Novinky

Čtenářka marde má ráda operetu

ale bohužel, tento žánr skoro vymizel z našich divadel, tak se musí spokojit s jinou zábavou. Není prý náročná. Ke spokojenosti jí stačí dobrý čaj, pěkná hudba a kocourek na klíně

Dobrý den, v poslední době televizi moc nesleduji. Zapínáme ji jen o víkendu, a to ještě jen někdy. Dříve jsem chodila hodně do divadla, ale teď už také jen občas. Mám ráda operety a ty se teď moc nehrají.

Když byli kluci malí, dost jsem po večerech pletla a zašívala. Moje oblíbené knížky a křížovky jsem musela odložit a věnovat se povinostem. Teď, když jsou dospělí, jsem se ke svým oblíbeným činnostem vrátila. I na pletení přijde řada. Chystám se uplest šálu vnučce k vánocům.

V sobotu chodíme na turistiské pochody. Na nich fotím, co vidím a nejen na nich. Ale vlastně stále, kdykoliv mě něco zaujme. Zcela jsem tomu propadla. Večer si po namáhavém pochodu otevřeme vínko a pustíme si nějaký film, který syn stáhl.

Moje představa ideálního večera není nesplnitelná. Stačí mi málo. Vezmu si pěknou knižku, udělám si dobrý čaj a jako kulisu si pustím oblíbenou hudbu. Náš kocourek toho využívá po svém. Přiběhne a vyskočí na klín, uvelebí se a spokojeně vrní. Občas ho pohladím nebo podrbu. Jemu to dělá dobře a mne to uklidňuje.

Přeji všem poklidný večer

marde

Milá marde, vaše oblíbené operety se možná jednou vrátí. Teď je sice nahradily muzikály, ale jejich úroveň mnohdy za opovrhovanými operetami pokulhává.

Text nebyl redakčně upraven

   
04.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme