Zdraví

Čtenářky, které hubnou s Ketodiet: Představuje se Jana

V půlce února jsme se sešly v pražském ateliéru, abychom se osobně seznámily, vyzpovídaly naše tři čtenářky,  fotograf Michal je pro nás nafotil a kameraman Mirek nám je natočil, abychom měly materiál pro závěrečnou proměnu. Před tou ale musí Jana, Jarka a Katka ujít pěkný kus cesty a vyzkoušet svou vůli při hubnutí. Všechny vypadaly velmi radostně, že jsme se zástupkyní Ketodiet Martinou vybraly zrovna je, a těšily se na vytoužené hubnutí.

Koho jsme vybrali pro tento ročník? Více v předchozím článku:

V tomto článku vám chci představit čtenářku Janu.

Jana (levandulka2) z Vlkoše

 • Věk: 39 let
 • Váha: 96 kg
 • Výška: 176 cm
 • Zaměstnání: Zdravotní sestra

Pro Janu je tento rok rokem změny. Jana studuje vysokou školu, letos bude mít promoci a chce změnit zaměstnání. Nyní pracuje jako zdravotní sestřička a po studiu se chce živit jako realizátorka zahrad. „Chci všechno změnit“, říká a na tváři jí hraje nakažlivý smích. „Chci zhubnout 20-30 kg (Jana plánuje i po ukončení našeho projektu s dietou pokračovat), chci vypadat líp, změnit práci, navrhovat zahrady, plánuju na konec léta svatbu. Láká mne dělat svět hezčím – ať jsou to zahrady, terasy nebo balkony... mám ráda rostliny a těším se, že se touto prací budu živit. Jsem ráda, že jsem byla vybraná do projektu Ketodiet, nakoplo mne to v touze po změnách ještě víc. Mám teď při studiu a práci strašný nedostatek času, veřejné hubnutí před čtenářkami mne bude posilou a zároveň bičem, abych vše zvládla. Už se na to těším“... uzavírá svá odhodlaná a pozitivní slova Jana.

Jana

Po pohovoru s Martinou Dvořákovou, výživovou poradkyní z Ketodiet dostala Jana zásobu produktů na první týdny a v pondělí začne s dietou. Martina jí také pečlivě zvážila a změřila. Za dva týdny se s Martinou potkají v Olomouci, kde se zase změří, zváží a proberou spolu aktuální stav.

Jana nám napsala tento příběh:

Sklony k nadváze mám dlouhodobě. Mám velmi ráda jídlo, dobře vařím. Vždy jsem svoji váhu držela celkem na uzdě, ale v posledních letech je to problém. Studuji totiž 3. rokem vysokou školu, pracuji, starám se o dům se zahradou a 3 děti. Dříve jsem na to byla sama, nyní mám skvělého partnera, se kterým se budeme v létě brát.

Velmi jsem přibrala v posledním 3/4 roce, kdy jsem měla extrémně náročné zaměstnání a moje tělo si nezvládalo odpočinout a nabrat síly přirozeným způsobem. Proto jsem více jedla, abych tuto práci energeticky zvládla. Ale v červnu budu končit Vysokou školu zahradnickou a chci změnit profesi. Toužím pracovat jako zahradnice a k tomu musím být v dobré fyzické kondici.

/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-22.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-21.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-20.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-16.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-19.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-17.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-18.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-15.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-13.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-11.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-14.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-12.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-10.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-9.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-8.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-7.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-3.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-6.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-4.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-5.jpg
/users/1/galerie/files/img/PR/Ketodiet/Jana/middle_Jana-1.jpg
 

Také na promoci a hlavně své svatbě chci vypadat dobře. Mojí hlavní motivací ale je být zdravá, silná, fit a spokojená sama se sebou. Jsem pevně odhodlaná toho dosáhnout. A pokud by to bylo s pomocí vaší soutěže, motivace by byla o to silnější. Jsem si takřka jistá, že bych skutečně dokázala výrazně zhubnout a neudělat vaší soutěži a výrobkům Ketodiet ostudu. :)

My vám budeme pravidelně přinášet zprávy, jak se Janě daří a jak vše zvládá. Také, jaké má úspěchy či neúspěchy s hubnutím a odbouráváním tuku. Držíme Janě palce.

