Domácnost

Čtenářka Řeřicha: Nech i brouka žít

Děkujeme za další příspěvek i s ulustarční fotkou. Poslala nám je čtenářka s nickem Řeřicha

Jsem dost velká milovnice zvířat i zvířátek a se sloganem " nech i brouka žít" se snažím ničenu živému ovšem až na komáry neublížit. Přesto nemusím ještě myši a pavouky, ale i jim dávám šanci a nepoužívám na ně násilí, ale vždy se jich snažím zbavit trochu humánně. Pavouky odchytávám do lapače pavouků a vyhazuji ven a myši lovím do sklenice, kam se většinou chytnou na ořechy a nosím je na pole, kde jim dávám šanci.

Kočka s myší

Jenže máme doma i dvě kočky, které na místo aby mě pomohly ty myši chytat, tak je naopak nosí domů, snad aby vykazovali ňákou činnost ale většinou jako živou hračku a jelikož myš až na vyjímku vyhrává, tak zase přichází na řadu sklenice od okurek. A za rohem číhající kočka :-)

Přeji hezký den Řeřicha

Milá Řeřicho, jak vypadá lapač na pavouky? Já je chytám do utěrky, protože jsou hodně rychlí a když je nametu na lopatku, vždycky někam frnknou :-)

Která zvířátka zrovna nemusíte právě vy, milá ženo-in? Ještě nám některá z vás napíše o svých zkušenostech s nesympatickými tvory? Kterého zvířete se bojíte, štítíte, nebo je vám dokonce odporné? Které zvíře by podle vás nemuselo vůbec existovat? Máte k dnešnímu tématu co říct?

Uvítáme rádi váš příspěvek na adrese: redakce@zena-in.cz

Soutěžní obrázek 7

oči 7

   
25.02.2011 - Zvířátka - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [4] BastMetztli [*]

  Já pavouky nechytám, chudák nemůže za to, jak vypadá.Sml16 Stejně, člověk sní během života cca 70 kusů hmyzu, včetně 10 až 13 pavouků. Hlavně během spánku se pěkně cpeme.Sml57 Tak proč ho chudáka mučit vysavačam apod. Na druhou stranu, když někomu, kdo se bojí pavouků, řeknu, že když člověk spí, pavouk pije z našich očí...Sml57 nedivím se, když někdo popadne vysavač.

  superkarma: 0 25.02.2011, 14:32:49
 2. avatar
  [3] carmi [*]

  ToraToraTora — #2 Když jsem doma sama, tak taky vysavač - ale pak s ním utíkám na balkon - co kdyby vylez!

  superkarma: 0 25.02.2011, 12:55:05
 3. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  Dano, taková křehká žena a chytnete pavouka do utěrky či se odvážíte namést ho na lopatku s krátkým držadlem? Sml2 Já ,postavou kyrysar, chodím k pavoukovi nejblíž na délku hadice od vysavače Sml57

  1. na komentář reaguje carmi — #3
  superkarma: 0 25.02.2011, 12:31:58
 4. avatar
  [1] řeřicha [*]

  Lapač je taková dlouhá tyčka z plastu a na konci jsou rozevírací štětinky do kterých se docela dobře pavouk odchytí a ani se mu neublíží Sml22

  superkarma: 0 25.02.2011, 12:31:18

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme