Bulvár

Čtenářka Tora Tora Tora: Jakoby otázka Jak se máš? byla povel k útoku

Naše pravidelná čtenářka Tora Tora Tora s pověstným ostrovtipem popsala situaci, která snad nemůže lépe vyjádřit dnešní téma. Přiznávám, že jsem se u jejího příspěvku královsky bavila a jsem si jistá, že budete i vy.


„Jé, ahoj, jak se máš? Já jsem tě snad pět let neviděla.“ Kamarádka promění úsměv na tváři ze setkání na typ mučedník: „ Ani se , holka neptej. V práci mě to štve, všichni tam jsou uplně blbí nebo leví. Do toho kluk nosí ze školy čtyřky a dcera si vybrala tolik kroužků, že není skoro doma. A, mami, zaplať. Kdyby alespoň ten můj přinesl víc peněz. Ale to jsou pořád kecy, že na stará kolena lepšího nic nenajde, že šéf to má také těžký a teď ta krize. Kulový krize, je měkkej. Ať si nemyslí, že celou domácnost potáhnu doma já. Navíc z toho mizernýho platbo mi dávají u nás neušetřím ani na pořádnou dovolenou. Představ si, že už jsme šest let nebyli nikde jinde než pod stan v Chorvatsku. Přitom musím v práci poslouchat od holek, jak je ten jejich vytáhl do Paříže na prodloužený víkend, jak byli ve Vídni nakupovat, proč jedou letos do Anglie a ne do Itálie. Já abych chodila kanálama. Navíc i kdyby mě to mý dřevo někam vytáhlo, co s děckama. Babi nepohlídá a s druhou zase nemluvíme. Už jsem kolikrát říkala, že když už nemůžeme někam letět, tak ať si alespoň pořídíme nové auto, ve kterém by se necestovalo jak v žebřiňáku na popravčí kopec. Ale však to, holka, znáš, ty úroky jsou dneska vysoký a půjčky nedostupný. Našetřeno nemáme a kdo ti dneska půjčí s dětma na krku a s našima příjmama. To abych chodila po nocích mejt podlahy. Takhle se ani do toho důchodu nedoklepeme, teda jestli nám nějaký dají. Představ si, že už rok chodím na rehabilitace se zádama. A ten můj si natrhl šlachu na lyžování a byl s tím půl roku doma. Představ si, co je to peněz za léky. Dcera astmatik a synovi doktorka vymyslela lázně na čtrnáct dnů. A do toho to blbý jaro. Jsem uplně vyřízená a špatně spím. Navíc nám pod okny otevřeli hospodu a hulákají tam do rána. Ale magistrát to samozřejmě nezajímá. Vůbec politici u nás jsou zkorumpovaní lenoši. To bys nevěřila, jak mě je zle, když koukám na zprávy. A ta kriminalita, to dřív nebejvalo. Jenže dneska se nikdo mladým nevěnuje a proto to je. Rostou jako dříví v lese, nosí holé pupky piercing, chlastají, kouří a fetujou. Jéééé, mě jede autobus. Strašně ráda jsem tě viděla. Hele, tady je na mě telefonní číslo a zavolej, někdy dáme kafe a pokecáme, jo?“ Zamávala kamarádce mizející v autobusu a trochu se oklepala. Jakoby chtěla setřepat ten kýbl vody z nádobí, co na ní právě někdo vylil. Trochu jí hučelo v uších a pokoušela se vzpomenout, jestli se kámoška během řeči alespoň jednou nadechla. Ne, určitě ne. Dala to na jeden nádech.... Mohla by lovit perly v tichomoří.
To jinde v téhle galaxii nenajdete. Jakoby otázka Jak se máš? znamenala povel k útoku. Co kdyby někdo zjistil, že se s manželem milujeme, mám dobrou práci a děti jsou ztělesněná Radost, Pýcha a Štěstí? Co kdyby se rozkřiklo, že máme nové auto a že se nám už rok nic neporouchalo? Že by se jejich přání, aby má koza chcípla zhmotnilo jako zeď a já do ní narazila? Zkusíme to. Pro začátek při shledání na otázku Jak se máš? Odpovídám: „ Báječně skvěle.“ No přeci už jen proto, že potkáte někoho, koho jste takovou dobu neviděli. A že jsem zrovna šlápla do h***a? Nejsem si jistá, že je to relevantní. Tedy dokud to nezačne být cítit

TTT

Text neprošel redakční úpravou


Jaký je váš názor? Jsme opravdu tak „smutní“, upjatí a negativní, jak nás občas vidí cizinci, nebo nám křivdí? A jak vůbec vnímáte samy sebe, milé dámy? Co vaše rodina a příbuzní? Smějete se často, nebo spíš nadáváte na všechno okolo? Napište mi o tom a podělte se o své názory a postoje k českému naturelu

Své příspěvky můžete zasílat už teď na e-mail: redakce@ zena-in.cz

Autorka nejlepšího příspěvku tentokrát získá knihu Jany Abelson Tržilové VZPOMÍNKY OBYČEJNÉ ŽENY aneb Hledání toho pravého a čisticí pleťové mléko značky Nivea Visage.

   
30.03.2011 - Příběhy - autor: Eva Dömény

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [58] átéčko [*]

  To já už se těším na kamarádku - tragédku. Ona si to při odchodu ještě probírá nahlas, že vlastně nemá proč brečet, že je vlastně šťastná! Já jí totiž naznačím, že by mohlo být hůř...Sml24

  superkarma: 0 01.04.2011, 08:28:05
 2. avatar
  [57] navia [*]

  No jo, taky jsem měla takovou kamarádku. Byly jsme obě na mateřské, já si to celkem užívala (jasně, málo peněz, moře práce, pomoc žádná), ale to jsme měly stejné. Jen ona furt fňukala - byt měli blbej, neměli na tohle a na tamto.. Teď už jsou děti velké a vidíme se málo.

  Jo a já na otázku jak se máš? Obvykle říkám "nestěžuju si.........nemám komu" :-D

  superkarma: 0 01.04.2011, 08:12:18
 3. [56] stara blazkova [*]

  Dopoledne jsem si přečetla tvůj článek a odpoledne jsem na prochajdě s dcerou obdivovala za výlohou v jednom nejmenovaném značkovém vietnamském obchodě tričko s Mickey Mousem. Starší paní se zastavila a povídá:"To je Krteček?" Já říkám: "Ne, Mikymaus." A ona: "No, to za nás nebylo. Za první republiky se šetřilo. Co se vydělalo, to se schovávalo. Hračky nám nosil jenom táta, máma na nás kašlala. A dneska to máte to samý. Daně vysoký, ceny hrozný. Kolik já dneska zaplatila za režný nitě. Dvacet korun, to je zlodějina, mladá pani. A bude hůř. Hlavně ty daně. To je strašný. Tak nashle..."

  Hned jsem si na tebe vzpomněla...

  superkarma: 0 30.03.2011, 20:36:00
 4. avatar
  [55] Dudlajlama [*]

  "Mohla by lovit perly v tichomori"...  Sml52

  superkarma: 0 30.03.2011, 19:17:59
 5. avatar
  [54] mandzarik [*]

  ToraToraTora — #19 Sml31Sml31Sml31Sml31Sml31Sml31Sml57Sml57Sml57

  superkarma: -1 30.03.2011, 19:09:45
 6. avatar
  [53] peetrax [*]

  Super! A já se právě raduju z krásného slunečného odpoledne, že mě čeká prodloužený odpočívací víkend, že se mi maličko zlepšilo hnusné nachlazení a tak vůbec. Sml16

  superkarma: 0 30.03.2011, 16:11:16
 7. avatar
  [52] *Lefff* [*]

  Přistihla jsem se při čtení článku, že se lapám po dechu a snažím se do toho vodopádu slov vstoupit. Je velmi trefně napsaný. A taky sugestivně. Mám pocit, jako bych před tou živou energovysavačkou stála osobně.

  Občas mám sklony k sebelítosti a černobílému vidění světa, mám v sobě něco ze stěžovatelky z článku, ale jednou za čas mě Osud trošku profackuje a zase se srovnám. Například teď.

