělalo dobře a při milování nechával vibrátor mezi námi. Nikdy bych nevěřila, že se s vibrátorem tak snadno skamarádí. Jeho závěr byl: „Označuji konkurenta za kolegu,“ a můj závěr je: „Jestli o nějakém tom zpestření přemýšlíte, tohle je fakt dobrá volba.“ ;-)

Zdraví

L.

Čtěte také: Erotické hračky v praxi – mnohonásobný orgasmus existuje

A jak jste na tom s používáním erotických pomůcek vy? Máte nějaké? Nebo si myslíte, že správný chlap všechno zvládne sám?

 

 

Reklama