Naše tři čtenářky, které chtějí otěhotnět, testují doplňky stravy MimiStar, psali jsme v tomto článku: Kdo z vybraných čtenářek získá balíček s produkty GS MimiStar a ovulační testy? Jak zatím testování probíhá? Zeptali jsme se budoucích maminek!

GS MimiStarOvulační testy jsou bezva pomocník, jen by je výrobci měli dělat po více kusech. Každá to máme přece úplně jinak a já jsem toho důkazem. Rozhodně to není pravidelná záležitost a podle bolesti podbřišku to nejsem schopná rozpoznat ten správný den. Ale pokud se mi to podaří další měsíc opět trefit, budu asi moci už říci, že mám ovulaci xy. den cyklu. :) A to by mohl být klíček k úspěchu. Uvidíme! Věřím, že dostatek těch správných vitaminů má pozitivní efekt na celé tělo, pokud se jedná o přesně nasměrované látky pro podporu otěhotnění, musí to mít šťastný konec :)

Wiki

Milá redakce, začala jsem pravidelně užívat svou dávku vitaminů a pochopitelně důkladně nastudovala všechny příbalové informace. Takže jsem se dozvěděla, že kyselina listová, mimo jiné, působí proti únavě. A to se bude hodit - měla bych umýt okna! Jsem ráda, že obsahují i vitamin C. V nadcházejícím podzimním období je to dvojnásob potřeba. Synek už se stihl nachladit. Já zatím odolávám. Jinak k samotnému užívání - tabletky se polykají dobře, žádné nežádoucí účinky jsem nezaznamenala. Náladu mám pořád stejně dobrou jako obvykle, jen mám lepší pocit z toho, že tělu dodávám i jód a jiné důležité látky. Těhotná zatím, bohužel, nejsem. Na vyzkoušení ovulačních testů se teprve chystám, protože mě pošťačka se zásilkou od ženy-in nezastihla ve správnou dobu cyklu. :-) Manželovi jsem se pochlubila, že užívám „spešl vitaminy“ pro ženy plánující těhotenství. Říkal něco o tom, abychom pak neměli paterčata. Tak jsem ho ujistila, že takové účinky rozhodně nemají. Zdravím ostatní dvě testující dámy.

Verča27

Dobrý den, těhotná zatím nejsem. Ale cítím se mnohem lépe, mám pocit, že mám daleko více energie, budím se svěží (i když se malý syn budí několikrát za noc). Nevím, jestli to nemůže být placeboefekt, každopádně, ať za to může cokoli, jsem za to ráda. ;-) První těhotenský test teprve vyzkouším, vychází to teď někdy kolem víkendu. Tak uvidíme, jestli bude pozitivní a přinese to nějaké ovoce. Před prvním otěhotněním jsem měla problémy s ovulací, měla jsem ji dost nepravidelně. Doufám, že MimiStar mi pomůže i v tomto směru.

Katy

Vybrali jsme 3 čtenářky, které od redakce a firmyGreen-Swan Pharmaceuticals ČR získají balíček s doplňky stravy GS MimiStar na období 100 dní a také 3 GS Ovultesty (Nejsnadnějším způsobem zjišťování plodných dnů je pravidelné provádění ovulačních testů. Jejich použití je velmi podobné těhotenským testům). Přinášíme vám jejich příběhy a doufáme, že jim náš dárek napomůže k otěhotnění.

Partnerem projektu je doplněk stravy GS MimiStar www.gsmimistar.cz Délka čekání na vytoužené miminko se u jednotlivých žen velmi liší. Jak vám může tato novinka pomoci?

„GS MimiStar je výjimečný svým složením. Díky unikátní kombinaci vitaminů a speciálních látek podporujících nejen fyziologické procesy, ale také psychickou pohodu, pomáhá k otěhotnění přirozenou cestou. Obsahuje inositol, kyselinu listovou, jód, hořčík a další prvky, které jsou v období před těhotenstvím tolik potřebné,“komentuje gynekoložka MUDr. Diana Mlynárová z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí a dodává: „Inositol je pro ženské tělo klíčový.

Jedná se o látku přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Tělo si ovšem nedokáže vyprodukovat jeho po-třebné množství samo, proto je potřeba přijímat jej i z vnějšího prostředí. Inositol, mnohými klinickými studiemi* ověřená látka, pomáhá zpravidelnit menstruační cyklus, optimalizuje činnost vaječníků a navozuje ovulaci. Zároveň je důležitý pro správnou kvalitu a dostatečné množství zralých vajíček.

Kyselina listová je další důležitou látkou, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Zinek podporuje plodnost a reprodukci, hořčík a vitamin C napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a podílí se na správné funkci svalů a nervového systému. Unikátní je GS MimiStar také díky obsahu jódu, jenž podporuje správnou činnost štítné žlázy, která má zásadní vliv na úspěšné početí.

„GS MimiStar je určen pro všechny ženy, které plánují otěhotnět. Jeho pomoc ocení především ty, které si pořizují prvního potomka v již pokročilejším věku nebo které užívaly dlouhé roky hormonální antikoncepci, a nyní, po jejím vysazení, potřebují doplnit látky důležité pro hladký průběh otěhotnění.

MUDr. Diana Mlynárová doporučuje GS MimiStar také ženám, které se pokoušejí otěhotnět s pomocí centra asistované reprodukce.

GS MimiStar je k dostání v lékárnách nebo na www.gsmimistar.cz cenu 399 Kč.

Reklama