  Před pár dny se mi čtyřletá dcera vrátila z nemocnice, kde byla hospitalizována s vysokými horečkami a vysokým CRP. Doteď se neví, co jí bylo a je. Je bledá, vyhublá, ale je jí líp a je zpátky doma. Dvacetiměsíčnímu synovi dnes po 5 dnech klesly horečky a začaly mu zabírat léky na zánět spojivek a na hnisavou rýmu. Jsem unavená po dvou týdnech nočního vstávání, měření horečky, kojení a konejšení, 24hodinového všestranného servisu a hlavně ohromného strachu o své děti. Ale dneska je prostě znatelně líp a já najednou vnímám venku slunce, první lístky na keřích a zpívající ptáky. A zrovna dneska mě skutečně neštve, že nemám vlastní dům, nejezdím co chvíli k moři a nelítám za nákupy do Londýna. Kdyby se mě dneska někdo zeptal, jak se mám, tak odpovím: Děkuju, dneska výborně! Sml61

  superkarma: 0 30.03.2011, 15:08:15
 8. avatar
  [51] jednapani [*]

  Jo a zkuste jen tak ze zvyku naříkat někde v cizině, že máte problémy, málo peněz a nikdo vás nemá rád. Za chvíli ty problémy fakt budete mít, protože okolí na vás bude koukat jako na loosera, který se neumí o sebe postarat.

  superkarma: 0 30.03.2011, 13:58:17
 9. avatar
  [50] jednapani [*]

  Sml22 chcete někoho nas***? Popište mu, jakou máte prima práci, která vás baví, dobré příjmy, šikovné děti, hodného manžela/přítele, který právě zaplatil třítýdení pobyt na karibských ostrovech... Hned jak dotyčný rozdýchá zadušení, infarkt a zauzlení střev ze závist, z vaší voskové sošky udělá jehelníček.

  Mimochodem, včera jsem slyšela od pana Okamury krásnou větu - "závist zdržuje". V tom smyslu, že když někomu závidím, nemám čas zabrat a pracovat na tom, abych dosáhl úspěchu.

  superkarma: 0 30.03.2011, 13:54:48
 10. [49] kudytudy [*]

  :) dobrej článek

  superkarma: 0 30.03.2011, 13:46:03
 11. avatar
  [48] ifulinkaa [*]

  ToraToraTora — #47 když nebude kouřit s nimi,bude kouřit proti nim...

  superkarma: 0 30.03.2011, 13:45:36
 12. avatar
  [47] ToraToraTora [*]

  vladka006 — #46 Sml52Sml52 když nebude kouřit s vámi může být ještě vykouřena ven

  1. na komentář reaguje ifulinkaa — #48
  superkarma: 0 30.03.2011, 13:33:03
 13. avatar
  [46] vladka006 [*]

  ToraToraTora — #45 JJ, četla jsem, že se pije výluh, ale účinné je prý i vykuřování.

  Ještě budu tvrdit tchýni, že hulení dobře léčí celiakii, ať se taky usměje Sml30.

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #47
  superkarma: 0 30.03.2011, 13:30:05
 14. avatar
  [45] ToraToraTora [*]

  vladka006 — #43 Sml67 Ať to nehulí, ale pije...ale veselého není nikdy dost Sml54

  1. na komentář reaguje vladka006 — #46
  superkarma: 0 30.03.2011, 13:25:53
 15. avatar
  [44] Chica [*]

  Nejhorší je  pokoušet se takového člověka utěšovat. Když se pokoušíte ho povzbudit, že to určitě není tak zlé, tak vás sjede, že ho nechápete a neberete vážně, když mu to odkýváte, že je vážně chudák, tak se urazí. Jedině snad zkusit to přebít Sml58 Když mu umře pes, popsat vyvraždění celé chovné smečky, syna v pubertě přebít dcerou feťačkou apod. To by mohlo dotyčného vyděsit a třeba si příště najde jinou oběť Sml58

  superkarma: 0 30.03.2011, 13:25:04
 16. avatar
  [43] vladka006 [*]

  ToraToraTora — #42 Bude se stěhovat k nám. Tak to říkala, že chce ten zbytek prožít s náma. Ještě to nevzdává. Dostala typ od spolupacientky, že se prej dobře rak léčí konopím. Tak si dělala srandu, že bude veselá babča.

  Příští týden zajedu pro semínka Sml54

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #45
  superkarma: 0 30.03.2011, 13:06:16
 17. avatar
  [42] ToraToraTora [*]

  vladka006 — #41 Ty jsi milá. Hodně sil. Nehleď na to, kolik zbývá, ale jak ten čas prožijete. To je mnohem víc.

