Tento rozhovor vznikl spontánně. Na několika akcích, které Žena-in pořádala, jsem se seznámila s milou čtenářkou Petrou z Prahy. Naposledy jsme se viděly v sobotu 27. 7. 2013 na cvičení ve Stromovce, které vyhrály čtenářky s projektem Bebevýzva. Petra se zúčastnila i cvičení ve fitnesscetru předchozí sobotu, které jsme také realizovali se záštitou projektu Bebevýzva. 

BebeVždy se na těchto akcích se čtenářkami bavím, zajímá mne, proč se do soutěže zapojily, jak dlouho nás čtou, jaké jsou jejich oblíbené rubriky, co všechno už u nás vyhrály… také jaký mají vztah ke značce, která soutěž pořádala. Petra mě překvapila svým milým a vstřícným vyprávěním, jak má ráda aktivity kolem sušenek BeBe Dobré ráno, a samotné sušenky.

Říkala jsem si, že já sama mám také několik značek, produktů, služeb, které mi vyhovují, mám je ráda a vyhledávám je. A že bych se k nim konkrétně ráda vyslovila pozitivně, pochválila bych je, doporučila a klidně bych jim dělala tímto způsobem reklamu.

Proto jsem Petru poprosila o rozhovor, protože to, jak má ráda sušenky BeBe Dobré ráno, je milé a úsměvné – v pozitivním smyslu. Jsem ráda, že propagujeme produkty, které se vám líbí, chutnají vám a rádi se zapojujete do akcí, které jsou s nimi spojené. Ať už je to projekt www.bebevyzva.cz, nebo naše akce pro vás, kde vyhráváte účast na cvičeních.

Bebe

Petra s rozhovorem souhlasila – v podstatě mi písemně odpověděla na to, o čem jsme si při posledním setkání bavily. Děkuji jí a milý rozhovor vám zprostředkuji.

Cvičíte s Bebe výzvou? Jak letos a minulý rok? Vyhrála jste něco?
Stejně jako v loňském roce jsem s nadšením uvítala Bebe výzvu. Přijde mi to jako fajn nápad – dát si krátkou rozcvičku, abych se do nového dne „nakopla“. V loňském roce jsme se do Bebe výzvy po hlavě vrhli celá rodina. Cvičit jsem začala já a manžel se po týdnu přidal. Občas se k nám přidal i náš tehdy čtyřletý syn. A že mu to, panečku, šlo. Já i manžel jsme vloni cvičili čtyřminutovou sestavu. Letos cvičím pouze já. A to minutový blok. Abych se tak nějak na začátku dne nastartovala. Letos jsme tom ráno oba s manželem nějak hůř s časem.

Loni byla má i manželova snaha korunována výhrou. Já vyhrála balíček (co balíček, celou krabici) sušenek Bebe Dobré ráno. Manžel vyhrál láhev Bobble, kterou mu syn okamžitě zabavil. Letos jsem ještě nic nevyhrála – i když odcvičeno mám (již /teprve) 19 dní. Budu tedy cvičit dál, snad se na mne Štěstěna usměje. Ale i tak, dělám to přece pro sebe, a ne pro výhru. Výhrou už je, že se člověk hned ráno ke cvičení „dokope“.

Bebe

Zapojujete se ráda do akcí s redakcí Žena-in a Bebe?
Akce, které Žena-in ve spolupráci s Bebe pořádá, mne baví. A vždy mne moc potěší, když se na mne na mne štěstí náhodou usměje, a já opravdu vyhraji.  Atmosféra na těchto akcích je vždy prima, za což patří redakci Ženy-in i Bebe velký dík.

Má vaše rodina ráda tyto sušenky, a jak vypadá vaše snídaně?
Bebe sušenky jsou v naší rodině opravdu velký hit. A to už pěknou řádku let. Sušenky s manželem konzumujeme již od té doby, kdy se poprvé objevily na trhu, což už je více než jedna dekáda. Za těch více než 10 let se objevovaly nové a nové příchutě. A došlo také určité „miniaturizaci“. Což všichni pochopitelně kvitujeme a rádi nové příchutě a  formy „testujeme“.

Co se týče snídaně v naší rodině, snažíme se o pestrost. Tedy krom syna – ten si dá každé ráno láhev Sunaru a balíček Bebe sušenek. To aby měl Dobré ráno. Já i manžel v rámci celého týdne složení snídaně střídáme – někdy je to pečivo se šunkou či sýrem, jindy musli s jogurtem a ovocem a jindy je to právě některá z Bebe variací. Jedno ale v manželově snídani zůstává stále stejné – Bebe sušenky. Snídani vždy začíná balíčkem Bebe sušenek (obvykle oříškových). Dokonce si Bebe sušenky bere s sebou ke tchyni.

Bebe

Proč jste si oblíbila tuto značku?
Na otázku, proč jsem si já nebo spíše celá naše rodina oblíbila tuto značku, existuje hned několik odpovědí. Za prvé – tyto sušenky nám prostě chutnají. Za druhé, dají se vzít všude. Bereme si je například na výlet, nosíme si je do práce, cestujeme s nimi. Oříškové sušenky vzal manžel na služební cestu například do Rakouska nebo Dánska. A za dva týdny pojedou oříškové sušenky s manželem do Švédska. Se mnou zase extracereální sušenky byly na služební cestě ve Spojených státech, kde mne doslova zachránily před jistou smrtí.

