Na Mikuláše jsme se sešly s našimi čtenářkami v Tančící kuchyni a zažily jsme skvělé odpoledne. Vytvářely jsme si krásné účesy s kulmou Rowenta So Curls.

eowenta

Podívejte se na fotografie:

Přečtěte si hodnocení našich čtenářek, které měly možnost si vyzkoušet kulmu Rowenta So Curls:

  • Zajímavá zkušenost s touto kulmou. V případě vhodných vlasů velmi efektní a rychlá úprava vlasů vhodná na ples či večírek.

 

  • Skvělá prezentace. Moje vlasy jsou delší a hustší a byla jsem nešťastná, že vypadají neupraveně, ale s Rowentou So Curls jsem si mohla vyzkoušet, jak na mých vlasech vypadají krásně upravené vlny. Manipulace není složitá a navíc to natočení netrvalo dlouho. Super!!!!

vlasy

  • Splnila moje očekávání. Moje jemné vlasy zvládla zvlnit na plážové vlny. U mých jemných vlasů prstýnky nezvládla, což není její chybou. Ale i tak mě výsledek překvapil a uspokojil. Po chvíli jsem se naučila a lehce zvládla obsluhu sama bez bolesti ruky.

 

  • Super produkt, oceňuji, že se o něj nelze spálit a že neškodí vlasům díky nízké teplotě. Také je fajn, že není třeba sledovat čas natáčení jednotlivých pramenů.

 

  • Podle mě naprosto úžasná záležitost! Mám hodně dlouhé vlasy a s běžnou kulmou si často spálím prsty, to zde nehrozí. Je to velmi pohodlné a snadné! Za mě bezkonkurenční a úžasné!
  • Mikulášská akce s Rowenta So Curls byla super – kulma je skvělá, doporučuji všem!!! Moc se mi tu líbilo, ostatně jako na všech akcích, které pořádá Žena-in. Velký dík.

 

  • Mikulášská akce s Rowentou byla pro nás velmi zajímavá a inspirativní co se týče případného dárku od Ježíška J Hlavně dcera byla velmi nadšená, jak snadno lze vytvořit vlny. Moc děkujeme Kláře a celému týmu za krásné odpoledne.

vlasy

  • Kulma Rowenta So Curls se mi velmi líbila, je to rychlý pomocník na vlny. Je to lepší než chodit ke kadeřnici. Takto si můžu udělat krásný účes sama doma. Děkuji za pěknou akci.

Podívejte se na video z akce:

 

kulma

SO CURLS je vskutku kouzelná kulma střídající rotace vlevo a vpravo, která vytvoří účes jako od špičkového kadeřníka.

INSTANT CURLING systém automaticky natáčí vlasy a během okamžiku vytvoří okouzlující vlny. Keramický turmalínový povrch s přirozenou ionizací chrání vlas, uhlazuje ho a dodává mu zářivý lesk.

www.rowenta.cz

 

Čtěte také:

Reklama