Momentálně je na mateřské s malou holčičkou a tak oblečení moc neřeší. Píše, že přibrala a chodí v maminovské uniformě, kterou tvoří legíny a volné triko. Ale slibuje si, že na sobě začne brzy pracovat

Milá redakce, ženy-in. Dovolte, abych i já dnes vyjádřila svůj názor. Jsem momentálně na mateřské s třímesíční holčičkou, takže doma trávím víc času, než dřív. Zvláště teď když je inverze, a nedoporučuje se malým dětem chodit ven, mi ani nic jiného nezbývá.

A v čem chodím oblečená? Nijak to neřeším, protože chci být hlavně v pohodlí, takže legíny a nějaké volné triko to jistí. Naštěstí se obojí dá levně koupit v sekáčích, a někdy i docela hezky sladit. Pak vám není líto, že se třeba ušpiní a můžete to rovnou vyhodit. Kdo má malé děti, ví, že je někdy opravdu hodně těžké, udržet oblečení bez fleků a dokonale čisté.

Stále se musím otáčet, něco kuchtit, uklízet, věnovat se dítěti a na to, abych řešila oblečení, nemám zrovna čas.

Přiznám se ale, že se trochu zanedbávám a možná jsem i zpohodlněla. Přibrala jsem pár kilo a do oblečení, které jsem nosila před těhotenstvím, se už nevejdu. Takže legíny a trika jsou moje záchrana a moje nejběžnější oblečení. Taková maminovská uniforma, jak tomu říkáme s holkama, které jsou na tom podobně jako já.

Ale má to něco do sebe a je to raktické. Když jdu ven, obuju tenisky, vezmu si teplou bundu a nemusím řešit žádné převleky. Bydlíme na vesnici, všicni se tady známe, takže nás nic moc nenutí honit parádu. Ale slibuju, že s tím začnu něco dělat. Až shodím poporodní kila, začnu se i trochu lépe oblékat.

Zdraví vaše pohodlná Veronika

Milá Veroniko, díky za příspěvek a ve vašem předsevzetí vám držím palce. Legíny jsou sice stále v kurzu, ale určitě máte na víc.

Jak chodíte domy vy, milé ženy-in? Máte nějaké speciální domácí oblečení, nebo nosíte, co dům dal? V čem se cítíte nejpohodlněji? Myslíte, že vám to zárověň i sluší, nebo to neřešíte? Šla byste ve svém domácím oděvu třeba s košem? Nebo se musíte převléknout, abyste si neudělala ostudu?

Napište nám o svém domácím oblečení na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama