Magie

Čtenářka Ula se ptá kyvadélka

Prstýnek zavěšený na provázku jako kyvadélko se osvědčil čtenářce Ule. A to dokonce natolik, že se s ním občas radí i dnes.


Jestli na mě sedí znamení, ve kterém jsem se narodila? Jsem Vodnář a je pravda, že občas lítám v oblacích, stavím si vzdušné zámky, jsem romantik, kamarádská, mám ráda lidi a je mě všude plno, ale jsem také narozená v ascedentu lva a ten na mě sedí taky. Někdy si fakt připadám jako lvice v domácnosti, řídím, organizuji, vyhřívám se na sluníčku a je mi na světě krásně. Ale nejsem pyšná a taky umím být pokorná.
Myslím si, že v každém znamení se člověk najde, a to platí i o horoskopech. Dříve jsem horoskopy docela hltala, ale pak jsem se začala těm předpovědím přizpůsobovat a to také nebylo dobře. Takže teď jsem ve stádiu, kdy přečtu a zase zapomenu...
Jestli mi někdy něco vyšlo? Jako středoškolačky jsme s holkama používaly prstýnek zavěšený na provázku místo kyvadélka a nad dlaní jsme se ptaly na různé otázky a opravdu nám to vycházelo. Záleželo na tom, jakým směrem se kyvadélko dalo do pohybu a odpověď byla buď ano či ne. Já tuto záležitost praktikuji i doma, když potřebuji zjistit, zda-li není někde špatná zóna např. na spaní. Pokud se prstýnek točí, je to v pořádku, pokud se nehne, je lepší postel trochu přestěhovat. Myslím si, že to není sugesce. Opravdu to funguje.
A já a kartářky? Jednou jsem byla u jedné starší paní, ale ta mluvila všeobecně. Takže se člověk stejně nic nedověděl. Z okolí znám ale případy, kdy dotyční ke kartářce chodili a pak se snažili podle jejích předpovědí chovat. To pak není život, ale jeho organizace a to se mi nelíbí. Jediná kartářka, ke které bych možná zašla, pokud by si člověk nevěděl se životem rady a potřeboval by povzbudit, by byla Dagmar Kludská. Tak se mi líbí. Docela mě šokuje, že co předpoví, to se splní, vidí hodně věcí dopředu. Na druhou stranu se takových věcí bojím, tak nevím, zda-li bych nakonec našla odvahu a zašla za ní.
Je mezi vámi někdo, kdo např. umí vykládat karty a vykládá i sobě?

Ula

Text neprošel jazykovou úpravou

A místo provázku někdo zavěšuje prstýnek na vlas, který si před tím, než se začne ptát vytrhne z hlavy..


Téma dne 18.2. 2011: ŽIVOT PODLE HOROSKOPU

 • Sledujete horoskopy?
 • Sedí na vás charakteristika vašeho znamení?
 • Už jste si nechaly udělat horoskop přímo na "tělo"?
 • Hodíte se k sobě s partnerem podle znamení?
 • Nechaly jste si už vyložit karty?
 • Vyšla vám nějaká předpověď, nebo se zcela minula realitě?
 • Máte nějakou špatnou zkušenost s astrologem nebo kartářkou?
 • Je ve vašem okolí někdo, kdo si plánuje život podle hvězd či výkladu z karet?

Věřím, že vás toto téma osloví a podělíte se o své zkušenosti nebo zážitky svých známých. Své příspěvky můžete zasílat na e-mail redakce: redakce@zena-in.cz

Vítězka získá vlasovou kosmetiku značky PANTENE a tričko (viz. obrázek níže)

triko

   
18.02.2011 - Příběhy - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Kaylie [*]

  Děvčata, ne že bych vám to přála, ale vidím, že nejsem sama...člověk je rád, když ho druhý chápe, ani nejde o peníze, jako o princip. Jak si někdo může dovolit ukrást kamarádce prstýnek?

  Nebo říci, já Ti to nevrátím...bože můj, kdyby nabídla náhradu, ale to je tak sprostá či blbá? Ještěže že už ji snad nikdy nepotkám, cosi bych jí asi řekla.Sml31

  superkarma: 0 18.02.2011, 14:30:47
 2. [3] ula [*]

  A já jsem taky měla kamarádku, ukradla mi prstýnek, pak ho jako se mnou hledala po bytě. Víc mě mrzelo, že už jsme byly obě dospělé a to se prostě nedělá. Od té doby se mi vyhýbala. Asi věděla proč.

  superkarma: 0 18.02.2011, 11:25:09
 3. avatar
  [2] arjev [*]

  Kaylie — #1 Též jsem měla kamarádku, které jsem půjčila LP desky s Plavci, Vondráčkovou a ještě jednu zahraniční desku / 120Kčs v dově socialismu bylo hodně/ Nevrátila a když se potkáváme, vždy ji nevidím. Kam se schová, nevím, prostě je růhledná.

  superkarma: 0 18.02.2011, 11:08:33
 4. avatar
  [1] Kaylie [*]

  To jsem taky praktikovala, naučila kamarádku, ta je odbornice, doopravdy a já mám vše naopak. Ne a nenaučím se to, nějak to ovlivňuji podvědomím?

  Půjčila jsem jí kyvadlo a knihu cca 250 Kč. Nevrátila. Kyvadlo se půjčovat nesmí, knihu chápu, ale že mi na rovinu řekla, že mi to nevrátí, ale ani nezaplatila či nenahradila, ne že by mne to zruinovalo, ale nezapoměla jsem na to dodnes, i když jsem v životě ztratila víc.

  1. na komentář reaguje arjev — #2
  superkarma: 0 18.02.2011, 10:46:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme