Rodina

Čtenářky testují  MimiStar: Pomůžou vitaminy k početí?

Naše tři čtenářky, které chtějí otěhotnět, testují doplňky stravy MimiStar, psali jsme v tomto článku: Kdo z vybraných čtenářek získá balíček s produkty GS MimiStar a ovulační testy? Jak zatím testování probíhá? Zeptali jsme se budoucích maminek!

GS MimiStarOvulační testy jsou bezva pomocník, jen by je výrobci měli dělat po více kusech. Každá to máme přece úplně jinak a já jsem toho důkazem. Rozhodně to není pravidelná záležitost a podle bolesti podbřišku to nejsem schopná rozpoznat ten správný den. Ale pokud se mi to podaří další měsíc opět trefit, budu asi moci už říci, že mám ovulaci xy. den cyklu. :) A to by mohl být klíček k úspěchu. Uvidíme! Věřím, že dostatek těch správných vitaminů má pozitivní efekt na celé tělo, pokud se jedná o přesně nasměrované látky pro podporu otěhotnění, musí to mít šťastný konec :)

Wiki

Milá redakce, začala jsem pravidelně užívat svou dávku vitaminů a pochopitelně důkladně nastudovala všechny příbalové informace. Takže jsem se dozvěděla, že kyselina listová, mimo jiné, působí proti únavě. A to se bude hodit - měla bych umýt okna! Jsem ráda, že obsahují i vitamin C. V nadcházejícím podzimním období je to dvojnásob potřeba. Synek už se stihl nachladit. Já zatím odolávám. Jinak k samotnému užívání - tabletky se polykají dobře, žádné nežádoucí účinky jsem nezaznamenala. Náladu mám pořád stejně dobrou jako obvykle, jen mám lepší pocit z toho, že tělu dodávám i jód a jiné důležité látky. Těhotná zatím, bohužel, nejsem. Na vyzkoušení ovulačních testů se teprve chystám, protože mě pošťačka se zásilkou od ženy-in nezastihla ve správnou dobu cyklu. :-) Manželovi jsem se pochlubila, že užívám „spešl vitaminy“ pro ženy plánující těhotenství. Říkal něco o tom, abychom pak neměli paterčata. Tak jsem ho ujistila, že takové účinky rozhodně nemají. Zdravím ostatní dvě testující dámy.

Verča27

Dobrý den, těhotná zatím nejsem. Ale cítím se mnohem lépe, mám pocit, že mám daleko více energie, budím se svěží (i když se malý syn budí několikrát za noc). Nevím, jestli to nemůže být placeboefekt, každopádně, ať za to může cokoli, jsem za to ráda. ;-) První těhotenský test teprve vyzkouším, vychází to teď někdy kolem víkendu. Tak uvidíme, jestli bude pozitivní a přinese to nějaké ovoce. Před prvním otěhotněním jsem měla problémy s ovulací, měla jsem ji dost nepravidelně. Doufám, že MimiStar mi pomůže i v tomto směru.

Katy

Vybrali jsme 3 čtenářky, které od redakce a firmyGreen-Swan Pharmaceuticals ČR získají balíček s doplňky stravy GS MimiStar na období 100 dní a také 3 GS Ovultesty (Nejsnadnějším způsobem zjišťování plodných dnů je pravidelné provádění ovulačních testů. Jejich použití je velmi podobné těhotenským testům). Přinášíme vám jejich příběhy a doufáme, že jim náš dárek napomůže k otěhotnění.

Partnerem projektu je doplněk stravy GS MimiStar www.gsmimistar.cz Délka čekání na vytoužené miminko se u jednotlivých žen velmi liší. Jak vám může tato novinka pomoci?

„GS MimiStar je výjimečný svým složením. Díky unikátní kombinaci vitaminů a speciálních látek podporujících nejen fyziologické procesy, ale také psychickou pohodu, pomáhá k otěhotnění přirozenou cestou. Obsahuje inositol, kyselinu listovou, jód, hořčík a další prvky, které jsou v období před těhotenstvím tolik potřebné,“komentuje gynekoložka MUDr. Diana Mlynárová z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí a dodává: „Inositol je pro ženské tělo klíčový.

Jedná se o látku přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Tělo si ovšem nedokáže vyprodukovat jeho po-třebné množství samo, proto je potřeba přijímat jej i z vnějšího prostředí. Inositol, mnohými klinickými studiemi* ověřená látka, pomáhá zpravidelnit menstruační cyklus, optimalizuje činnost vaječníků a navozuje ovulaci. Zároveň je důležitý pro správnou kvalitu a dostatečné množství zralých vajíček.

Kyselina listová je další důležitou látkou, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Zinek podporuje plodnost a reprodukci, hořčík a vitamin C napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a podílí se na správné funkci svalů a nervového systému. Unikátní je GS MimiStar také díky obsahu jódu, jenž podporuje správnou činnost štítné žlázy, která má zásadní vliv na úspěšné početí.

„GS MimiStar je určen pro všechny ženy, které plánují otěhotnět. Jeho pomoc ocení především ty, které si pořizují prvního potomka v již pokročilejším věku nebo které užívaly dlouhé roky hormonální antikoncepci, a nyní, po jejím vysazení, potřebují doplnit látky důležité pro hladký průběh otěhotnění.

MUDr. Diana Mlynárová doporučuje GS MimiStar také ženám, které se pokoušejí otěhotnět s pomocí centra asistované reprodukce.

GS MimiStar je k dostání v lékárnách nebo na www.gsmimistar.cz cenu 399 Kč.

   
17.10.2014 - Těhotenství a porod - autor: (red)

Komentáře:

 1. [18] Lizule [*]

  Děkuju mockrát za všechno Sml79snad to bude brzy a všechno bude ok Sml22Sml9

  Taky se měj krásně, ahoj Sml60

  superkarma: 0 09.03.2017, 09:22:33
 2. [17] PavlinaS [*]

  Určitě je Sml79Sml67

  Tak at se brzy podaří a je vše vpořádku, měj se pěkně, pa Sml58Sml22Sml25Sml51

  superkarma: 0 07.03.2017, 08:54:28
 3. [16] Lizule [*]

  Ano ptala jsem se, a nakonec jsem opravdu koupila ten Femibion :) Tak je to dobrá volba.

  superkarma: 0 04.03.2017, 10:04:39
 4. [15] PavlinaS [*]

  Uvidíš, však se zeptj i v lékárně, oni ti řeknou, nebo doktora atd.. :)

  superkarma: 0 23.02.2017, 10:08:29
 5. [14] Lizule [*]

  Ne, nečetla, děkuji, hned se na to vrhnu. Díky, asi ho stejně koupím, když ho všichni doporučují.

  superkarma: 0 21.02.2017, 12:29:29
 6. [13] PavlinaS [*]

  Jo jo určitě ho kup. Četla sis o něm třeba i na http://www.femibion.cz/ ?

  superkarma: 0 15.02.2017, 09:42:47
 7. [12] Lizule [*]

  Ahoj,ano? Super moc děkuji, všude ho právě doporučují, tak jsem ses chtěla zeptat :-)

  superkarma: 0 08.02.2017, 10:18:58
 8. [11] PavlinaS [*]

  Lizule — #10 Ano já jsem brala Femibion. A to jak před početím, tak v růběhu těhu a i poté.

  Byla jsem spokojená Sml59

  superkarma: 0 06.02.2017, 12:22:55
 9. [10] Lizule [*]

  Dobrý den, brali jste někdo vitamíny před početím? Máte zkušenosti konkrétně někdo s Femibionem? Sml9

  1. na komentář reaguje PavlinaS — #11
  superkarma: 0 03.02.2017, 10:34:59
 10. [9] Danka05 [*]

  Ahoj mě muj doktro doporučil doplněk revitanerv bere se to asi 2-3 měsíce a mělo by to pomoct

  superkarma: 0 14.01.2015, 20:15:52
 11. avatar
  [8] Linde [*]

  JumbiS — #7mám za to, že játra a brokolice

  superkarma: 0 14.01.2015, 20:09:19
 12. [7] JumbiS [*]

  Holky co je ještě dobré na vitamin B a D kromě hlivy ustřičné?

  1. na komentář reaguje linde — #8
  superkarma: 0 14.01.2015, 17:03:12
 13. [6] Verča27 [*]

  Děkuji za přání. Druhé dítě bychom si moc přáli. Sml36

  P.S. o železe by se toho také dalo napsat spoustu, ale to už by se opravdu zvrhlo v "odbornou diskuzi". Sml53

  superkarma: 0 29.10.2014, 07:50:29
 14. avatar
  [5] Linde [*]

  Verča27 — #4 Sml67 pěkně napsané, původně jsem to myslela jen jako šťouchnutí, ale zvrtlo se to do odborné diskuze Sml67 Sml16. Doplňky všeobecně mají ale nízkou účinnost, aby nebyly považovány za léky, např. železo volně prodejné pokryje potřebu zdravého člověka bez ztrátových hodnot, železo, které má doplnit tento prvek v krvi, je na předpis. Tak tolik můj skeptický náhled na potravinové doplňky. Nicméně vidím, že píšeš a víš o tom, co píšeš, takže skláním pokorně hlavu, že nejsi bezhlavá polykačka čehokoliv, co se namane v soutěži. Přeji tedy úspěšné otěhotnění, pohodnové těhotenství a samozřejmě očekávaný a zdravý výsledek Sml58 Sml79.Sml50

  superkarma: 0 23.10.2014, 20:01:35
 15. [4] Verča27 [*]

  linde — #3

  Aha, ono to totiž vyznělo skoro tak, že ženy v produktvním (dvě z nich již v biologickém smyslu slova pokročilém) věku, nemají tušení ani o základních informacích o lidské reprodukci.

  Nemohu mluvit za všechny, tak jen za sebe. Vím, že se jedná o doplněk stravy. Není to lék. Ovšem ani žádný lék vám v dnešní době početí nezajistí. Stejně tak, není záruka, že se podaří donosit a porodit zdravé dítě, když už i otěhotníte.

  Rozdím mezi doplňkem stravy a lékem je ve skutečnosti spíše legislativní. Lék, aby byl uznán lékem, musí projít řadou zkoušek in vitro i na zdravých a následně nemocných dobrovolnících. Zkoušky trvají dlouho a jsou velmi drahé. Potravinový doplňěk má tuto cestu mnohem jednodušší. To, že se někdy jedná "jen" o potravinový doplňek ještě neznamená, že není účinný, a že nemůže pomoci. Na léčbu kurdějí by se i dneska použil vitamín C, i když potravinový doplňek, byl by v tomto případě lékem. Stejně tak se řadou studií dnes podařilo dokázat účinnost látek, které se objevují v potravinových doplňcích.

  GS mimistar obsahuje kyselinu listovou, kterou by měla užívat každá žena plánující těhotenství. Snižuje incidenci vrozených srdečních vad (nejčastější vrozené vady vůbec!), má i jiné pozitivní účinky. Na inositol, který má vliv na menstruační cyklus, již byly také provedeny klinické studie. Jódu máme obecně spíše nedostatek než přebytek. Naše geografická poloha nás předurčiúje spíše ke karenci, tak proč si nezajistit pravidelný přívod? Hořčíku je také obecně v naší pitné voděvodě málo. Zinek má vliv na plodnost i imunitu a také ho ve stravě není nazbyt. A vitamíny rozpustné ve vodě, o těch se ani nemusím zmiňovat, ty zná každý.

  Potravinový doplněk není náhradou pestré stravy. Jenže ruku na srdce. je dnešní česká kuchyně pestrá? Jistě, jím jablka ze zahrádky a rajčata z vlastního skleníku. Dopřávám si šunku nejvyšší jakosti (ovšem bez éček taky není, i když jsem dlouho hledala.) Ovšem znamená to skutečně pestrou stravu? To asi těžko. Jak vypadá typický český oběd? Maso, příloha a v lepším případě trocha zeleniny k tomu. Odborníci na výživu by mohli vyprávět.

  Taže sice nemám ráda běžné každodenní užívání multivitamínových a multiminerálních přípravků, ale zastávám názor, že jsou období v životě, kdy je po pečlivém výběru vhodné doplnit některé látky. A takovým obdobím je doba plánování těhotenství, těhotenství a období kojení. No, napsat by se toho dalo asi hodně, ale už jsem se dost rozšoupla. Sml33

  1. na komentář reaguje linde — #5
  superkarma: 0 23.10.2014, 10:35:13
 16. avatar
  [3] Linde [*]

  Verča27 — #2byla v dobrém myšlena. Jde opět o doplněk stravy, stejně jako tisíce vitamínů v lékárnách, bez kterých bychom ani "nemohly existovat", pokud si je všechny nekoupíme. Přípravek obsahuje vitamíny, minerální látky, takže opět tah na dítěchtivé ženy, které se mohou upnout na to, že jim to může pomoci. Může, ale to nejspíše snězením kousku jablka, rajčete a plátku kvalitní šunky denně doženou též - a bez přídatných lepidel, barviv a ochucovadel, které musejí ty prášky obsahovat Sml15. viz informace výrobce na krabičce: Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy

  1. na komentář reaguje Verča27 — #4
  superkarma: 0 22.10.2014, 19:34:56
 17. [2] Verča27 [*]

  Vážně? To by mě nenapadlo. Děkuji za radu. Jistě dobře míněnou. Sml35

  1. na komentář reaguje linde — #3
  superkarma: 0 22.10.2014, 10:49:00
 18. avatar
  [1] Linde [*]

  jejda, a řekl někdo testujícím dívkám či ženám, že ty prášky nezpůsobují otehotnění? Stále není žádná těhotná, ale zkusily v tom období též připustit partnera místo polykání prášků? Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 1 17.10.2014, 22:07:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme