V nedávné době měly některé naše čtenářky příležitost vyzkoušet specialistu v oblasti intimní hygieny – výrobky Lactacyd Femina. Tato kosmetika obsahuje kyselinu mléčnou, která podporuje přirozené pH našich intimních partií a zabraňuje tak přemnožení nežádoucích mikroorganismů, které způsobují různé nepříjemné pocity a záněty. Lactacyd je určen pro dívky a ženy každého věku a doporučuje se ho používat každý den jako optimální prostředek k ochraně proti možným poševním zánětům. Proto by nikdy neměl chybět ve vaší koupelně, ale ani ve vaší kabelce – ve formě hygienických kapesníčků pro jednorázové použití.

Lactacyd Femina je skvělým řešením pro intimní hygienu při sexu i na cestách a je nezastupitelným pomocníkem pro zdraví a čistotu i ve dnech menstruace.

Naše čtenářky testovaly vlhčené kapesníčky a žhavou novinku – luxusní krémovou pěnu s pumpičkou. A jak byly s výrobky spokojeny?

Balíčky s intimní kosmetikou Lactacyd získalo 90 čtenářek, které měly následně možnost odpovědět na dotazníky, které se vztahovaly k jejich zkušenosti se získanou kosmetikou. Co jsme se z odpovědí dozvěděli?

Jen málo z nich (14%) mělo předchozí zkušenosti s pravidelným užíváním intimní kosmetiky Lactacyd, příležitostně ji však mnohé (42%) vyzkoušely. Nejčastěji přitom užívaly emulzi (28%), méně pěnu a kapesníčky. Většině (76%) přitom testované výrobky plně vyhovovaly.

Přítomnost kyseliny mléčné v intimní kosmetice Lactacyd považuje za důležitý faktor, na který se orientuje při koupi, většina (52%) dotazovaných, rozhodující je to přitom pro devět žen, zbytek o přítomnosti kyseliny mléčné ve výrobcích povětšinou ví, ale nepovažuje ji za zásadní.

Charakteristická vůně Lactacydu vyhovuje valné většině (92%) čtenářek, přičemž používání výrobků je příjemné až velmi příjemné pro všechny testující. Také pumpička u novinky – pěny Lactacyd – vyhovuje skoro všem čtenářkám (88%).

Cena pěny Lactacyd (běžně 109-119,- Kč, v akcích i 99,- Kč) připadá přiměřená dvou třetinám dotazovaným a jen pro méně než čtvrtinu žen  (22%) je příliš vysoká. Podobně se naše čtenářky staví i k cenám kapesníčků (běžně 69,- Kč, v akcích i 59,- Kč). „Kapesníčky jsem nikdy nepoužívala a musím říci, že jsem jimi nadšená,“ řekla k tomu jedna ze čtenářek. Jejich balení po jednotlivých kusech přitom povětšinou považují ženy za praktické. „Nejvíce oceňuji to, že jsou jednotlivě balené. Dříve jsem používala ubrousky pro intimní hygienu, které byly ve velkém balení, takže jsem musela nosit s sebou vždy celé balení, “ sdělila nám jedna z dotazovaných. Kapesníčky jsou super při dlouhých cestách (např. na dovolené) nebo v situacích, kdy se člověk potí a nemá možnost se delší dobu umýt (např. ve vedrech), také při menstruaci. Samostatně balené mají tu výhodu, že je člověk může mít neustále při sobě…


Další čtenářka v popisu obliby kapesníčků pokračuje: „Kapesníčky mě okouzlily. Vyzkoušela jsem je hned první den, co jsem je dostala, a byla jsem úplně unešená. Po náročném dni jsem byla utahaná jako kotě a neměla ani sílu vlézt do sprchy, tak jsem použila kapesníčky a sprchu odložila na ráno. Překvapilo mě, že jsou balené každý zvlášt, představovala jsem si větší balení s lepícím zavíráním. Chvíli mi trvalo, než jsem otevřela obal, musela jsem použít nůžky. Vůně příjemná, nevtíravá, nebyly ani vyschlé, ani příliš mokré. Možná by mohly být o trošku větší. Úžasná věc na cesty nebo místa, kde není možné se osprchovat, když je potřeba.“

Nová intimní pěna slavila úspěch. Čtenářky ocenily její konzistenci a nový uzávěr s pumpičkou. „Líbí se mi pumpičkový uzávěr, který dobře dávkuje a zabraňuje rozlévání ("patlání") okolo.“ popisuje svůj postřeh jedna z testujících. „Dobře pění, dobře se smývá, neutrální vůně, pohodlné dávkování díky pumpičce,“ doplňuje další čtenářka.

Naše testování přesvědčilo většinu žen (62%) o tom, že budou výrobky Lactacyd nadále používat pravidelně (před testováním tak činilo jen 14%) a dalších jedenáct žen se rozhodlo užívat jich občas. Nejčastějším důvodem  (68%) byl přitom příjemný pocit, mezi motivy však nechyběla ani zvýšená hygiena při cestování a menstruaci.

„Nejvíce bych ocenila, že je tak jemný a po jeho použití pociťuji úžasný pocit čistoty,“ říká jedna z testujících o Lactacydu. „Chvíli trvalo, než jsem si zvykla na pumpičku (ale momentálně mi vyhovuje) a na jiné dávkování, než u emulze. Oceňuji nevtíravou vůni, pocit čistoty a pohodlí po použití. Trpím na kvasinkové infekce, ale při používání výrobků Lactacyd se již tak často nevyskytují, proto mi tyto výrobky vyhovují,“ uvedla další ze čtenářek.


Celkově bylo tedy hodnocení výrobků pro intimní hygienu Lactacyd vynikající! Proto neváhejte a vyzkoušejte je také!

Reklama