Bulvár

Čtenářky s dětmi se bavily: Zábavné odpoledne s Cappy hrou

juklik

V minulých týdnech jste se na Žena-in mohli seznámit s novou zábavnou hrou pro děti - najdete ji na www.cappyhra.cz. Představili jsme vám ji, abyste si ji doma zahráli s vašimi dětmi. Je velmi jednoduchá a zábavná - klasická hra, kde něco musíte sbírat a získávat body.

juklik

Spolu se značkou Cappy jsme pro čtenářky Žena-in připravili soutěž o účast na sobotním odpoledni, které se konalo dne 15. 5. v pražském Baby klubu Juklík. Výherkyně si sebou mohly vzít své děti, protože o ty šlo především! Celý program byl vymyšlen tak, aby se celé odpoledne bavily.

juklik

Odpoledne začalo stylově. Malé návštěvníky přivítali dva maskoti v podobě lvů a rozdali jim nové nápoje Cappy Junior, které se pojí s novou interaktivní hrou. Děti tedy mohly hned ochutnat nové Cappy Junior a vyzkoušet si na „živo“ zahrát přichystanou hru. Vyzkoušely si ji skoro všechny děti (pokud nepočítáme ty nejmenší, které z ní ještě neměly rozum). Komu to moc nešlo nebo se ostýchal, přispěchal hned na pomoc jeden ze lvích kamarádů.

Hra je postavená na současném světovém hitu - tzv. rozšířené realitě. Ta umožňuje prolínání reálného světa se světem počítačových animací, her a zábavy. Jedná se o žhavou a praktickou novinku v ovládacích prvcích, kterou nelze nevyzkoušet. Vtáhne vás do zábavy rychleji, než byste sami očekávali. Díky ovocnému nápoji Cappy Junior máte vy a vaše dítě unikátní možnost vyzkoušet si technologii, která se úspěšně začíná využívat v zahraničí, a ještě vyhrát atraktivní ceny.

Hra je akční a vtáhne vás do světa animovaných zvířátek. Ovládat legrační animovanou opičku či lvíčka je snadné, sbírání zdravého ovoce ve 3D prostředí zábavné, ale hlavně se děti interaktivní formou poučí o tom, co jim přináší tolik potřebné vitaminy. Sbíráte vitamíny proti chřipce nebo v další hře ty posilující organismus. Stačí si zapnout počítač, najít stránku Cappyhra.cz ZDE a můžete začít.

juklik

Pro čtenářky s dětmi byl přichystán ještě další program. Koupání pro děti ve vyhřívaném bazénu! Protože s námi byly i malé děti, některé maminky se převlékly do plavek, aby pomohly dvěma lektorkám z Baby klubu Juklík. Ty měly radostné řádění v bazénu na starosti a vzhledem k počtu dětí měly co dělat. Vše se ale zvládlo skvěle a dětem se po hodině koupání z vody nechtělo.

juklik

V současné době, kdy se děti koupaly, mohly maminky využít seminář s pediatrem, MUDr. Zemánkem. Ten si připravil zajímavé povídání a pitném režimu a o nových trendech v medicíně.

Když se všichni vykoupali a poslechli si doktora, mohli se pustit do připraveného rautu v podobě laskomin a nápojů od značky Cappy a Bonaqua.

juklik

Další část programu byla věnována maminkám. Milé lektorky si odvedly děti do herny a maminky se mohly nechat hýčkat. Pro všechny zájemkyně byl k dispozici tým vyškolených Schwarzkopf poradkyň, které díky speciálního vlasového skeneru provedly analýzu vlasů. To je vysoce sofistikovaný přístroj, který dokáže diagnostikovat nejen hustotu a sílu vlasů, ale i typ pokožky, míru mastnoty a případná poškození vlasu. Také tu byly dvě vizážistky od firmy Coty, pro maminky, které se chtěly nechat nalíčit a poradit co dělat se svou pletí.

juklik

Celé odpoledne, díky bohatému programu, uběhlo velmi rychle a před půl šestou nastal čas rozloučení. Všechny čtenářky - maminky dostaly tašku s dárečky (Nápoje Cappy, kosmetiku Schwarzkopf a sladkosti Orion). Na všech bylo vidět, že se jim odpoledne líbilo a že si vše užily.

   
27.05.2010 - Blog redakce - autor: Klára Křížová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Alisa [*]

  jeee bude vice foto??Sml59

  superkarma: 0 29.05.2010, 11:21:28
 2. avatar
  [2] mio [*]

  Eva_Fl — #1 to je hrůza, teď probírali v TV tyto dětské nápoje - Kubík, Jupík a já nevím co..a v jedné té 3dcl - 0,5 l láhvi je cca 9 - 11,5 kostek cukru!! a znám matky, co to kupují dětem denně a ještě jsou rády, jaký mají ty děti pěkný pitný režím!Sml31

  Neříkám, že to občas taky nekoupím, ale je to spíš zřídka, když třeba dojde nebo zapomenu naše pití atd..Chvála bohu, našim dětem nejvíc chutná samotná voda. Z vodovodu.

  superkarma: 0 27.05.2010, 20:32:17
 3. avatar
  [1] Eva_CZ [*]

  19 g cukru v lahvi?  Pro detsky zuby jak delany...

  1. na komentář reaguje mio — #2
  superkarma: 0 27.05.2010, 03:06:21

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme