Zapomenout na desáté výročí svatby, to se podařilo manželovi čtenářky Věrulinky. A to měl k výročí hned několik indicií...

Jak se stalo, že manžel čtenářky Věrulinky zapomněl na desáté výročí svatby, to si můžete přečíst v tomto příspěvku...


Zdravím a přeji krásný den všem v na ženě-in.

To, že jsme se s manželem brali ve zralém věku, většina z vás, které chodíte na ženu-in pravidelně, víte.
Letos 5.6. jsme měli 10 výročí svatby, tedy je to k neuvěření, jak to letí. Manžel má v květnu narozeniny, nejmladší dcera má narozeniny 5.6., (čekali jsme se svatbou na její 18 narozeniny, protože chtěla jít manželovi za svědka) a tak jsme se i s dcerou už na jaře dohodli, že to oslavíme dohromady, koncem května. Vše se naplánovalo, objednal se čuník na grilování.Napekla jsem tři dorty, pro dceru, pro manžela a třetí k 10. výročí svatby.V podstatě vše probíhalo dobře, až na to, že přicházeli známí a nejen že přáli jim dvěma k narozeninám, ale přáli i mně.
Manžel přišel nenápadně ke mně a říká, prosím tě, proč přeji i tobě, cožpak ty máš narozeniny?
Koukala jsem na něj nevěřícně, zda je tak sklerotický, nebo..., no tento výraz si nechám pro sebe, asi si domyslíte, co jsem si myslela.
A ty nevíš, proč přejí i mně?
Ne, to tedy nevím, zněla jeho odpověď.
Přece máme 10 výročí svatby muži.
V ten moment měl asi pocit, politého chlapa, ledovou vodou.
Já vůl, prohlásil, zapomněl jsem, jak je to možný, nemám pro tebe ženo moje ani jedno kvítí.
Nikam jet nemůžu, pil jsem, ach jo, já jsem ale korunovanej vůl. Na zahradě nám roste šeřík, kamarád šel uřízl šeřík a podal mu ho, aby mi dal alespoň kytku, když je tak sklerotickej.
Samozřejmě, já jsem byla smíchy bez sebe a všichni známí taky.
Uklidnila jsem ho, vždyť nejde o život a dostávám od tebe květiny každou chvíli.Můj manžel opravdu s určitou pravidelností mi kytky kupuje, až mu nadávám, zda to není zbytečný.
Špičkování na jeho osobu nechybělo po celý den, díky jeho zapomnětlivosti, chudák si vytrpěl, ale bylo veselo a náš smích byl slyšet prý do půlky vesnice, jsme se druhý den dozvěděli.
Jenom mi nešlo do hlavy, že se nevšiml třetího dortu, kde byla 10 z čokolády. To prý absolutně nevnímal, neviděl.
Ale což, zapomnělitvost je lidská vlastnost, která neublíží a příští rok, prý určitě nezapomene, zadal si datum do mobilu o 2 dny dříve, aby byl připravený a překvapení mě nemine.
Musím ho malinko omluvit.Vše zajistil, nakoupil, takže zřejmě v euforii přípravy oslavy, úplně zapomněl na naše společné výročí.Oslava byla jak se patří a to je důležitý, střízlivý jsme večer nebyli nikdo, mimo nezletilých.

Zdraví,
Věrulinka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

  • Už někdy váš partner zapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik?
  • A co vy, zapomněla jste na nějakou podstatnou věc ve vašem vztahu?

Postěžujte si ostatním čtenářkám! Pište mi své příběhy k tomuto tématu. Očekávám je v redakční e-mailové schránce (viz odkaz níže), a to nejpozději 30. 11. 2011 ve 14.30 hodin. Nejlepší příspěvky budou 30. listopadu uveřejňovány formou novinek na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz. Jedna z přispěvatelek také obdrží krásný dárek, totiž stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i na dárek, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec.

mys

HRAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama