Vztahy

Čtenářka Nadenica: „Jsem šťastná BEZ TEBE!!!"

První příspěvek k tématu „citové vydírání" dorazil od čtenářky Nadenice. A je to vážně zajímavé čtení - to, čím si čtenářka prošla, je tak trochu peklo na zemi...

Musím smeknout a zatleskat čtenářce Nadenici, že našla odvahu, vypsat se ze své špatné zkušenosti s bývalým partnerem. Nebudu moc prozrazovat, co se jí přihodilo, si přečtete níže. Téma dne zní: Citové vydírání...


Před několika lety jsem žila s partnerem o 15 let starším, než já. Dali jsem se dokupy asi jen proto, že jsme byli oba sami, znali jsme se velmi dobře (to jsem si myslela), byli jsme totiž sousedi. S ostatními známými se pořádaly grilovačky, výlety na kolech a my dva byli pořád mezi nima "single".

Po nějaké době jsem se k němu nastěhovala, on měl pověst "starého mládence", který snad nikdy neměl vážnější vztah a to byl asi i zárodek pozdějších problémů. Spokojeně, nespokojeně jsme si žili, starali se o zahradu, jezdili na hřiby a výlety, pořídili si štěně....

Jenže: čím dál víc mu vadila má dcera... že si neuklízí, duní po domě, má jen samé koníčky a je pořád na házené, nic doma nepomůže... (měla asi 7let), začly častější hádky. Že já - koza, neodešla hnedka!!! Nebo, proč jsem se tam jen stěhovala!!! Nezkusíš-nevíš... Už tehdy si mě začal přivlastňovat.

Jednou jsem byla se známými v restauraci vedle baráku, zábava probíhala skvěle, on tam nechtěl jít... Jak jsem později zjistila, sledoval mě přes okno a o půl noci mi tam přivedl dceru (měl na ni dát pozor, spala, vzbudil ji!), nejprve mi však hodil do klína naši živou kočku Garfielda! Se zbláznil, nikdo to nepochopil, proč. Nesmějte se, nevymýšlím si!

S dcerou jsem letěla hned domů, ráno měla zápas z házené, kterého se zúčastnila švagrová i s babičkou. Vše jsem jim popsala až pak u nich doma u kávy. Okamžitě mi poručili se přestěhovat zpět k mamce (babičce), že mi se vším pomůžou atd.. Švagrová mi to nechtěla ani říct, ale že prý celá ulice si dělá srandu z toho, jak jsem tam za služku, že by si mě ten dotyčný nejraději uvázal na řetěz. Nikam nechodit, jen robit a robit a když bylo něco špatně, ustrašeně honem honem to napravit...

Tak začlo stěhování a s ním další noční můra. Zamilovaná, omluvná sms střídala urážlivou sms. Vyhrůžky všeho druhu. No byl to mazec. Sbírala jsem pohlednice, víte, co s nima udělal? Vytahoval je z krabic a rozhazoval po zahradě jako Večerníček. V noci mi třeba donesl moje rádio, zastavil se před dveřmi a prudce to rádio hodil na dveře. Hned na to mi napsal sms, že se moc omlouvá a moc mě miluje. Nevydrží beze mne žít, ať se vrátím, že mi přepíše celý dům na mě!!! A k tomu snad i tři truhlice - jako měla Nastěnka :-) No, to by bylo terno.

Jednu noc mě neustále prozváněl, snad abych oči nezamhouřila. Pak přišla další podpásová sms (miluji knihy-jsem knihomol), on to ví, tak mi napsal:"Všechny Tvé knihy jsem vyházel z okna, máš je na zahradě, pokud se nevrátíš, podpálím je!"

Stěhování trvalo asi 14dní, nechtěl mě pustit pro mé věci, nikdo mi nesměl pomoci, nikdo tam nesměl jít. Zakročil pak brácha, že svou sestru k takovému bláznovi nepustí samotnou. Nějak mu (tomu poblázněnému expartnerovi) došlo, jak se chová. Konečně jsem se mohla přestěhovat. Nejlepší den po tom - ani ne - ročním soužití. Taky jsme se s bráchou pak pěkně namazali... až mi bylo zle, ale na druhou stranu velmi dobře!!!

Telefonáty, sms a špehování ze zahrady pak nějakou dobu ještě pokračovalo, už však ustalo, jsou tomu 3 roky, co mám klid a jsem spokojená. Tato zkušenost mi dodala o něco více odvahy a síly pro další fungování.

Inu: co tě nezabije, to tě posílí.

Vzkaz pro tebe, Jiří: mám u tebe ještě mikinu, vysavač a boty, ale nech si je a buď s nima šťastný, když jsi mi je nechtěl vrátit. Já jsem šťastná bez těchto věcí a hlavně, jsem šťastná BEZ TEBE!!!

Nadenica

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Citové vydírání

Už vás někdy někdo citově vydíral?

Zavzpomínejte na citové vydírání, které se vám přihodilo, milé čtenářky! Posílejte mi své příspěvky k dnešnímu tématu do redakční pošty. Vaše vzpomínky nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu. Proč? Jen tak budete mít šanci, získat za příspěvek krásný dárek v podobě dévédécka Cvičení po porodu a aviváže Silan Aroma Therapy - orchidea a růže.

   
13.10.2010 - Láska a vztahy - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [9] nadenica [*]

  jaká to haluz, se asi zblázním!!! teď jsem ho(Jiřího)potkala u nás v paneláku, přijel tady s kolegama z práce seřídit okna na schodišti...uf, že jsem nevzpomněla radši 1000Kč.

  jestli nemá ten vysavač, tak.... tak ať se s ním udávíSml52Sml52Sml52

  superkarma: 0 13.10.2010, 12:58:44
 2. avatar
  [8] nadenica [*]

  heligona — #7já mu to vzukazovala už před těmi třemi roky...možná se dodnes nad tím rozplývá nebo jinak ukájíSml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52Sml52kretíno živošicháro

  zapomněla jsem tady napsat, že každého chlapa, kterého jsem jen pozdravila, tak toho jsem měla automaticky v posteli!!! jaká já se NADsamiceSml30Sml30Sml30

  jsem ráda, že jsem fuč, na každého jednou dojde.

  superkarma: 0 13.10.2010, 12:29:50
 3. avatar
  [7] heligona [*]

  Tak hlavně, aby si Jiří ten vzkaz přečetl. Nebo mu to někdo vzkáže? Sml80

  1. na komentář reaguje nadenica — #8
  superkarma: 0 13.10.2010, 12:25:19
 4. avatar
  [6] ToraToraTora [*]

  No to je kretén....ale vysavač by nakulit měl.

  superkarma: 0 13.10.2010, 10:36:02
 5. avatar
  [5] SENSITIVESKIN [*]

  jo, to já bych měla dostat taky metál...Sml59

  superkarma: 0 13.10.2010, 10:21:25
 6. avatar
  [4] delfi.na [*]

  By člověk něvěřil, že jsou mezi námi takoví blázni ... Ještě, že už jsi pryč. Sml59

  superkarma: 0 13.10.2010, 10:13:42
 7. avatar
  [3] Fazol [*]

  Ještě ,že jsi odešla,bůh ví co by si časem vymyslel.Sml79

  superkarma: 0 13.10.2010, 09:29:30
 8. avatar
  [2] Lilinka [*]

  Uf. Sml28

  superkarma: 0 13.10.2010, 09:26:40
 9. avatar
  [1] selinka [*]

  Fajn, že jsi odešla relativně "včas" a že máš teď pro dceru lepší zázemí Sml67

  superkarma: 0 13.10.2010, 08:48:59

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme