Bulvár

Čtenářka setury: Shodneme se leda tak v nákupu elektroniky

Co myslíte, může se přístup muže k nakupování změnit? Ano, což potvrzuje čtenářka s nickem setury. Z manžela, který nákupy nesnášel, se stal přímo odborník na složení potravin, zatímco z ní flegmatik. Více v jejím příspěvku, za který děkujeme

Manžel kdysi do krámu vůbec nechodil, tak maximálně do bufetu na svačinu s chlapama z party. Nakupování ho otravovalo a všechno jsem musela obstarat sama. Nestaral se o nákupy a jen sledoval, jak se věci nějak přemisťují do lednice a na stůl.

Po letech, kdy se obchody změnily v supermarkety, se změnil i přístup k nakupování mého manžela. Řekla bych, že ho nákupy nadchly. Sleduje, jaké jsou akce a teď vlastně chodí do obchodu on se mnou a ne já s ním.

Pohybuje se s košíkem v uličkách mezi regály s přehledem. Zajímá se o složení potravin, a protože vidí líp než já, tak mi čte obsah bílkovin, sacharidů atd. Tyhle informace jsou mi stejně fuk a kupuju, co se mi líbí.

Postupem doby se z manžela stal odborník na potraviny a ze mě flegmatik. Něco jiného je to v obchodech OBI, není to žádný kutil a tenhle obchod ho moc nezajímá, takže tady musím použít donucovací prostředky. Jedině pokud jdeme kupovat elektroniku, tak se shodneme, ale to je jednou za uherský rok.......

Hezký den setury

Ale i tak můžete být spokojená, ne?Většinou je to spíš obráceně. Muž OBI, žena potraviny

Jak je to u vás? Co nakupujete raději vy a co váš manžel? Máte to rozdělené, nebo nakupujete spolu? Napište nám také o svých radostech i strastech partnerského nakupování.

Na vaše příspěvky se stále těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

   
09.09.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme