Styl

Čtenářka Ula. Nahatá? Jen doma!

Čtenářka Ula se s tím nemazlí a rovnou chodí nahá. Ale pouze po bytě. Poslala nám i tři vtipné příběhy o nahotě, za které jí moc děkujeme

Když tak nad dnešním tématem přemýšlím, tak se odhaluji pouze u lékaře a doma. Jinde ne, protože mám tvary Věstonické Venuše a dokud nebudu zase holka jako lusk, tak venku třeba na nuda pláž chodit nebudu.

Mám však v soukromí s nahotou tři menší příběhy, tak tedy:

Jednou ráno, než jsem šla do práce, tak jsem běhala svlečená po bytě. V ložnici jsem stlala postele a protože bylo více času, začala jsem převlíkat povlečení, jen tak nahatá. Když jsem převlékla celou manželskou postel, podívala jsem se směrem z okna, kde v tu chvíli sousedka ihned strčila hlavu zpátky do bytu. Měli jsme totiž byt tak nešťastně řešený, že nám bylo vidět do ložnice, protější byty byly do L k našemu domu.

Krve by se ve mě nedořezal, bylo mi to nepříjemné. To, že mě může někdo pozorovat, jsem si vůbec neuvědomila. Tak jsem rychle oblékla košili a stoupla si k oknu. Za chvíli se sousedka chtěla podívat znova. Trochu vystrčila hlavu, byly nejdříve vidět jen vlasy, pak se podívala pořádně a v tu chvíli jsem jí pozdravila. Uhnula a od té doby nešmíruje.

Druhý takový nahý příběh se nám stal, když jsme měli na návštěvě kamarádku. Manžel jí ukazoval různá rodinná videa a já jsem poznamenala - ukaž jí, co chceš, protože všechno je pro oko ostatních - a najednou vidím, jak manžel pustil video, jak nahá koupu a dále oblékám své miminko. Úplně jsme zapomněli, že toto video není smazané. Dítě jsem takto nahá koupala snad jen jednou, protože bylo velké vedro. Situace byla nepříjemná, ale nakonec jsme se tomu zasmáli.

Poslední příhodu mi vyprávěl náš strýc, když byl u své sestry. Ta se chlubila s hudbou, kterou její syn skládá a na počítači mu pouštěla různé písničky. Strýc se zalíbením poslouchal, pak řekl, že si další pustí sám a zmáčknul a trefil se tím přímo do porna. Teta se tak lekla, že utekla, strýc se začal smát a vysvětlil tetě, že její syn není žádný maminčin mazánek, ale dospělý muž, který si taky chce dopřát něco jiného než tu svoji hudbu.

Hezký den.

Ula

Na tu sousedku bych asi jukla rovnou bez košile, ať má zvědavka o čem drbat

Máte také najkou vtipnou příhodu? Nemusí jít přímo o nahotu, třeba jen o poodhalení. Pokud ne, svěřte se nám, jak chodíte oblečená, když je tropické vedro. Jste odvážná a hodně se odhalujete, nebo se spíš snažíte nic neukázat. Jak chodíte doma v soukromí? Nahá, v prádle, nebo vždycky oblečená, aby vás nikdo nepřekvapil?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

   
23.06.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [5] IRISS215 [*]

  Sml16Sml16Souhlasím s tebou, že když je velké vedro, tak se dole potím i Já, ale když jsem doma sama nebo po ránu, tak prostě chodím na volno bezSml16

  superkarma: 0 24.06.2011, 12:08:05
 2. avatar
  [4] IRISS215 [*]

  Sml16Sml16Tak to se dá pochopit, že vám to bylo nepříjemnéSml22Sml22, ale na moji omluvu, tak jsem si to opravdu neuvědomila, že jsem dole bez. Jinak když čekám návštěvu, tak mám jak podprsenku, tak i kalhotkySml22Sml22Sml22proto jsem také psala, že to byl pro mne trapas

  superkarma: 0 24.06.2011, 12:03:16
 3. avatar
  [3] RenataP [*]

  IRISS215 — #1 máš jí hezkou Sml30

  tak to je od kamarádky super hláška...

  teda mě by nenapadlo chodit doma bez naostro... teda napadlo, ale přišlo mi, že se tam potím víc, než oblečená. Pokud jsem doma co nejvíc naostro, tak fakt v kalhotkách a podprsence.

  superkarma: 0 24.06.2011, 06:50:50
 4. [2] ula [*]

  IRISS215 — #1 No tak to byl teda taky trapas.

  My jsme takhle byli jednou s kamarádkami na návštěvě u mamči jedné z nich a ta taky chodila jen v delším triku a kalhotky neměla. Bylo nám to nepříjemné a do dneska jsme nepochopili, proč se pořádně neoblékla. V té době jí už bylo dobrých přes padesát.

  Asi byla doma, tak co, že?

  superkarma: 0 23.06.2011, 13:04:38
 5. avatar
  [1] IRISS215 [*]

  Sml16Cauky, i Já doma chodím volně jen v krátké košilce bez kalhotek neboť je to pohodlné, teda když jsem doma sama nebo když ráno vstanu z pelíšku. Jednou takto ráno mne navštívila kamarádka, Já jí dělala kávu a při tom mi spadla lžička na zem a jak jsem se sehla, tak mi bylo vidět prostě až do krku a na to mi kamarádka řekla, že ji mám sice hezkou, ale že Jí ji ukazovat nemusím. Byal to docela trapas, ale pak jsme se tomu obě zasmály

  1. na komentář reaguje ula — #2
  2. na komentář reaguje RenataP — #3
  superkarma: 0 23.06.2011, 12:22:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme