Víte, že se normálně nad miminky nerozplývám a mateřským plurálem netrpím. Pokud se nahnu nad cizí kočárek tak jen proto, že mi tam něco upadlo. Ale i přesto všechno vám sem dneska prsknu svého juniora a jeho čepičku," píše k dnešnímu témat ToraToraTora.

Jak vypadá posilovač sebevědomí čtenářky ToryToryTory? Trochu jako čertík s růžky, ale oči má andělské... asi už tušíte - jde o jejího juniora.


Moje naušnice sem dneska strkat nebudu, ty jste viděli už asi stokrát. O mých korzetech víte víc než ten, kdo je rozepíná a má láska k botičkám, podpatkům, kozačkám a vůbec vysoké ševcovině zde byla nedávno. Normálka bych vám sem mohla hodit nějaký kousek ze svého šatníku, protože co kus, to příběh a znáte mou výřečnost...

Od včerejška jsem přemýšlela, co to bude. Až dneska mi došlo, když jsme se ráno oblékali a vypravovali ven, že se nevědomky usmívám při oblékání syna. TO JE ONO. Víte, že se normálně nad miminky nerozplývám a mateřským plurálem netrpím. Pokud se nahnu nad cizí kočárek tak jen proto, že mi tam něco upadlo. Ale i přesto všechno vám sem dneska prsknu svého juniora a jeho čepičku. Kdysi nám ji věnovala babička a nosily ji všechny moje děti.

ttt

Vždycky, když mu jí ráno obleču, připomene mi obrovské naducané morče, které se přecpalo zapařeným jetelem. Když pak venku cválá bezstarostně po chodníku ¨....s těma ušima, jen se kochám. Při sběru kaštanů, když leze po zemi na všech čtyřech, je to jak v seriálu Pravěk útočí.....takový dosud neobjevený druh prvohorního býložravce. Každé ráno mu ty uši navleču a hned se mi to všechno vybaví.

ttt

Dělám si tak radost od podzima do jara. Doufám, že mu ještě příští rok ty uši budou. :)

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Kousky, které mi zvedají náladu!

Máte v šatníku či ve šperkovnici nějaký kousek, který Vám zaručeně zvedne sebevědomí a náladu?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku kladná, vyfoťte tento kousek a pošlete mi snímek na redakční e-mail! Připojte k němu krátký popis (dlouhý alespoň jako tento odstavec) s příhodou, při které vám daný kousek zvedl náladu. Pro jednu z přispěvatelek tu mám připravený malý dárek, totiž luxusní čaj „Africký podzim“ v plechové krabičce a k němu přidám hrníček seriálu Hledá se táta.

Reklama