   
22.02.2016 - Hubněte - autor: (red)

Komentáře:

 1. [30] Klára Křížová [*]

  levandulka2 — #28 Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 1 24.02.2016, 17:15:06
 2. [29] Janea [*]

  Z Jany vyzaruje energie, drzim palce a tesim se na vysledek.Sml16

  superkarma: 0 24.02.2016, 09:23:22
 3. [28] levandulka2 [*]

  Moc zdravím všechny čtenářky, které zajímá moje hubnutí a především ty, které jste přispěly svými komentáři k článečku o mně. Děkuji za ně, jsou opravdu milé, přiznám se, že jsem se při jejich čtení usmívala až smála.Sml59Potěšilo mě, že Vám připadám štíhlá a nemám hubnout tolik, kolik vím, že potřebuji. Musím říct, že fotky se povedly a vypadám na nich vážně celkem "štíhle". Kéž by to tak bylo na všech fotkách a hlavně i ve skutečnosti. Dnes jsem viděla svoje aktuální fotky z víkednu a nevypadám na nich vůbec štíhle. Mám celkem štíhlý obličej a horní část těla. Ovšem od pasu dolů jsem hruška jako víno.Sml30Moje tělo působí nestejnoměrně a garantuji Vám, že kdybyste mě viděly zezadu, doporučíte mi skutečně zhubnout o nějakých +-20kg. Mám to štěstí, že na mně kila nejsou tak moc vidět, ale já je vidím. I okolí mi to sem tam oklikou naznačí. V posledním 3/4roce jsem přibrala díky brutálnímu zaměstnání(ve kterém už nejsem) asi 14kg. Nejen, že se nemůžu vejít do spousty oblečení, což mě omezuje, ale především se cítím špatně. Zadýchávám se při pohybu, celkově se necítím dobře... Moje ideální váha podle BMI je 59-77 kg. To je široké rozpětí a já si v něm určitě najdu tu hmotnost, při které se budu cítit dobře. Ve svém dospělém životě jsem nikdy nevážila míň, než 64kg. Nevím, jestli chci jít až tak daleko, spíš si myslím, že moje ideání váha je někde okolo 70 kg. Jestli to bude 74 nebo 66kg, to uvidím, až tam budu. Sml80Ještě je přede mnou dlouhá cesta. Tak se o mě nebojte, nejsem žádný neorientovaný šílenec, ale aktivní, veselá ženská, která to má v hlavě celkem jasně poskládané. Aspoň doufám. Sml30 Mám podporu celé rodiny i blízkých přátel. A nepochybuji o tom, že pokud by se jim něco na mně nezdálo, určitě mi to sdělí. Jinak včera jsem začala s Ketodiet a jsem moc spokojená. Sice mám pořád takový maličký hlad, ale nic, co by se nedalo vydržet. Martina (výživová poradkyně) nás upozorňovala, že v prvních dnech budeme pociťovat abstinenční příznaky po cukru a můžeme mít různé potíže. Cítím se sice chvilkami trošku slabší, ale převážně je mi dobře. Včera jsem měla velkou žízeň, vypila jsem 6l za den, jako nic. To se odplavovala hlavní vlna toxinů. Dnes už takovou žízeň nemám, nicméně vždy jsem byla zvyklá pít dost vody. Takže stále jsem ze své výhry, možnosti, která se mi naskytla a nyní už i z konkrétního hubnutí nadšená. Věřím, že mi nadšení vydží a že nebudu litovat. ještě jednou moc děkuji všem za milé komentáře a budu vděčná za Vaši podporu.Sml16

  1. na komentář reaguje Klára Křížová — #30
  superkarma: 4 23.02.2016, 10:17:52
 4. avatar
  [27] Jandywoman [*]

  Klára Křížová — #20Promiňte Kláro, ale to se dá přeci dopředu těžko odhadnout. Já jsem sundala 17kg, což bylo moc fajn pro tělo a zdraví, ale VŠICHNI! mi říkali, že jsem zestárla v obličeji a vypadám nemocně. Tolik jen má zkušenost. Paní Jana vypadá skvěle, na tom jsme se tu shodly všechny a jak bude vypadat při Vámi odhadovaných 66-70 kg nelze přesvědčivě tvrdit. Na tu vyzáblou a strhanou bych si ale vsadila, bez stylingu, ...pochopitelně!Sml16

  superkarma: 1 22.02.2016, 22:26:28
 5. avatar
  [26] ToraToraTora [*]

  Tady by pomohlo vykašlat se na keto. Zpevnit bříško a trochu zapojit prsní svalstvo. To by byla věčná škoda, kdyby ty čtyřky musel každý zájemce časem hledat až u kolen. Ale jinak je to kočka

  superkarma: 0 22.02.2016, 19:46:00
 6. avatar
  [25] kareta [*]

  gerda — #17tak ono to je taky o pohyblivosti, nevím jak ostatní, ale mi třeba při nadváze blbý 2kg pobolívají achilovky a při +5 kg koleno, takže držet si bujné řivky nemusí být pro organismus optimální. 96 kg je opravdu dost.

  Paní přeji pevnou vůli, ale s keto je to fakt hračka...loni jsme do toho šla a bylo to super, teď jím normálně, váha se drží až na malé výkyvy, ale už se to za kritickou váhu nedostalo. Zbytek umím korigovat už lehce pohybem a stravou.Sml67

  superkarma: 0 22.02.2016, 18:54:15
 7. avatar
  [24] Kadla [*]

  Klára Křížová — #20No, to právě nemusí být pravda. Já mám podobnou postavu jako paní Jana. Měřím 160 cm a při váze 60 kg jsem vyzáblá doslova a do písmene - z obličeje mi vystupují kosti jako staré indiánce a zůstávají ze mne jen ty boky a zadek, zbytek je vyzáblé průhledné cosi. Takže já už vím, že při své výšce 160 cm vypadám nejlépe s váhou 65-67 kg. Což vůbec neodpovídá ideálnímu BMI a "dobře míněným radám" od doktorů, ale prostě je to tak. U postavy typu hruška, kterou má paní Jana a kterou mám i já, se shazují kila nejlíp v horní části trupu - zhubne se v obličeji, přes ruce, přes prsa. A zadek a boky zůstanou... Takže lepší než 30 kilo dolů je sundat jen pár kilo a zbytek dotvarovat cvičením.

  superkarma: 1 22.02.2016, 18:47:08
 8. [23] Karo Líná [*]

  Paní Jana jen dokazuje, že váha není vždycky jediný údaj, podle kterého se řídit (stejně jako BMI, ale to už snad bylo překonáno). Mnohem důležitější jsou míry a ty zrovna u Jany nebudou nejspíš nijak tragické (aspoň podle fotek). I ve světlém oblečení vypadá dobře, zatímco některá žena jiného typu postavy vypadá při skoro metráku opravdu hodně obézně. Jsem na tom podobně jako Jana, vysoké číslo na váze mi nikdo nehádá a když řeknu pravdu, plno lidí tomu nemůže uvěřit, tipují o 20 i více kil míň. Což mě těší, nicméně stejně jako Jana usiluju o zhubnutí - kdo má pořád poslouchat ty řeči například u doktorů Sml57Sml30 Taky bych si přála shodit 30 kilo, ale nevím, jestli se to povede, je to už docela dávno, co jsem tak vážila Sml80 Takže spokojená budu i s patnácti.

  superkarma: 1 22.02.2016, 17:48:08
 9. [22] bobani [*]

  Sml67

  superkarma: 0 22.02.2016, 17:11:12
 10. avatar
  [21] lalica [*]

  Držím palce Sml67

  superkarma: 0 22.02.2016, 16:02:15
 11. [20] Klára Křížová [*]

  Kadla — #13Kdyby měla 66-70 kg tak určitě vyzáblá nebude Sml16

  1. na komentář reaguje Kadla — #24
  2. na komentář reaguje Jandywoman — #27
  superkarma: 2 22.02.2016, 15:32:42
 12. [19] murat [*]

  Kadla — #18 shodí, ty boky jsou ještě pěkně obalené. Sml52 taky vlastní zkušenost. z velikosti 46 na pěkně volnou 42

  superkarma: 1 22.02.2016, 15:07:47
 13. avatar
  [18] Kadla [*]

  murat — #15Ne, vlastní zkušenost. S těmi boky. To se dietou neshodí.

  1. na komentář reaguje murat — #19
  superkarma: 1 22.02.2016, 14:57:52
 14. avatar
  [17] gerda [*]

  murat — #16Mohutně vypadá i ženská se čtyřkama. Kdybych měla jedničky, vypadám, že mám o 10 kg méně. Na každé fotce vypadám jak matka pluku.

  1. na komentář reaguje kareta — #25
  superkarma: 3 22.02.2016, 14:38:42
 15. [16] murat [*]

  vysoká ženská s kily navícv vypadá mohutně (já ) Sml52 . s mínus 20 jsem vypadala podstatně líp. a to jsem starší než Jana

  1. na komentář reaguje gerda — #17
  superkarma: 3 22.02.2016, 14:17:48
 16. [15] murat [*]

  Kadla — #13 další odbornice? Sml52

  1. na komentář reaguje Kadla — #18
  superkarma: 0 22.02.2016, 14:10:40
 17. [14] cilani [*]

  Paní vypadá dost dobře, 96 kg .. to váha zrovna učovala čísla do sportky, ne? Jasně 10kg dolů neuškodí, ale nepřeháněla bych to, na jejím místě. Aby se neztratily ty tvary, které má, které jí tak sluší. Myslím, že by paní stačilo se jen začít více hýbat.

  superkarma: 0 22.02.2016, 13:46:29
 18. avatar
  [13] Kadla [*]

  Klára Křížová — #12Dokáže to určitě, ale bude vyzáblá...hlavně v obličeji.. a bude vypadat podstatně starší. Paní Jana by potřebovala spíše cvičení zaměřené na zeštíhlení partií boků než dietu. Fakt se mi nechce věřit tomu, že má 96 kilo... Vypadá perfektně a ty boky, které jsou trochu disproporční (ale chlapům se to líbí!!!!) stejně neshodí dietou, ale spíše specifickým cvičením. Kalanetika má super cviky na tyto baculatější boky.

  Taky se přimlouvám za to, aby neblbla a shodila max. 5-10 kilo.

  1. na komentář reaguje murat — #15
  2. na komentář reaguje Klára Křížová — #20
  superkarma: 1 22.02.2016, 13:43:30
 19. [12] Klára Křížová [*]

  Myslím, že pokud Jana bude vážit o 15-20 kilo méně, určitě bude spokojenější a postava bude subtilnější. pokud má nyní 96, je to hodně, přeju jí, aby se jí to povedlo shodit. Jak jsem jí viděla osobně, je to žena činu a je nadšená pro změnu, takže se nebojím, že to nedokáže. Sml67Sml67Sml67

  1. na komentář reaguje Kadla — #13
  superkarma: 2 22.02.2016, 12:14:16
 20. avatar
  [11] Jandywoman [*]

  Pokud má p.výživová poradkyně rozum a nežene se jen za zviditelněním a propagací Ketodiet, měla by paní Janě doporučit, a především rozmluvit, váhový úbytek maximálně cca 10 kg a nikoli 20-30 kg. Myslím, že když to vidíme my, laici, měla by to ona vidět a vědět jako odbornice tím spíše! Toliko můj názor... Jinak paní Janě přeji hodně úspěchu při hubnutí a radost z každého shozeného kilečka.Sml16

  superkarma: 0 22.02.2016, 10:37:52
 21. avatar
  [10] Lídy [*]

  Moc sympatická paní. Vůbec nechápu, kde má těch zmiňovaných 96 kg Sml80 Já mám proti "lepší" poměr výška/váha, ale takhle dobře nevypadám. Držím pěsti, ať se jí podaří, co si předsevzala!

  superkarma: 0 22.02.2016, 10:14:39
 22. avatar
  [9] luneta [*]

  Majoranka1997 — #1jak nemám ráda kila navíc,tak tady souhlasím.Taky nevidím důvod hubnout.Asi má těžký kosti

  superkarma: 0 22.02.2016, 10:12:00
 23. avatar
  [8] kobližka [*]

  Koukám na to jako blázen a nechápu,kde mám paní Jana těch 96kg Sml80.Já mám o 35kg míň,ale takovouhle postavu nemám.

  superkarma: 0 22.02.2016, 09:43:43
 24. [7] kozeluhova [*]

  Tak hodně štěstí

  superkarma: 0 22.02.2016, 09:33:23
 25. [6] zzandaa [*]

  Tak nějak nemůžu přijít na to, kde je těch 96 kilo. Jana vypadá moc dobře, po obličeji není oplácaná, nevidím ani dvojí bradu. 20-30 kg mi příjde moc. Držím palce, ale hlavně to nepřehnat :-)

  superkarma: 0 22.02.2016, 09:24:36
 26. [5] murat [*]

  mám stejnou váhu, o 2cm víc.

  před pár lety semi podařilo zhubnout 20kilo a bylo to fajn. Sml67 jen se mi to nějak nepodařilo udržet a jsem tam kde jsem byla Sml68 .

  držím pěsti

  superkarma: 0 22.02.2016, 09:09:49
 27. avatar
  [4] Kadla [*]

  Souhlasím s příspěvky níže. Paní Jana je krásná ženská se super tvarovanou postavou. K dokonalosti jí nechybí 30 kilo dolů, ale max. 5 kg. A i tak si myslím, že je to téměř zbytečné. Já bych jí tedy těch 96 kg nehádala ani omylem.

  superkarma: 1 22.02.2016, 08:58:22
 28. avatar
  [3] gerda [*]

  Je to strašný, ale mně by se líbila tak, jak je. Možná tak...5 kg dolů.Sml80 Protože postava je teď taková junonská, pěkná, je urostlá a určitě se za ní chlapi otáčejí. Aby nakonec ženich neutekl za nějakou kypřejší, přece jenom, bude z ní docela jiná ženská.

  superkarma: 1 22.02.2016, 06:58:07
 29. [2] Rikina [*]

  Jestli paní zhubne 30 kg, tak se ztratí bez funusu, poněvadž ji pak odfoukne větérek, zas tak tlustá teď není Sml80 no ale to je její věc, když myslí... a podle mého žádnou dietu nepotřebuje - až začne fyzicky pracovat na cizích zahradách, tak to hubnutí půjde samo. Pokud ovšem ta práce neznamená, že ty zahrady bude jenom "tvořit" na počítači a tu fyzickou činnost pak dělá někdo jinej. Sml80 Já totiž nevím, co je to realizátorka zahrad, normální zahradnice fyzicky pracují, ale ty zas nepotřebujou na to vystudovat VŠ. Sml80

  superkarma: 0 22.02.2016, 06:42:51
 30. avatar
  [1] Majoranka1997 [*]

  Janě moc držím palce. Je sympatická a myslím, že naše zdravotnictví zapláče, ale kytičky jí budou moc slušet Sml67

  1. na komentář reaguje luneta — #9
  superkarma: 1 22.02.2016, 06:17:28

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme