Jediná pěnová barva bez amoniaku přináší tři nové zářivé odstíny - Jantarově zlatoplavý, Intenzivně mahagonový a Sametově fialovohnědý.

Perfect Mousse

Oblíbená řada dlouhotrvajících pěnových barev Perfect Mousse nabízí nyní díky těmto třem novinkám již 18 přirozeně vypadajících zářivých odstínů. Máte tedy ještě více možností, jak docílit dokonale krásných vlasů.

Pěna barev Perfect Mousse nekape, díky čemuž je použití neuvěřitelně snadné a pohodlné. Jednoduše si připravíte barvicí směs a poté pěnu pumpičkou nanesete přímo do dlaně. Pěnu pak lehce vmasírujete do vlasů - stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampon. Díky své inovativní pěnové konsistenci a aplikátoru barva nestéká, a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na obtížně dosažitelné zadní části hlavy a na spánky. Při barvení se rovněž vyhnete případnému zašpinění oděvu či koupelny. A jistě oceníte i to, že barva krásně voní.
Díky šetrné receptuře bez amoniaku je tato barva rovněž velmi šetrná k vlasům. Perfect Mousse po barvení o vlasy zároveň pečuje, a to díky regeneračnímu balzámu. Ten obsahuje výtažky z exotických orchidejí a sójové proteiny, jež dodávají vlasům výjimečnou hebkost.

Dlouhotrvající pěnové barvy na vlasy Perfect Mousse nyní přináší tři nové přirozeně vypadající zářivé odstíny:

  • 865 - Jantarově zlatoplavý
  • 586 - Intenzivně mahagonový
  • 419 - Sametově fialovohnědý

Výsledek je jednoduchý! Perfect Mousse vám zajistí dokonale dlouhotrvající intenzivní lesklé barvy s perfektním krytím šedin. Pěnová barva Perfect Mousse nabízí perfektní řešení pro krásný vzhled vašich vlasů za doporučenou cenu 139,90 Kč.

O soutěži jsme psali

- V tomto článku byla vyhlášena soutěž. Přečíst si ho můžete ZDE.
- Článek o výherkyních testujících barvy Perfect Mousse najdeteZDE.

Spokejenost s barvou na vlasy Perfect Mousse, kterou napsala čtenářka Petra, si můžete přečíst ZDE.

A jak vše vidí výherkyně druhá testující? Seznamte se s názorem jedné z Vás! Tato čtenářka testovala barvu Perfect Mousse - odstín 586 Intenzivně mahagonový.

Perfect Mousse

Dobrý den,

moc děkuji, že jste mě vybrali na testování barvy. Byla jsem velice překvapena tím, že mi na mé dlouhé vlasy stačila pouze jedna barva. Druhou si schovám, až bude potřeba. Barva krásně voněla a byla s ní lehká manipulovatelnost, takže mi barvu nanášela jak moje mamka, tak můj 8letý syn. Po půlhodině jsem si barvu smyla, vlasy osušila a nastal takový menší šok z toho, že už nejsem hnědovlasá, ale červenovlasá.

V té nové barvě jsem si přišla hrozně bledá, ale na to jsem si postupem času zvykla. No a co manžel? Ten přišel po odpolední a mé nové barvy si všiml asi po půl hodině. Což mě docela dost překvapilo. No, ale znáte pány tvorstva... ti si všimnou akorát tak rozbitého ovladače na tv nebo porouchaného auta než toho, že manželka má novou barvu na vlasech. Líbí se mi, že se vlasy teď krásně lesknou, takže barvu bych doporučila i ostatním, které se barví.

sametka

Sametka

Zástupkyně společnosti Henkel, paní Radka Šimánková, okomentovala výsledky testování: „Na tak pozitivní recenzi snad nemůžeme reagovat jinak než poděkováním. Těší nás, že jste s barvami Perfect Mousse plně spokojena a že byste tyto barvy doporučila i ostatním!“

Těšte se na další zajímavé články o testování barev Perfect Mousse!

Reklama