A konečně, za třetí, protože zasytí a člověku udělají dobře v bříšku.

Vyprávěla jste mi vtipnou historku ohledně nákupu vašeho manžela, můžete se s námi o ni podělit i s ostatními čtenářkami?
Ano, veselou historku se sušenkami Bebe opravdu máme. Nazvala bych ji „Ze života Bebe rodiny aneb Kterak tatínek sušenky nakoupil“. Jednoho sobotního dopoledne se manžel chopil iniciativy a vypravil se na nákup do nedalekého supermarketu. Asi po hodině mi zazvonil telefon. Manžel volal, zda bych si pro něj nemohla přijít, že se nemůže s nákupem nějak dostat domů. A mám prý vzít s sebou nějaké tašky. Hodně tašek. Oblékla jsem tedy syna, vzala nákupní tašky a vypravila se tatínka vysvobodit. Jak dojemná scéna to byla. Manžel se přidržoval nákupního vozíku a byl neskonale rád, že nás vidí. Nákupní vozík byl plný krabic Bebe sušenek – bylo jich 24 -  a přímo na nich ležely papírové krabice s miskami. Těch bylo celkem 12. Nákup, který měl manžel obstarat, nevidno. Ihned se mi dostalo odpovědi na otázku, kterou jsem nestihla ani vyslovit. – „Co tohle má znamenat?“ Manžel mi vysvětlil, že v tomto supermarketu byla akce na Bebe sušenky a ještě navíc, za nákup dvou balení sušenek obdržel zákazník ještě misku Bebe. Toho manžel nemohl nevyužít. To asi každý pochopí.

Bebe

K tomu ještě poznamenal, že na ostatní zákazníky jaksi misky nezbyly. Všechny misky, které v tomto obchodě měli, právě odnášíme domů. Dokonce se prý vzpírali mu misky vydat. On, údajně, ale pokladní takřka „umlátil“ akčním letákem, ve kterém nic o počtu misek a krabic s Bebe sušenkami na jednoho zákazníka nic napsáno nebylo. Celou situaci prý musel rozřešit vedoucí prodejny, který si ještě musel podmínky akce ověřit jinde. Manžel ale vyhrál!

Po návratu domů manžel krabice vyrovnal na podlahu, vyfotil je a pochlubil se svým úlovkem na Facebooku. (O čemž se mi jaksi zapomněl zmínit.) Následující týden mi známí pokládali pro mne nepochopitelnou otázku, „Kolik že bylo těch krabic?“.

Která „bébéčka“ máte nejraději?
Každý v naší rodině má svého sušenkového favorita, i když v podstatě kupujeme všechny příchutě Bebe sušenek. Náš tatínek je klasik – zůstává věrný svým oříškovým sušenkám, které konzumoval již před zmíněnými deseti lety. Já jsem dynamičtější – vždy zkouším nové příchutě. Nyní jsem se nadchla pro čokoládové sušenky s jogurtovou náplní, které, přiznávám, před ostatními členy domácnosti schovávám do spíže. Náš pětiletý syn má v oblibě jogurtové sušenky. Ale nepohrdne jakoukoliv jinou příchutí – snad jenom brusinkové mu tak úplně nepřirostly k srdci.

Náš tatínek také, ostatně jako každý moderní muž, podlehl zmíněné „miniaturizaci“. Když už má v kapse miniaturní mobil, v tašce netbook a v tramvaji čte knihy ve čtečce, vlastní kompaktní fotoaparát a jezdí na mikro koloběžce, tak nemohl jinak a zamiloval se do Mini Bebe.

Bebe

Jak se vám líbilo cvičení ve Stromovce?
Sobotní cvičení ve Stromovce se mi líbilo moc. I když bylo trochu tepleji, cvičilo se nám prima. Byť nás cvičitelka zrovna nešetřila, všechny jsme cvičily s úsměvem na rtech. Pozitivní dojem z cvičení ještě umocnil zdravý piknik na závěr. Bylo to prima strávené sobotní dopoledne. Všechny jsme si to krásně užily. A za to patří redakci i Bebe výzvě dík.

Byla byste smutná, kdybychom vás nevybrali?
Přiznávám, že mne trochu rozesmutnilo, že jsem v soutěži hned nevyhrála. Byla jsem náhradnice. Jaké ale bylo pro mne překvapení, příjemné překvapení, když jsem se v pátek dozvěděla, že mám štěstí a ve Stromovce si v sobotu skutečně zacvičím. Přiznávám, že jsem zpočátku přemýšlela o tom, že bych se do Stromovky vypravila v ono sobotní ráno na kolečkových bruslích a pokusila se nenápadně splynout s cvičícími.

Takže ano, asi bych byla trochu smutná.

Jaké články si na Žena-in nejčastěji čtete a co vás baví?
Na Ženě-in asi nejvíc sleduji rubriky Zdraví a Rodina. To jsou asi oblasti, které mne jako maminku nejvíce oslovují a zajímají. A pochopitelně, protože jsem soutěživý typ, ráda si s Ženou-in zasoutěžím.

Děkuji Petře za upřímný rozhovor!

Reklama