Trochu netradiční podzimní dekoraci zaslala čtenářka ToraToraTora. Není sice vyrobena z podzimních plodů, ale za uveřejnění rozhodně stojí! „Rozhodla jsem se nerozptylovat vaší pozornost podzimně okrájenou zeleninou bez chuti a zápachu,“ vysvětluje čtenářka.

Jaký dort se konzumuje o Halloweenu u čtenářky ToryToryTory? Zaslala mi jeho fotografie do dnešního tématu „Podzimní dekorace“. Protože dort (zdá se) není vyroben z čistě podzimních plodů, nemohu ho zařadit do soutěže s denním tématem, přesto se mi natolik líbí, že jsem se rozhodl uveřejnit ho...


Milý Jakube,

normálně si na podzimní dekorace nepotrpím, protože mi je doma vždycky někdo rozebere. Mám tři podezřelé chycené při činu a stejně je mi to prd platné. Ani fyzické tresty, embargo na večerníček nebo zákaz animáčku neplatí. Potrestaná jsem jen já, protože nemám dekoraci a ještě prošvihnu Mrňousky. Dýně sice dlabu, tedy hlavně ve školce, ale na to teďka dlabu. Rozhodla jsem se nerozptylovat vaší pozornost podzimně okrájenou zeleninou bez chuti a zápachu... snad jen pachu spálené dýňoviny od blbě postavené svíčky. Proti tomu je uleželá mrtvola úplný chanel. Tentokrát potrápím všechny čokolády milovné chuťové pohárky svým halloweenským dortem. Když jsem jeho fotky dávala na Facebook, byl na něho pěkný pohled. Už není. Podle jmen na náhrobcích byl pečlivě rozřezán, rozdělen a následně sněden. Čest jeho památce. Kdo si kupuje Apetit, určitě pozná recept z aktuálního čísla. Jediná rada: vůbec se nebojte trochu rozjet. Čím větší si hřbitůvek upečete, tím víc se vyblbnete:)

dort

dort

ToraToraTora

PS: Nebo snad někdo čekal, že bych pekla obyčejnou bublaninu ? :))

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Podzimní dekorace

Vyrábíte drobné dekorace z podzimních plodů, milé čtenářky?

Pokud ano - a já tomu věřím, pošlete mi jejich výrobní postup a svou dekoraci také vyfoťte. Mohou to být zvířátka z kaštanů, věnečky či obrázky z listí, ozdobné lahvičky ze skořápek - nevím, co ještě... určitě je spousta věcí, kterými se v podzimním čase dá zdobit domácnost. Podělte se o ty své dekorace! Za svůj příspěvek můžete získat kazetu POCKWICK 9 chutí čaje a časopis TOPseriál s podtitulem Anglické vraždy. Příspěvky očekávám dnes (středa 3. listopadu 2010) na následující e-mailové adrese.

Reklama