„Je pravda, že postupem času je to pořád lepší, ale stále přicházejí situace, kdy bych nejraději od ní utekla a neměla ji“, píše ve svém příspěvku velmi otevřeně čtenářka s nickem kometa

Je hodně věcí, které mě v mém okolí štvou. Tedy přesně řečeno nejenom v mém okolí. Byly doby, kdy jsem se nechávala hodně unášet emocemi. Velmi to ovlivňovalo můj život a chování k rodině. Nechtěla jsem být tak strašně ovlivňovaná a tak jsem se rozhodla s tím něco dělat. Hodně jsem na sobě pracovala a myslím, že udělala dost práce.

Kolem mě je hodně nenávisti, pomluv, rozvodů. Rozvod mojí kamarádky jsem prožívala, snažila se pomoci, jenže právě nastala ta chyba, že na úkor rodiny. Byla jsem do toho tak ponořená, že jsem zapomínala na své blízké. Také si pamatuji, jak jsem koukala na televizi. Vraždy, krádeže, přepadení. Přestala jsem na to koukat. Dvě věci mě totiž nenechají chladnou a to týrání nebo vražda dětí a zvířat. Srdíčko se mně sevře bolestí, i když se mě to netýká.

Pomůžu jen tím způsobem, že vyslechnu, poradím a jakmile odcházím domů, nechám to za dveřmi. Přesně takhle jsem to dělala i v práci. Někdy jsem měla pocit, že se utápím v cizích problémech a pocit, že se musím zbláznit.

S jednou věcí si, ale nedokáži poradit a to je moje mamka. Dokáže mě vytočit do takové nepříčetnosti, že mám chuť někoho uškrtit. Její zpackaný život strašně ovlivňuje celou moji rodinu. Někdy si říkám, nech ji být, je to její život, je dospělá. Nejde to. Je to tak silné a nedokáži s tím vůbec pracovat. Je pravda, že postupem času je to pořád lepší, ale stále přicházejí situace, kdy bych nejraději od ní utekla a neměla ji. Mami promiň, ale chováš se vážně jako malá hloupá holka.

Kometa

Milá Kometo, nenapsala jste, čím vás máma tak vytáčí, takže si na to dovolím říct jen jediné: „Nerouhejte se“

Co, nebo kdo vytáčí vás, milé ženy-in? Co vás ve vašem okolí štve, mrzí nebo přivádí k zlosti? Svěřte se nám, dnes máme den stížností. Své příspěvky ale i fotografie můžete posílat na známou adresu: redakce@zena-in.cz

 

Reklama