Poslední dnešní kabelka dorazila od čtenářky ToryToryTory. Prozradila mi mnohé, až jsem se bál všechno vám říct...

Zajímá vás osobnost čtenářky ToryToryTory? Pokud ano, prohlédněte si její kabelku a přečtěte moji věštbu...


Kubo,

nechtěla jsem původně, aby se ti zavařila křišťálová koule pod tsunami kabelek. Ale tvé pohledy do duší čtenářek mne opravdu zaujaly.
Schválně ti neukážu, co nosím vevnitř, vzbuzuje to příliš otázek a žádné odpovědi:)
Jinak kabelek mám víc a ráda je střídám, ale tuhle jsem si koupila před půl rokem a byla to láska na první pohled. Prostě srdeční záležitost. Proto ti posílám právě ji.
Schválně, co poví. A jestli bude ukecaná, vyřiď jí, že ji klidně vyměním za Tesco igelitku, tak ať váží slova.

kabelka

Krásný den.
ToraToraTora

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Věštba...

Bylo trochu těžké odpoutat se od textů čtenářky ToryToryTory, které o ní také hodně prozrazují, tedy, že má smysl pro humor a je hodně od rány. Ale pokusil jsem se soustředit jen na kabelku, když tu náhle... Závoj tajemství se poodhalil. Už vím do puntíku, jaká naše ToraToraTora je!
Má ráda tradice. Je to máma, která chce, aby její děti milovaly Českou zemi a učí je této lásce. Na jednu stranu je silně samostatná, ale sama by žít sice dokázala, leč nechtěla. Svůj ostrovtip si brousí v pravidelných dobře míněných dohadách s manželem - myslím, že mají doma trochu Itálii, ale takovou tu zdravou. A její muž, ten je jí v mnohé podobný, dovede také přesně píchnout do vosího hnízda, což je jim vzácnou a společnou inspirací. Nevím proč, ale kabelka mi stále vnucuje, že ToraToraTora má ráda filmy o lásce, ale ne laciné, spíš ty umělecké, jako třeba od Almodóvara. Pletu se?

A, Toro, za kabelku se přimlouvám - nechte si je, je s Vámi ráda. Ona se hodně bránila, ale použil jsem na ni veškerý magický arzenál.

Fototéma dne 18. srpna 2011: Vaše kabelka

Zasílání příspěvků na toto téma již skončila. Krátce po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsem odměnil slíbeným dárkem: stylovou kabelkou do ruky Crazy Dazy od Ollin ARMCANDY, délka: 24 cm, šířka: 3 cm, výška: 10 cm.

Kabelka je novinkou na módním trhu a je sladěná do puntíku s outfitem pro společenské a VIP akce. Design je z nepoužitých recyklovaných obalů Crazy Dazy, zapínání na zip, kožený řemínek a aplikace květů. Kabelku věnoval internetový obchod: www.ollinarmcandy.cz.

Crazy Dazy

Reklama