a ještě si sadisticky pochvalovala, že jí maminka nemohla seřvat na tři doby, protože jí tenkrát bolelo v krku. Děkuji za první vtipný příspěvek na dnešní téma a věřím, že nezůstane osamocen

Jo tak proměna? To by jeden neřekl, co dokáže s člověkem udělat malý detail. Třeba jak jsem si tenkrát oholila vlasy. Maminku tenkrát bolelo v krku, nemohla mluvit a tak v kuchyni jen afektovaně sípala. Celkem nevinně jsem byla v proměně, kdy jsem jednoho rána vypadala jak pátrací balón. Hlava nabyla rozměrů pouŤového balonku a svět se se mnou zvláštně houpal. Doktor řekl, že je to mononukleoza a moje játra potřebují dovolenou. Tak jí dostala. Po nízko tučné abstinenční dietě se z housenky stal bělásek.

Najednou jsem měla pas i sebevědomí. A tak jsem své oblíbené džíny ala Jóžin haute couture, farmářky a tričko XXXL s rádoby vtipným nápisem vyměnila za lodičky a sukni. Vlasy jsem nechala dorůst a seznámila je s pravidelnou kadeřnickou péčí. S lomozem jsem vytahala i všechen piercing a svěřila se do spárů bižuterie.

Od té doby si tak nějak libuji ve výstřelcích. Ať to jsou originální naušnice, ujeté boty nebo třeba netradiční doplňky. I mé okolí je už vytrénováno jak chrupavka sportovce, takže jen tak nikoho nevyděsím, byť by mne napadlo cokoliv. Experimentuji stále a velice ráda.

Maximálně mi vyhovuje současný stav, takže pleš, nadváhu nebo kanady v nejbližší době neplánuji.

Dovolím si odbočit od atributů, které nás ženy dělají hezčími či ošklivějšími, které statečně dopujeme u kadeřnic, pedikérek, vizážistek a mezi regály butiků. Na největší změnu se totiž nezačalo blýskat s mou holou hlavou, ale v okamžiku, kdy jsem do registračního formuláře ženy-in vepsala ten prostý povel k útoku: Tora Tora Tora

Krásný den

Milá Toro, věřím, že tuto změnu řadíte mezi ty pozitivní v svém životě?

Jak jste na tom se změnami vizáže vy, milé ženy-in? Odhodlaly jste se k ní samy, jako Tora, nebo jste se svěřily odborníkům. S jakým výsledkem?

Ještě jste žádnou proměnu nepodstoupila? A chystáte se? Co byste na sobě chtěla změnit?

Jste se svým současným vzhledem naprosto spokejená a žádnou změnu neplánujete? I tak nám napište, jaký máte na proměny názor.

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama