Příspěvek poslala i čtenářka s nickem malinke-kote. O zlatokopkách se dozvědela až prostřednictvím našeho dnešního tématu. Ale nelenila, a po svém způsobu se také vyjádřila.

Přeji všem pěkný den, k dnešnímu dni jsem slovo „ZLATOKOPKA“ neslyšela a nevěděla, co to znamená. Díky vašemu dnešnímu tématu už vím a rozhodla jsem se také napsat.
Ve svém okolí asi žádnou Zlatokopku neznám, ale pokusím se napsat, co si o nich myslím. Podle mě šťastné jsou, ale z úplně jiného hlediska než my ostatní. Já osobně jsem Zlatokopkou nikdy nebyla, a ani bych jí být nechtěla. Vůbec jim nezávidím a ani je nechápu. Nevím, co z toho života vlastně mají. Být s mužem jenom proto, že má hodně peněz a přitom ho nemít ráda, to opravdu není nic pro mě.
Nikdy bych to ani nedokázala takový vztah vést s někým, ke komu vlastně nic necítím, ale jsem s ním proto, že má velký majetek. Já takovou věc odsuzuji. Je pravda, že většinou tohle dělají holky, které si o sobě myslí, jak jsou krásné a inteligentní, ale podle mě to jsou slečny, které to v hlavě asi nemají tak moc v pořádku.
Je pravda, že o tom hodně slýchávám. Mladé slečny s o dost starším pánem. Že to těm starším lidem není divné. Ale proč by také bylo, když můžou mít vedle sebe třeba o 20 let mladší slečnu. Cítí se mezi nimi, jako kdyby jim bylo 20 a přitom jim je třeba 50.

Mladá ještě jsem, takže si to ani nedokážu představit, že bych byla s mužem o dvě generaci starším jen kvůli majetku. Já osobně chci vztah takový, aby se měli oba rádi a nekoukali vůbec nato kolik kdo má peněz a jestli s nimi vystačíme či nikoliv. Přeci jen vztah nemá být jenom o penězích. Proč bych měla  být s někým, který by mi koupil vše, na co bych si ukázala. Raději si nato vydělám a koupím si to sama než škemrat, aby mi nato dal.
Takže otázka na to jestli si myslím zda v tomhle vztahu funguje i láska je jasná odpověď. NE! Možná tak v malé míře lidí při téhle situaci láska funguje, ale to je opravdu tak maximálně 10% ze 100. Většinou když funguje láska a nevydrží, tak to vlastně může být tím, že starší pán třeba zemře, a nebo už to s mladou slečnou nezvládá.

Dneska poměrně krátký článek, tak doufám, že se bude líbit.

malinke-kote

Pozn. red. Text nebyl redakčně upraven 

____________

Děkuji za Váš příspěvek. Možná, že ve svém okolí nějakou tu zlatokopku i máte, jen jste o ní nevěděla - tak teď už díky dnešnímu tématu víte :)

Pěkný den i celý víkend (a nedejte se :)))

Saša

Téma dnešního dne 7. října 2011 zní: Zlatokopky

(stejně by mě zajímalo, kdo jako první toto označení vyslovil. Jack London to asi nebyl. :))

 • Znáte nějakou zlatokopku ve svém okolí?
 • Myslíte, že jsou šťastné?
 • Byla jste někdy sama zlatokopkou?
 • Závidíte jim?
 • Chápete je?
 • Kterou z celebrit, ať už českých nebo zahraničních, považujete za největší zlatokopku?
 • Proč?
 • Dokázala byste jako mladá žít s mužem třeba i o dvě generaci starším, jen kvůli majetku?
 • Myslíte, že v těchto vztazích funguje i láska?
 • Pokud ano, proč nevydrží?
 • Co říkáte na skandální rozvody těchto lidí?

Atd. atd. Dnes máme takovou drbárnu, ale to je u žen normální, ne?

Tak pište, pište, ať už jste zlatokopka, nebo nejste, na vaše názory a příspěvky se moc těším.

redakční email: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměním malým dárečkem: Pěkným diářem z prodejny Manufaktura (kam si můžete značit stav svého konta)) a k tomu takový malý (bohužel ne pravý) náhrdelník.

darecekk

Reklama