Styl

Čtenářka Snížek: Stříhat? Jedině za čokoládu

Úplatky nebrat! To rozhodně neplatilo u čtenářky s nickem Snížek. Už jako dítě se nechávala uplácet alespoň čokoládou, aby ji dostali k holiči. Jak ale dopadl její účes, se dočtete v jejím příspěvku, za který děkujeme

JEN ZA ČOKOLÁDU Nesnášela jsem stříhání jako dítě, až mi vlasy lezly do očí a začala jsem z toho málem šilhat, tak mamka rozhodla, že fakt musím jít k holičce.Teprve až mi za to slíbila velkou čokoládu, ukecala mne. Za čokoládu se nechám ostříhat.

Na vesnici byla jen jedna holička a zároveň kadeřnice. Všechny ostříhala stejně, na krátko a ofinu. Na fotkách vypadám, jako by mi usekla vlasy sekerou a moje spolužačky stejně. Byla hotová raz dva.Já držela a těšila se na slíbenou čokoládu.

Jen nevím, proč mi ofinu ustřihla až nahoře na čele, nikdy ne nad obočím. Kdysi jsem po ní chtěla tupý střih, to tehdy frčelo, ale ona netušila, co to je. Samozdřejmě že jsem raději chodila jinam, když už jsem byla starší. Vždycky, když se jdu ostříhat, vzpomenu si na čokoládový úplatek, ale už mi ji nikdo nekoupí. leda já sama.

SNÍŽEK

Člověk si má dělat malé radosti neustále.

Máte také nějakou vzpomínku z dětství, která se váže k vlasům? Smutnou, nebo veselou? Stříhali vás profesionálové, nebo maminky? Záviděla jste spolužačkám vlasy, nebo oni naopak ony záviděly vám? Pamatujete si, jak jste chodila ostříhaná v první třídě?Jaký účes měla v té době vaše maminka? Budeme rádi, když se s námi podělíte o své vzpomínky a zážitky.

Svoje příspěvky, ale i fotografie posílejte na adresu: redakce@zena-in.cz 

Za svůj příspěvek můžete získat tento kosmetický balíček pro péči o vlasy značky GLISS KUR

cena

 

   
24.03.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  enka1 — #1 Sml30 pravda, i ve městech byly kadeřnice stejný Sml22Sml30

  superkarma: 0 24.03.2011, 10:40:57
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16Ono to ve městě nebývalo jiné, ten účes ještě dnes na hlavě cítím. A tupý sestřih jsem odkoukala od jedné ze šikovných a docela se mi vedl. Bohužel jsem mohla posloužit jen kamarádkám, na sebe jsem si netroufla

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #2
  superkarma: 0 24.03.2011, 10:20:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme