Zdraví

Čtenářka Snížek píše: Na škytavku polibek a jinak se to vyřeší

Napřed vyřeším škytavku: pomalu piju vodu, nebo zadržím dech, nebo se dlouho líbám. Jinak neřešitelné neřeším, smířím se s tím, řeším jen to, co se vyřešit dá.

Co se týká neřešitelného vztahu, tak to jsem vzdala.

POSEDLOST MUŽEM  

Jako školačka jsem si jezdila do vedlejšího města půjčovat knížky, přitom jsem si obešla obchody a nemohla jsem spustit oči ze staršího kluka, toho jsem viděla koketovat s prodavačkou.

On si mne těžko všimnul, měl oči jenom pro ni a já byla nešťastná. Potkávala jsem je občas, vodili se za ruku. Bylo mi jasné, že nemám šanci.

Vdala jsem se a koupili jsme si v tom městě domek. Byla jsem překvapená, když ten muž chodil okolo. Stále na mne působil, když jsem ho viděla, jako bych dostala ránu elektrickým proudem, intenzivní pocit.

Časem jsem zjistila od sousedů, že bydlí i ve stejné ulici, svou lásku si vzal a po letech snažení se jim narodila dcera. Jeho žena byla hodná a milá, jenže po porodu za pár měsíců zemřela, i na pohřbu jsem byla.

To už jsem měla dva syny a občas jak šel on s malou okolo, prohodili jsme kromě pozdravu pár slov o dětech. Byl smutný a sám, ale já zase ne. V tu dobu jsem měla možnost si ho pozvat a zašpásovat si, ale ovládla jsem se, nechtěla jsem riskovat své manželství.

Uvědomovala jsem si, že on potřebuje pro svou dceru novou maminku, kdybych byla sama, neváhala bych, ale takto bylo lepší nestát mu v cestě. Za čas si našel ženu a ta se k jeho dceři chová hezky. Tak si myslím, že čas vyřeší i neřešitelné problémy za nás.
Snížek

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


To je milé, co jsi napsala, a asi je dobře, že jsi po letech tu lásku neřešila. Jinak s tím polibkem, to musím vyzkoušet, to je zajímavé a pobavilo mě to. Děkuji Ti na příspěvek a přeji pěkný den. Míša

Dnešní téma dne :

 • Zčervenáte, když se stydíte?
 • Ztuhne vám pusa?
 • Klepou se vám nohy?
 • Jak byste vypadaly na mém místě u auta?
 • Jak řešíte takové projevy, které nelze ovlivnit?
 • A co škytavka? Máte zaručený recept, jak se jí zbavit?

Pište na redakce@zena-in.cz  svoje příběhy, názory, recepty a vtipné zkušenosti se vším, co prostě při nejlepší snaze vůlí ovlivnit nelze.

Přeji příjemný den, kde nebude chybět soutěž, chcípák a borec, vaše příběhy i cena pro ten vylosovaný.

   
07.03.2011 - Příběhy - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] mio [*]

  enka1 — #1 Sml30

  superkarma: 0 07.03.2011, 14:23:31
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Sml16Jenže představ si -poradit škytajícím dětem ve třídě líbáníSml58

  Já měla ve třídě holčičku, která zvedla ruce,jako když  na ni mířím kalašnikovem. - co děláš? -mě tak přejde škytavka, Takže když se Janina vzdávala, věděla jsem, že na ni přišla škytkaSml16 

  1. na komentář reaguje mio — #2
  superkarma: 0 07.03.2011, 09:05:40

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme