Život nepřináší jen radosti, ale i hodně těžké zkoušky. Své by o tom mohla vyprávět čtenářka s nickem pinokio, jejíž manželství takovými zkouškami prošlo a díky manželovi a jeho pomoci vydrželo. Za to mu patří její chvála a dík.

Dobrý den, manžela jsem si vzala před 10 lety. Za tu dobu jsme prožili spoustu pěkných chvil, ale také i špatné časy - ztrátu jeho zaměstnání, kdy já jsem byla na mateřské a počítali jsme doslova každou korunu, smrt našich blízkých, povodeň, a moji těžkou nemoc, kdy se musel vzdát svého životního snu a nastoupit do zaměstnání, které mu umožňovalo starat se o dceru a nebylo časově náročné, protože já jsem měla problémy  postarat se sama o sebe.

Všechno jsme přežili a já ho chválím za to, že se mnou vytrval v těchto těžkých časech a nevzdal to. Neztratil svůj humor a svůj optimistický pohled na svět.

Někdy bych ho s chutí přiškrtila,ale většinou se jedná o maličkosti/znáte to-nevyměněná rulička na wc,ponožky vedle prádelního koše,neustlaná postel apod./,ale pokud nastane nějaká vážná situace,dokáže podat pomocnou ruku nejen mě, ale i lidem okolo.

Chválím ho za to, že je báječný otec, s dcerou si rozumí, podniká si s ní různé akce.Teď jsme byli chytat ryby, dcera si proběhla lanovou dráhu a dokonce skočila na laně z čtyřmetrové stěny. Já jsem se strašně bála, ale dcera po skoku byla neskutečně šťastná.

Také ho chválím, že problémy, které já vidím jako neřešitelné, on s lehkostí vyřeší. Chválím ho i za to, že se mnou těch 10 let vydržel a nezešílel z mé závislosti na kabelkách, z mých knížek pohozených všude v bytě a z mých kamarádek, s kterýma dokážu plkat i 3 hodiny, zatímco on vaří svíčkovou nebo další z dobrůtek, které umí.

Jsem šťastná, že ho mám.

pinokio

Milá pinokio, k tomu není opravdu co dodat, jsem dojatá, jak krásně jste to napsala

Reklama