Svou „modlitbu k Bohu“ nám poslala i čtenářka s nickem pinokio. Pojala ji zvláštní, ale rozhodně zajímavou formou.

Motlitba k Bohu

Pane Bože, vím, že máš spoustu práce s daleko důležitějšími věcmi, ale prosím tě,vyslyš mou modlitbu.

Pane Bože,prosím tě,
ať je moje dcera zdravá a šťastná po celý svůj život,
ať se tomu mému bláznovi při těch jeho adrenalinových zážitcích nic nestane,
ať moje nejlepší kamarádka otěhotní a porodí zdravé miminko,
ať mému bratrovi dopadne dobře přednáška v Německu a ať tam trémou neomdlí a ať tu skvělou ženskou,co s ní už 5 let žije,konečně požádá o ruku.

Pane Bože, prosím tě,
ať je moje máma se svým mužem šťastná,
a Pane Bože,prosím tě moc,
ať už mě konečně pozvou do brněnské nemocnice a odstraní mi ten zatracený vývod.

P.S.: A Pane Bože, kdybys nevěděl co s časem, pošli polské vši na toho pána, co mi v Tescu šlohl kabelku.Musel být hodně naštvaný, když tam nenašel peněženku. Ale tu kabelku mi dala babička a milý pane rozbrečel jste mě.

Děkuji Ti PaneBože
pinokio

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

______________

Pinokio, já děkuji Tobě. Asi jsem si na sebe tímto tématam trochu upletla bič, někdy mě totiž těmi svými příspěvky tak zaskočíte, že opravdu nevím, co odpovědět.

Hodně štěstí a síly... ve všem.

Saša

Téma dnešního dne 12. září 2011: Prosím, pomoz mi!

Když je vám úzko, když řešíte nenadálou životní situaci, se kterou si nevíte rady, stane se vám, že se „v duchu“ obracíte o pomoc? A ke komu?

Pane Bože, pomoz mi, nebo pane Bože, co mám dělat? Věty, které vyřkneme, ať už jsme věřící, nebo nejsme. Naše babičky by řekly, bereme jména božího nadarmo, ale my si to ani neuvědomujeme, vychází to z nás tak nějak samo, podvědomě.

Nebudu tentokrát formulovat žádné otázky, nebudu je seřazovat do bodů. Zda jste věřící, či nikoliv, zda se v těžkých chvílích upínáte k někomu, či k něčemu, zda to vůbec děláte, a nebo by vás to ani nenapadlo, to vše se dá shrnout do jedné otázky.

Doufám ale, že vaše příspěvky budou delší než tato jedna věta.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

A nebojte se otevřenosti a upřímnosti, nejste v tom samy. Každá někdy potřebuje kromě doktorů a psychologů věřit i něčemu, co je nad námi, ať už to nazveme nadějí, nebo zázrakem.

  • Pro život v pohodě – jednu z vás odměním dárkovým balíčkem – Pro život v pohodě. Uvnitř se skrývá nejen káva a hrníček, ale ode mě navíc také jedno malé „překvapení“. :)

darekja

Reklama