Vybrali jsme tři čtenářky, které vyzkoušejí samy na sobě nové pěnové barvy na vlasy Perfect Mousse. Čtenářka s přezdívkou Ryor nám napsala jako první o své zkušenosti. K dispozici měla barvu Perfect Mousse odstín 388 tmavě červenohnědý.

perfect

Co nám napsala o svém barvení?

Dobrý den, děkuji Vám že jste vybrali zrovna mě.
Takhle rychle jsem vlasy ještě obarvené neměla, pěnová konzistence je velice ideální pro moje husté vlasy, oproti jiným barvám jsem měla Perfect Mouse nanesenou během 2 minut. Odstín chytl také velmi dobře, dokonce mi stačila jen jedna barva.
Můžu říct, že Perfect Mouse je prostě perfektní.

Děkuji, s pozdravem Dutková M.

Jaká je barva Perfect Mousse?

perfectPěnová barva Perfect Mousse znamená skutečnou revoluci v barvení vlasů. Její použití už nemůže být snadnější. Stačí pouze připravit barvicí směs, pěnu pumpovat rovnou do dlaně a vmasírovat do vlasů - stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampón. Díky unikátnímu aplikátoru a inovativní konzistenci barva nestéká, a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na zadní části hlavy a na spánky.

Výsledkem jsou dlouhotrvající pečující zářivé odstíny, které se nevymývají a perfektně kryjí šediny.

Perfect Mousse je první pěnová dlouhotrvající barva s pečující recepturou, která nepoškozuje vlasy. Neobsahuje totiž vůbec žádný amoniak, takže je k vlasům šetrná a navíc příjemně voní.

Více o revoluční NOVINCE Perfect Mousse najdete na stránkách www.perfectmousse.cz

Reklama