proto i ona vítá dnešní volné téma, kde se každá z vás můžete svěřit s tím, co máte na srdci. Čtenářka s nickem Ondrašek toho má hodně, ale především dnešek věnuje své starostlivé mamince a na důkaz vděčnosti jí posílá písničku.

Přeji všem hezký poslední editační den letošního roku, na srdci toho mám opravdu moc, co bych chtěla ještě letos zařídit a vyřídit, proto velice vítám dnešní téma.

1.      Ze všeho nejvíc bych chtěla hlavně poděkovat své mamince, která se o mě často stará v době, kdy mi není nejlépe a nemoc mi bere síly a já musím do nemocnice. Maminko, děkuji Ti za to, že mi tak moc pomáháš. V září jsem navíc bojovala i se závažnou depresí, kdy mi nebylo vůbec dobře a vím, že jsem byla zlá i na Tebe. Velice se Ti touto cestou omlouvám a zároveň všem, komu jsem přidělala starosti. Jsem velice ráda, že Tě mám a doufám, že budeme ještě dlouho spolu. Mám Tě ráda.

2.      Ráda bych také poděkovala svým terapeutům Hance a Davidovi, kteří se mnou mají velkou trpělivost. Cením si jejich rad a postojů i kritiky, stejně tak i rad a názorů ostatních členů terapeutické skupiny. Jsem ráda, že jsem vás poznala.

3.      V neposlední řadě bych chtěla poděkovat všem čtenářkám Ženy-in a její redakci, kam občas napíšu nějaký ten příspěvek a dostane se mi vesměs kladných reakcí.

Všem přeji příjemné prožití vánočních svátků, do roku 2012 jen to nejlepší a to nejdůležitější, co si nikde nekoupíme - to je opravdu hooooodně zdraví.

Mamince posílám touto cestou poděkování formou písničky od Marie Rottrové

Ondrašek74

Milá Ondrašek74, děkujeme za krásné vyznání a z celého srdce vám přejeme uzdravení a hodně sil a radosti do života. Popřejte za nás i všechno nejlepší své mamince

Reklama