Radikální názor čtenářky Vlaďky k dnešnímu tématu asi některé z vás vnitřně odsoudí, jiné s ním budou souhlasit. A víte co, hlasujte o tom v anketě, kterou jsem k této novince připojil...

Povídáme si dnes o starém kuchyňském vybavení. Čtenářka Vlaďka si myslí, že není nad to nové, staré je prý oprýskané a špinavé.


Milý Jakube a celá redakce,

pokud můžu mluvit za sebe, zařídila jsem si kuchyni moderně, po svém. Mám krásný multifunkční mixér se šlehačem, domácí pekárnu, titanové hrnce a pánve a nemůžu si stěžovat. Nedávno se mi sice naskytla možnost dostat z pozůstalosti po pratetě sadu emailového porcelánového nádobí pro 8 osob, ale já ji odmítla. Pratetu jsem všehovšudy viděla třikrát v životě, takže vzpomínky v těch talířcích a hrníčcích nejsou, a proto nevidím důvod dávat je k ostatnímu nádobí, ke kterému se diametrálně nehodí.

Asi někomu můžu připadat příliš strohá, nebo necitlivá, ale staré věci mi připadají oprýskané, zašlé a často i špinavé zažranou špínou.

Toť můj názor, můžete mě kamenovat. :-)

Vlaďka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dne 5. října 2011: Kuchyně - stará je dobrá

Jistě mi dáte za pravdu, že některé kuchyňské náčiní a spotřebiče nové nenahradí. Asi se neshodneme konkrétně na těch jednotlivých NEJ, protože každý jsme zvyklí na něco trochu jiného, ale...

  • Jaké kuchyňské náčiní či spotřebič z dob minulých je pro vás nenahraditelný?

Odpověď na tuto otázku, popřípadě i s jednou fotografií daného spotřebiče, očekávám na redakční e-mailové adrese (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy pokud chcete mít šanci na zveřejnění a získání pěkného dárku. Totiž knížky Přirozeně štíhlí od Bethenny Frankelové a Eve Adamsonové (vydalo nakladatelství iKAR) a stylingový sprej Lybar 3v1 make new look.

kniha tužidlo

Reklama