ale i osobní přání, které vám, milé ženy-in určitě udělá radost přinejmenším stejně velkou, jako udělalo mně. Děkuji, milá monkee.

pf

Všem čtenářkám, redakci najmě... Tak už jsem obeslala s PFkou všechny své milé, kolegy z práce i spolužáky, se kterými se scházím čím dál raději, a zbývá mi ještě jedna skupina lidiček, která mi přirostla k srdci v posledních letech, ale troufám si říct, že je nejpočetnější.

Tak milá Dano, jako zástupci redakce Vám přeji, ať se dílo daří i v onom roce s prorokovaným tajemným koncem (hraje mi k tomu L. Cohen Hallelujah) a jste zdraví a jako novináři vždy na všechno PŘIPRAVENI. :-)

Čtenářkám přeju hodně zdraví a radosti, přicházející strasti a potíže (kterým nemáme sílu či možnost zabránit), ať odezní vždy co nejrychleji, ať přátelství mezi Ženami-in vždycky spolehlivě pohladí a potěší bolavou dušičku a nastolí pohodu, smír a LÁSKU.

A tu písničku pro dobrou pohodu (tak jak jsem ho zažila naživo na koncertě v Praze):

monkee

Milá monkee, děkuji moc za sebe i za redakci a také přeji všechno nejlepší do Nového roku. Hlavně hodně zdraví, lásky, to ostatní už nějak přijde samo

Reklama