V úterý 9. 12. 2014 se konala přímo v naší redakci krásná akce spojená s testováním lahodné kávy, kterou máme všichni rádi. Sešlo se deset vybraných čtenářek, které se zapojily do soutěže s tím, že se chtějí akce zúčastnit.

Jak tato akce dopadla?

Začali jsme tím nejpříjemnějším – seznámily jsme se s kávovarem Kávovar Cafissimo LATTE a každá z nás si dala kávu, na kterou měla chuť. Vyzkoušely jsme postupně všechny varianty kávy, které tento chytrý kávovar nabízí.

Jak naše čtenářky hodnotily kávovar Kávovar Cafissimo LATTE?

Všechny jsme se shodly na největším benefitu kávovaru, tedy na tom, že k dobré kávě Tchibo umí kávovar připravit dokonalou mléčnou pěnu, která je hustá, lahodná a nerozpouští se během chvíle. To opravdu okouzlilo všechny z nás. Kávu s mléčnou pěnou, ať ve formě cappuccino, nebo latte macchiato, jsme ochutnaly skoro všechny. Některé ze čtenářek si udělaly i další kávu navíc.

Shodně a nezávisle jsme kvitovaly, že je skvělé, že si je možné vyrobenou mléčnou pěnu dávkovat podle sebe – můžete si tak udělat latte macchiato ve velikosti, jaká vám vyhovuje. Díky zásobníku s čerstvým mlékem je mléčná pěna „skutečná“ a není připravena ze sušeného mléka, jak je možné využít při přípravě kávy s mlékem od jiných výrobců.

To mohly srovnat čtenářky, které buď mají doma jiný kávovar, nebo znají jiné kávovary od svých známých. Prostě mléčná pěna vyrobená těsně před konzumací přímo z mléka je super možnost. Protože kávové speciality s mléčnou pěnou mají rády především ženy, je jasné, že jsme tuto vlastnost kávovaru řádně chválily.

FOTOGALERIE:

Při hodnocení tedy všechny čtenářky uvedly, že jim káva chutná a že je velmi mile překvapila kvalita mléčné nadýchané pěny.

Na otázku „Pěna z kávovaru Cafissimo LATTE je hustá jako…“ čtenářky doplnily: šlehačka, mraky, oblaka, pěna od piva, sníh, sněhová peřina, tuhá našlehaná smetana, sněhová pokrývka, hebká a hustá… tak zde máte pro inspiraci přirovnání testujících čtenářek.

Z dotazníků, které nám ještě před odchodem všechny účastnice vyplnily, vyplývá, že značku Tchibo si všichni spojujeme s kávou, máme kávu rády a pijeme ji pravidelně. Také máme v oblibě kávové speciality s mléčnou pěnou. Obsluha kávovaru přišla testujícím čtenářkám velmi jednoduchá, stejně tak údržba, a všechny by si zvládly kávovar samy doma zapojit.

Pokud tedy máte rádi kávu, která je kvalitní, a děláte si ji doma nebo v kanceláři a také milujete kávové speciality s mlékem, jako je latte macchiato nebo cappuccino, můžete si pořídit tento vyzkoušený kávovar Cafissimo LATTE, který snadno a rychle zvládne kávu s pěnou jako oblaka, mraky nebo sněhová nadýchaná peřina.

V závěru akce jsme si díky paní Pelikánové vyrobily vánoční věnečky na dveře – zapojily se všechny účastnice akce a některé byly překvapené, jak pěkné jsou jejich věnečky, i když nikdy předtím neměly možnost si je zkusit nazdobit.

Nakonec jsme v tomtole vybraly s kolegyní Klárou Wimmerovou výherkyni krásného kávovaru Cafissimo LATTE, kterou se stala sympatická budoucí maminka Tereza s přezdívkou Tory, která nám do redakce ještě večer napsala milý e-mail:

„Chtěla bych vám ještě jednou poděkovat za krásně strávené odpoledne. Původně jsem si myslela, že to bude propagační akce ke kávovaru, ale nakonec byla akce velice milá. Představení kávovaru i následná ochutnávka každé účastnice byla pro mne zábavou a následné zdobení věnců bylo velice příjemné a odnesla jsem si vlastnoručně vyrobený věnec, na který jsem pyšná, a ihned jsem si ho včera pověsila na dveře. Všem se velice líbil. Dárečky, které jsem si od vás přinesla, se doma také ihned ujmuly, takže jsem velice spokojená. To, že jsem nakonec kávovar i v tombole vyhrála, byl obrovský bonus na závěr, za který jsem velice vděčná a jsem z výhry nadšená. Dnes mám v plánu jít nakoupit kapsle do kávovaru, abychom ho mohli ihned vyzkoušet. I kdybych ale kávovar nevyhrála, tak musím říct, že se mi akce velice líbila, a když bude možnost zúčastnit se nějaké další takové, ráda se jí zúčastním.“

Za zpěvu vánočních koled jsme si užily krásný podvečer, myslím, že se to všem líbilo, každá ze čtenářek dostala ještě od firmy Tchibo a od nás od redakce dárkovou tašku s různými dobrotami včetně kvalitní kávy.

Partnerem naší krásné akce s vůní kávy je firma Tchibo a její Kávovar Cafissimo LATTE, který na místě vyzkoušíme a otestujeme. Tento kávovar je vhodný pro ty, kteří mají rádi dobrou kávu v pohodlí domova či kanceláře. Dokáže pro každého připravit jeho oblíbený nápoj. Je velmi jednoduché jej ovládat. Máte rádi kávu s mlékem, milujete kávu latté s nadýchanou mléčnou pěnou? Tento kávovar stisknutím tlačítka a díky integrovanému zásobníku na mléko připraví během chviličky perfektní kávu a kávové speciality s mléčnou pěnou. Cafissimo LATTE je plně automatický kávovar na kapsle a přináší nevídanou rozmanitost. Kávovar Cafissimo LATTE disponuje třemi tlaky pro spařování kávy (tlak až 15 barů) na přípravu espressa, caffè crema, překapávané kávy, cappuccina a latte macchiato.

Odnímatelný zásobník na vodu o objemu 1 l zajistí přípravu až sedmi šálků caffè crema.

Pokud si tento kávovar pořídíte, mile vás překvapí obzvlášť dlouhá záruka 40 měsíců.

Cafissimo

Určitě je to i krásný dárek pod stromeček!

Více se dozvíte na této stránce www.tchibo.cz.

Čtěte naše články:

Reklama