a píše k tomu: „Tvořením nejen video PFek stylem pokus – omyl, kdy mi některé trvalo samozřejmě mnohem déle než napsání třeba i 30 pohledů a obálek, jsem se naučila spoustu  fíglů s PC a internetem.  A to se přece vždycky hodí“ jste zvědavé? Já ano

Milá ženo-in, zasílám svůj příspěvek na téma PF a v příloze jedno z mých obrázkových PF.

pf

PF v digitálním věku

PFka a různá přáníčka nejen k vánocům jsem rozesílala každý rok a to v hojném počtu, byl rok, kdy jsem jich rozeslala i 30.

Dnes, si své PFka vytvářím sama. Když mám čas, vytvořím video PF jako třeba tohle, které je pro mě velice srdeční záležitostí.

Když je toho času míň, vytvořím alespoň fotku nebo obrázek s přáním pro mé přátele,  které odešlu e-mailem.

Tvořením nejen video PFek stylem pokus – omyl, kdy mi některé trvalo samozřejmě mnohem déle než napsání třeba i 30 pohledů a obálek, jsem se naučila spoustu  fíglů s PC a internetem.  A to se přece vždycky hodí.

Jsou ale blízcí, kteří o internetu a PC slyšeli jen z televize, třeba jako moji rodiče nebo teta a těm posílám ty nejkrásnější vánoční přání ze všech. Jsou to pohledy s obrázky od lidí, kteří i přes svůj handicap, nedovolující jim žít život zdravého člověka, malují nádherné obrázky, z kterých člověk na první pohled cítí duši. A duši neumí přenést ani počítač ani internet. Osobně neumím nakreslit rukou v podstatě ani rovnou čáru podle pravítka, ale tihle lidé malují nohama nebo pusou a to je pro mě neuvěřitelné.  Vlastně tyhle pohledy mám ze všeho nejraději a vždy je posílám s láskou.

Letos vlastně ještě vůbec nevím, jaký bude námět mého PFka pro přátele, kteří mají e-mail a internet, ale už teď mám na stole přichystané vánoční přání od těch, kteří malují s duší. A přesně vím, komu je pošlu. 

Přeji všem hezký den

Pikolca

Reklama