  1. na komentář reaguje vladka006 — #43
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:53:08
 18. avatar
  [41] vladka006 [*]

  ToraToraTora — #40 Věděla jsem, že pro zlepšení nálady mám zapnout ž-in a hledat článek od TTT Sml16

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #42
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:48:48
 19. avatar
  [40] ToraToraTora [*]

  Sml15 vladka006 — #37 Už vím, už jsem dočetla

  1. na komentář reaguje vladka006 — #41
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:40:23
 20. avatar
  [39] ToraToraTora [*]

  vladka006 — #37 A proč smutkem? Co se stalo?

  superkarma: 0 30.03.2011, 12:38:07
 21. avatar
  [38] heligona [*]

  enka1 — #34 přidávat, ať máš toho štěstí čím dál víc Sml30

  superkarma: 0 30.03.2011, 12:37:47
 22. avatar
  [37] vladka006 [*]

  Před chvílí jsem brečela smutkem a teď bulím smíchy.

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #39
  2. na komentář reaguje ToraToraTora — #40
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:36:03
 23. avatar
  [36] ToraToraTora [*]

  enka1 — #35 Myslím na tebe a držím palce....čisté voňavé a umyté palce Sml52

  superkarma: 0 30.03.2011, 12:35:39
 24. avatar
  [35] enka1 [*]

  vladka006 — #33 ToraToraTora — #32 Děkuju všem za rady,kolem druhé to bude první pokusSml58

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #36
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:33:59
 25. avatar
  [34] enka1 [*]

  heligona — #31 Sml30a skladovat nebo při každém venčení měnit?

  1. na komentář reaguje heligona — #38
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:32:19
 26. avatar
  [33] vladka006 [*]

  enka1 — #30 Běž s těma plnejma pytlíkama v ruce do trafiky, polož je na pultík a chtěj tiket Sml30Sml30Sml30.

  1. na komentář reaguje enka1 — #35
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:31:54
 27. avatar
  [32] ToraToraTora [*]

  enka1 — #30 Nekoukej mlsně po výhře a drž se při zemi. Jednou to zkus bez pytlíků a budeš pak každý pytlík brát jako výhru. A plný zásobník coby jackpot Sml30

  1. na komentář reaguje enka1 — #35
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:28:49
 28. avatar
  [31] heligona [*]

  enka1 — #30 zapomeň na pytlíky a dávej to rovnou do kapes. Výhra zaručena Sml52Sml52

  1. na komentář reaguje enka1 — #34
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:27:34

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] enka1 [*]

  ToraToraTora — #28 Já mám deně dva exkrementy v ruce-tedy obalené pytlikem a výhra žádná, že bych přestala ty pytliky používat?Myslím, že mám šanci na výhru, když se nevyplácíSml24

  1. na komentář reaguje heligona — #31
  2. na komentář reaguje ToraToraTora — #32
  3. na komentář reaguje vladka006 — #33
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:26:07
 2. avatar
  [29] vladka006 [*]

  ToraToraTora — #28 Mě se zrovna do deště nechtělo Sml52.

  superkarma: 0 30.03.2011, 12:25:54
 3. avatar
  [28] ToraToraTora [*]

  vladka006 — #26 Sml52Sml52 U nás v parku je též nasráno, ale nic jsem nevyhrála....že by to bylo tím, že jsem nevsadila? No, stejně by si to mohli uklízet.

  Jinak negativce nevyhazuji, odcházím sama a středem Sml54

  1. na komentář reaguje vladka006 — #29
  2. na komentář reaguje enka1 — #30
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:18:05
 4. avatar
  [27] vladka006 [*]

  enka1 — #24 Taky jsem si říkala, že je to na prd, když krachuje. A dobře jí tak. Měla miliardový zisky, tak ať si teď páni manažeři makají za pár šupů, jako obyčejní lidé Sml30Sml30 (to byla legrace, nikomu krach nepřeju)

  superkarma: 0 30.03.2011, 12:17:10
 5. avatar
  [26] vladka006 [*]

  ToraToraTora — #22 Posledně jsem vyhrála 501 Kč Sml30 a manžel prej, vopovaž se ty hovn* uklízet Sml52

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #28
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:16:11
 6. avatar
  [25] vladka006 [*]

  lullaby — #12 Mám prudce negativní tchýni. A manžel je kolikrát jak ona. Já ho kvůli tomu jednou vyhodila z bytu. Přišel nasranej domů z práce a už si vybíjel zlost na mě. Já přijela z práce chvíli před ním a on mě stavěl do latě, že není vybalenej nákup, uklizené nádobí a kdesi cosi. Ani si nestačil sundat boty a vyjel jak fretka. Jsem mu řekla, že až bude mít lepší náladu, ať se vrátí. Chvilku trucoval a pak byl klid.

  superkarma: 1 30.03.2011, 12:15:05
 7. avatar
  [24] enka1 [*]

  ToraToraTora — #22 vladka006 — #21 To je teď na ho*noSml24

  1. na komentář reaguje vladka006 — #27
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:13:43
 8. avatar
  [23] Eliana [*]

  mandzarik — #18 Sml52Sml52 Sml48...hned je mi líp!

  superkarma: 0 30.03.2011, 12:12:45
 9. avatar
  [22] ToraToraTora [*]

  vladka006 — #21 vsadit Sportku? Sml54 

  1. na komentář reaguje enka1 — #24
  2. na komentář reaguje vladka006 — #26
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:12:13
 10. avatar
  [21] vladka006 [*]

  Holky, si stěžujete. U nás choděj venčit psy na sjezd pro kočárky. Je to tam jeden výkal vedle druhého. Takže když někam chci jet s kočárkem, tak nejdřív musím zamést  Sml30.

  No a když náhodou nějakej přehlédnu a najdu ho na podrážce, tak si jdu vsadit Sml30

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #22
  2. na komentář reaguje enka1 — #24
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:11:25
 11. avatar
  [20] majules [*]

  Na otázku "Jak se máš?" odpovídám s úsměvem "Dobře, děkuji"

  Moc hezky napsané, bohužel to je opravdu většinou realitaSml24

  superkarma: 0 30.03.2011, 12:10:57
 12. avatar
  [19] ToraToraTora [*]

    Eliana — #17 optimisto mandzarik — #18 Čechu Sml52

  1. na komentář reaguje mandzarik — #54
  superkarma: 0 30.03.2011, 12:09:08
 13. avatar
  [18] mandzarik [*]

  Eliana — #17 ne. mohla jsi číst lepší knihu, neumíráš teď, ale jednou jo, dobrý oběd neznamená zdravý oběd, je krásně, ale odpoledne, až půjdeš z práce, bude pršet, čelo se ti sloupe a pihy nic nezachrání.

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #19
  2. na komentář reaguje Eliana — #23
  superkarma: 0 30.03.2011, 11:49:32
 14. avatar
  [17] Eliana [*]

  Sml54 tak já už budu pozitivnější....neumírám, mám dobrý oběd, dočetla jsem dobrou knihu a je krásně, spálila jsem si čelo,ale mám krásné pihy...stačí to?

  1. na komentář reaguje mandzarik — #18
  2. na komentář reaguje ToraToraTora — #19
  superkarma: 0 30.03.2011, 11:37:47
 15. avatar
  [16] heligona [*]

  ToraToraTora — #14 a pořád je kámoška? Sml58

  lullaby — #15 třeba to ustane úplně. To vídání, stěžování těžko Sml79

  superkarma: 0 30.03.2011, 11:30:05
 16. avatar
  [15] lullaby [*]

  heligona — #13 už se také vídáme velmi málo, ale i tak to stojí za to.Sml28

  1. na komentář reaguje heligona — #16
  superkarma: 0 30.03.2011, 11:28:20
 17. avatar
  [14] ToraToraTora [*]

  Znám také pár takových lidí. Sml15 Jedna kámoška je uplně zhmotněný můj příspěvek Sml54

  1. na komentář reaguje heligona — #16
  superkarma: 0 30.03.2011, 11:27:20
 18. avatar
  [13] heligona [*]

  lullaby — #12 s takovou jednou jsem se rozkmotřila úplně. Jí se za jednu dvouhodinovou cestu autobusem stalo vždycky tolik křivd, že jsme z toho byly na oběšení obě Sml28

  1. na komentář reaguje lullaby — #15
  superkarma: 0 30.03.2011, 11:25:13
 19. avatar
  [12] lullaby [*]

  TTT- tleskám..bohužel mám takovou kamarádku, říkám ji vysavačka energie...neb neumí nic jiného než fňukat a brečet, jak ona jediná se má na tom světě blbě. Já na to neříkám nic, neb mi je blbý ji říct, že já jsem spokojená a že mi v životě snad nebylo lépe.Sml16(doufám, že to aspon takhle vydrží) Po její návštěvě se dávám pár dní dohromady...hrůza děs...Sml68

  1. na komentář reaguje heligona — #13
  2. na komentář reaguje vladka006 — #25
  superkarma: 0 30.03.2011, 11:22:02
 20. avatar
  [11] kebulkaevulka [*]

  kukurukuku — #4 To víš fantazie jí nechybí,zato tobě......CHybí uplně všechno,od smyslu pro humor,až po inteligenci,to je smutnéSml15

  superkarma: -5 30.03.2011, 11:17:58
 21. avatar
  [10] ToraToraTora [*]

  SStream — #7 Jen nech rozzářený obličej svítit i  po přejezdu rozvadova na naší stranu hranice. Já strašně ráda potkávám lidi, kteří u mí říct:" Mám se skvěle, pojď na kafe a pokecáme. Dneska nikam nespěchám." Sml67

  superkarma: 0 30.03.2011, 11:08:24
 22. avatar
  [9] mandzarik [*]

  Ale kuš. Budu si dávat víc pozor, až někoho potkám. Díky za výstrahu Sml22Sml67 Doufám, že to není přesné zrcadlo, ale co kdyby.

  superkarma: 0 30.03.2011, 11:01:32
 23. avatar
  [8] enka1 [*]

  Sml16Sml67Píšu si do svého bonzáckého deníčku celý poslední odstavecSml24

  superkarma: 0 30.03.2011, 10:54:11
 24. avatar
  [7] SStream [*]

  Dostala jsem nový služební mobil a v pondělí vyrážím na služebku do Itálie, moc se tam těším. Prostě bezva den. A co na to průměrný Čech? "Jo, to je pár takových lidí, co v tom umějí chodit, co to berou přes mrtvoly a nemají za mák svědomí. Jako můj šéf třeba, nebo všichni ti politici, co nás odírají ne jen z kůže ale na holou kost. Holt si to štěstí asi umíš zorganizovat co?" Když tohle člověk uslyší od přátel, od rodiny....přestane ho bavit úplně všechno, nikdo nikdy neuvěří, že jste něčeho dosáhli vlastním úsilím a že jste u toho nikoho nezabili. Přijedu do Čech, nasadím ksicht prasete těsně před porážkou a poplakávám nad tím strašlivým světem, kde je všechno na ho...

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #10
  superkarma: 0 30.03.2011, 10:52:54
 25. avatar
  [6] selinka [*]

  kukurukuku — #4 dnešní článek je ale bohužel všechno, jen ne fantazie Sml24

  superkarma: 0 30.03.2011, 10:52:39
 26. [5] kukurukuku [*]

  kukurukuku — #4 článek

  superkarma: 0 30.03.2011, 10:51:18
 27. [4] kukurukuku [*]

  Teda TTT vy máte ale bujnou fantazii.Kam na ní chodíte ? Co člának to fantazie.

  1. na komentář reaguje kukurukuku — #5
  2. na komentář reaguje selinka — #6
  3. na komentář reaguje kebulkaevulka — #11
  superkarma: 1 30.03.2011, 10:50:21
 28. avatar
  [3] kebulkaevulka [*]

  Potkávat se s Torou-Dobrou náladu míti budešSml16

  superkarma: 0 30.03.2011, 10:49:29
 29. avatar
  [2] malvina [*]

  TTT- šlápnutí do  psího exkrementu   je v Praze 2,5,13  tak  četné jako, když  ráno vyjde  slunce...... Hovní  louky - to je  to co  charakterizuje celou oblast Stodůlek, Velké Ohrady,Vinohrad,  ........

  superkarma: 0 30.03.2011, 10:42:16
 30. avatar
  [1] heligona [*]

  Správně.

  Spolu s Torou na dálku,

  pozvedněme morálku Sml54

  superkarma: 1 30.03.2011, 10:33:54

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme