Oteklá, zarudlá a krvácející dáseň kazí hezký estetický dojem a může přejít až do stádia parodontitidy, během níž nám zuby vypadají. Proto je třeba problému zánětu dásní předcházet pečlivou hygienou a používáním kvalitních produktů z řady meridol®. Vybrali jsme pět čtenářek, které měly možnost otestovat balíček produktů meridol® Gum Protection. Přečtěte si, jak byly spokojené.

Jak testování probíhalo?

Čtenářky měly možnost zúčastnit se nejprve soutěže, během níž odpověděly na soutěžní otázku. Pět z nich, které správně odpověděly, bylo vybráno k testování produktů meridol® Gum Protection. Po přibližně jednom měsíci používání produktů meridol® Gum Protection se podělily o svou zkušenost.

 

Co všechno čtenářky testovaly?

  • zubní pastu meridol® Gum Protection
  • zubní kartáček meridol® Gum Protection
  • ústní vodu meridol® Gum Protection

 

Přečtěte si jejich hodnocení:

Hana, Prahameridol

Meridol® jsem kdysi používala, ale jen pastu na zuby. Kartáček krátký, rovný - tak takový mi vyhovuje. Pasta - příjemná jemná chuť, která nedráždí. Ústní voda – moc ji nepoužívám, ale je to příjemné dokončení čištění zubů. Jo - začaly mi trochu krvácet dásně. Tahle řada by mi měla dát dásně do pořádku.

Šárka, Kroměříž

Skvělé testování. Meridol® jsem nikdy před tím nevyzkoušela a musím uznat, že mě tato značka velmi překvapila a určitě si koupím i další produkty.

Aneta, Mratín

Velmi příjemná chuť pasty i ústní vody včetně příjemného chuťového i pachového prostředí v ústech. S kartáčkem se dobře manipuluje. Až vypotřebuji, koupím si znova. I partnerovi tato pasta a voda vyhovuje. 

Martina, Olomouc

Výrobky jsem byla velmi mile překvapena. Jelikož mám citlivé zuby, vyzkoušela jsem už více druhů zubních past, které mají bránit problémům s dásněmi a tvorbě zubního plaku. Zubní pasta meridol® mi naprosto vyhovuje, má velmi příjemnou jemnou chuť a dostatečně pění i při menším množství. U jiných past jsem musela dát větší množství na kartáček, aby pěnily. Jen ten napevno přidělaný uzávěr (nemyslím teď ten šroubovací uzávěr) mě úplně nenadchl, musela jsem použít nůž na odřezání, abych se k pastě vůbec dostala. Postačilo by podle mě překrytí otvoru nějakou alu fólií a běžný šroubovací uzávěr (ten, co tam je, je v pohodě), ale není to zase takový zásadní problém. Ta pasta je opravdu úžasná a myslím, že u ní už zůstanu. Už roky používám měkký kartáček a tento mi vyhovuje. Je výbornou alternativou ke kartáčku značky, kterou již používám velmi dlouho. Je dostatečně měkký, jemný a neodírá tak dásně. K ústní vodě taky nemám výhrady - příjemná chuť a velikost balení tak akorát - ani velké ani malé. Výborný doplněk k zubní pastě. Komplexně vzato - naprostá spokojenost. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit testování a objevit tak skvělé výrobky.

Rada: Uzávěr pasty snadno odstraníte víčkem, návod najdete na zubní pastě.

Nikol, Brno

Super. Moje zuby jsou poměrně citlivé a po vyzkoušení meridolu® se mi ulevilo od nepříjemných obtíží. Doporučuji.

Reklama