Na naší čtenářské akci spojené s úklidem si naše čtenářky mohly vyzkoušet bezšňůrový vysavač Electrolux Ergorapido 2v1. V závěru akce jsme pak vyhlásily tombolu, ve které tento skvělý vysavač vyhrála naše čtenářka Vitačka.

Jak čtenářka Vitačka  hodnotí bezšňůrový vysavač Electrolux Ergorapido 2v1?

Z výhry jsem měla obrovskou radost. Vysavač je designově nádherný, je praktický a hodí se do každé domácnosti.

Funkci pet využívám po návštěvě sousedky se psem. Oceňuji, že je vysavač tichý a nenáročný, co se ovládání týče. Velké plus přikládám i nízké spotřebě. Vysavač používám prakticky denně a nemůžu si ho vynachválit. Dobře se skladuje a je vždy po ruce.

Myslím, že ho časem přenechám dvé dospělé dceři, také se jí moc líbí a já se nechám přemluvit, aby ho vyzkoušela ve své domácnosti i ona.

 

Jaký vysavač jsme testovaly?Bezaňůrovvač Ergorapido

Bezšňůrový vysavač Ergorapido Animal Care 2 v 1 ZB3230P disponuje flexibilní odnímatelnou částí, na kterou lze nasadit motorizovanou hubici Animal Care, jež si bez námahy poradí s jakýmkoli typem chlupů od psa či kočky. Dokonce i s těmi, které se neustále zadrhávají do sedačky a které je pak velmi obtížné vytáhnout.

Součástí vysavače je i unikátní patentovaná technologie BrushRollClean™, jež umožňuje snadné čištění kartáče od zachycených vláken a chlupů pouhým sešlápnutím pedálu.

Navíc díky systému EasySteer™ můžete s vysavačem snadno otáčet o 180° manipulovat pouhým otočením rukojeti. Ergonomický design a důmyslná hubice zajišťují při vysávání na všech typech podlah potřebnou flexibilitu a bezproblémový pohyb i otáčení.

www.electrolux.cz

Čtěte také:

Reklama