a nedělí oblečení na letní a podzimní, protože má pocit, že ani příroda už si na dělení podle období nehraje. Obléká se podle toho, jak uzná za vhodné, protože na předpovědi už dávno nevěří.

Dobrý den, já vlastně nemám oblečení rozdělené dle ročních období. Protože ani příroda na to už vlastě nehraje a není neobvyklé, aby bylo v únoru jak na jaře, v létě jak na podzim atd. Oblékám se podlo toho, jak uznám za vhodné. Na předpovědi počasí jsem nikdy moc nevěřila, brala jsem je jen orientačně. A přiznávám, že dnes už na předpovědi ani nekoukám, protože bude, jak bude a podle toho se obléknu.

Nepotřebuji to vědět dopředu. Je pravda, že tohle období je na oblékaní takové nejblbější, po ránu dost chladno, odpoledne zas teplo. Takže buď ráno lehce mrznu, nebo se odpoledne potím jak vepřík. Vím, mohla bych si nést odpoledne kousek textilu v ruce, ale to já nemám ráda.. Jsem tvor otužilý, takže mi trochu chladu po ránu nevadí a díky něcu se vlastně pořádně dokončí probouzecí proces...

A i když je počasí poslední roky rozmarné, tak je pravda, že zimní bundu jsem zatím v létě nepotřobavala, stejně jako zimní obutí či „chumlací“ svetr. V zimě zas většinou nepotřebuji letní obutí atd..Takže kousky textilu, co jsou v dané sezoně k ničemu, ty se stěhují do horních častí skříní, kde si v klidu čekají na svůj čas. Balíme je do těch „vycucávacích“ pytlů, protože taková zimní péřovka zabere strašně místa, když jí uložím jen tak...A boty se stěhují do krabic, které následně sousedí z „vycucávacíma“ pytlema...

Jestli umím míchat podzimní a letní oblečení? Vzhledem k tomu, že ho vlastně nedělím, tak ho míchám pořád :)

Otázka „Co máte dnes na sobě“ mi trochu připoměla dotazy uchyláku, které jsem při x lety dostávala na chatu:) Ale samozřejmě že odpovím, a to velmi nečekaně, protože právě teď mám na sobě (počkej si, počkej si - to bude legen..počkej si ..dární ;):) oblečení ..

PBD

Milá PBD, tak spojení s uchyláky mě fakt nenapadlo, chi chi, ale pěkně jste mi to nandala

Text nebyl redakčně upraven

  • A co vy milé ženy-in?
  • Jak si užíváte babího léta? Co teď nosíte na sobě?
  • Jak zvládáte přechody z chladných rán do horkých odpolední?
  • Daří se vám skloubit letní s podzimním?
  • Už jste se také loučily s létem, nebo tušíte, že léto alespoň to babí jen tak neskončí?
  • Jak se těšíte, nebo připravujete na podzim? Už jste si koupila něco podzimního na sebe? Prozradíte nám co?
  • Jak a kam ukládáte letní oblečení? Třídíte ho před zimou? Nebo si ho necháváte na jaro?

Napište nám o svém letně-podzimním šatníku.

Na vaše příspěvky ohledně oblékání se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama