a nedá dopustit na rtěnku. Přiznala se, že se líčí i když jde na procházku se psem. Jaké má ráda barvy, a kterou zrovna nemusí se dočtete v jejím úplně prvním příspěvku.

Dobré odpoledne, konečně jsem se odhodlala napsat svůj první článek na Ženu-in. Patřím mezi ženy, které nenamalované nevyjdou z baráku. Maluju se, i když jdu na procházku se psem :-)

Rtěnka je samozřejmě základ. Pamatuju si na svou první, kterou jsem koupila v patnácti. Byla, jak jinak, růžová. Od té doby růžová vítězí na celé čáře, ale nebojím se ani červené. Nedávno mě kosmetička obdarovala krásnou tmavě červenou rtěnkou, která se nanáší štětečkem a ujistila mě, že nesluší každému. Mimochodem, jsem bruneta s tmavší pletí.

Lesk na rty používám výjimečně, ale nebráním se mu. Když nefouká vítr, je to v pohodě. Nejvíce jich mám v barvě růžové, nepohrdnu však ani bezbarvým. Co se týče balzámů na rty, tak ty používám jen doma, když mám suché rty. I několikrát za den. Večer si rty namažu zázračným kelímkem z Oriflamu a pak je mám hebké.

Jinak s tvarem a velikostí mých rtů jsem moc spokojená. Obejdu se bez konturovací tužky, i když ji doma mám.

Přeji krásný den,

rty

veru.k

Děkujeme nejen za příspěvek, ale i za fotku vašich hezkých rtů

Naše téma se pomalu blíží ke konci, ale ještě stačíme nějaký příspěvek na dnešní téma vydat. Takže pokud k němu máte co říct, pospěšte si a pište na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama