Dopisy Ježíškovi začala znovu psát i čtenářka s nickem vlahy. A to je dobře, jinak by tak hezky nezareagovala na vánoční otázky. Více již v dalším příspěvku.

Dobrý den, posílám příspěvek k tématu „Píšete dopisy Ježíškovi“. :)

Píšete už dospělé ženy-in?
Po přečtení nového tématu „Píšete dopisy Ježíškovi ?“, jsem si musela říct „ano, už zase píšu“. Je fakt, že jako malá jsem Ježíškovi moc nepsala, vybavuji si jen jednu vzpomínku, kdy to se mnou dopiš Ježíškovi psal táta, který mi poradil si přát červené rukavice a červenou čepici, avšak pod stromečkem jsem je fakt nenašla :) Ale letos chtěli být rodiče asi vtipní, tak mi řekli, že mám napsat Ježíškovi, že mu to předají :) I když je mi 26 let, tak jsem pro každou srandu, a proto jsem se jim nevysmála, našla si na internetu takový hezký vzor, vytiskla a napsala jako malá holčička Ježíškovi. Jen tak pro zajímavost, dopis stále visí u našich na ledničcce :)

Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
Jak už jsem zmínila, moc si nevybavuju, že bych každý rok poctivě psala, ale dokud pro mě existoval ten kouzelný pocit, že přijede „ten pán, co mi přinese dárky, tak určitě jsem sem tam nějaký sesmolila :)

Píšou vaše děti a píšete i vy jim?
Děti ještě nemám, ale tento zvyk se mi líbí, takže plánuji, že určitě budeme psát. A tím pádem i odepisovat, aby to bylo zajímavější. :)

Kam dáváte dopis pro Ježíška?
Když jsem byla doma, dávala jsme vždycky dopis za balkonové okno, aby hned někam neuletěl. Ještě se mi vybavuje jedna vzpomínka, a to, že jsem často chodila kontrolovat, jestli už tam ten Ježíšek byl a když už tam psaní nebylo, tak jsem měla radost, že si ho vzal a určitě mi dárky přinese :)

Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
Určitě, hlavně dneska, když si přeji praktické a využitelné dárky. Jako malá jsem nikdy „náročná“ přání neměla, byla jsem šťastná za každý dárek, dnešní děti mi přijdou rozmazlenější, hlavně je toho tolik, že Ježíšek opravdu neví co vybrat :))

Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...
Určitě ne, vždyť i jako dospělá ráda dostávám dárky, tak se mu musí napsat, aby věděl, co chci :)

S pozdravem čtenářka s nickem vlahy

pozn. red. Text nebyl redakčně upraven

_________________

Děkuji za vaše hezké odpovědi a až budete mít jednou děti, doufám, že budou po mamince...
Krásné Vánoce a bohatého Ježíška :)
Saša

 

Téma dnešního dne 20. prosince 2011 zní:  Píšete dopisy Ježíškovi?

  • Píšete už jako dospělé ženy-in?
  • Dodržuje se tato tradice u vás v rodině?
  • Píšou jenom vaše děti?
  • A píšete i vy dětem?
  • Kam dáváte dopis pro Ježíška?
  • Řídí se Ježíšek alespoň zčásti podle vašich přání?
  • Anebo vám třeba psaní Ježíškovi připadá v dospělosti hloupé...

Co člověk, to názor.

Dopis „do redakce“ pište na e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek bude odměněna malým dárkem: luxusní vlasovou kosmetikou Alterra, která obsahuje vlasový šampón, balzám a vlasovou kúru.

kosmetika

Reklama