Neboť v současnosti bydlí u něj a svůj vlastní obývák ještě nemá. Jak se jí bydlí, co se jí líbí a na co se nejvíc těší? To vše se dočtete a částečně také uvidíte v jejím příspěvku.

Přeji všem krásný zasněžený den

Vzhledem k tomu, že zatím nebydlím úplně ve svém bytě, tak představím akorát obývací pokoj svého přítele, kde současně bydlím. Abych pravdu řekla, tak jsem byla vždy pro bytové stěny a stále jsem. Naši mají už od jaké doby jednu překrásnou obývací stěnu. V mém pokoji se nachází akorát malé skříně na oblečení. Mám malý pokojík, ale sestra má mnohem větší a tak se jí tam stěna bez problému vešla a vypadá to moc nádherně.

Svůj pokojík jsem si sestavila úplně sama až na to, že mi nábytek kupovali rodiče. To samé je u sestry, sama si vybrala stěnu a já jí bez problému celý pokojík sestavila dle plánku, které v krabicích dávají. Obývák jsem též stavěla i když pomáhal mi taťka, to jsem byla ještě menší a to samé s kuchyňskou linkou. Dost mě to baví tyto nábytky sestavovat a dávat dohromady. Už se těším, až budeme mít s přítelem nový větší byt, který si vyměníme s jeho babičkou a dědou.

S přítelem máme pouze 1+1 ale chceme větší, který vyměníme právě za 3+1. Už se na to těším, až se vše bude vymalovávat, stavět stěny a spoustu další práce. Nevím proč, ale vše tohle mě baví. Vždy jsem taťkovi pomáhala se vším co se týkalo bydlení. Hlavně mě baví škrábat zeď, malovat a montovat nábytek.

Posílám vám pár fotek našeho bydlení, který je útulný a pěkný i když to má jenom jednu místnost + kuchyň, ale jsou to opravdu dost velké místnosti. Neustále si to přestavujeme. Přítel si dokonce už udělal plány v počítači, jak budeme bydlet po výměně bytu.

Naši teď momentálně celý byt také přestavují. Obývák měli ještě nedávno přepažený s ložnicí, takže si to zvětšili na 4+1 kvůli tomu, abychom měli se sestrou svůj vlastní pokoj. Teď už bez problému můžou mít ložnici tam, kde měla sestra pokojík, protože se stěhuje s přítelem do svého vlastního bytu, takže se nato těším, až jim budu pomáhat se stěhováním a stavěním nového nábytku.

Na první fotografii je rozkládací gauč, na kterém spíme. Je pohodlný, snad i lepší než postel.

kote

Na druhé fotografii jsme to takhle před rokem měli přestěhované a gauč schovaný za skříní.

kote

Na třetí fotografii vidíte nápisy, které si sám přítel na zeď namaloval. Jsou to názvy kapel. Dříve se mi to nelíbilo, ale teď to vypadá zajímavě a rozzáří to místnost.

kote

Tak a tady je naše obývací stěna. Fotografie je poměrně stará, jsou to první jeho začátky.

kote

Všem přeji pěkný zimní den malinke-kote

Díky za „pozvání“ do vašeho bytečku a doufám, že o tom váš přítel ví

Jak se vám líbí bydlení čtenářky malinke-kote? Pošlete nám také fotku svého obýváku? Jste spokojená se svým současným bydlením?

Líbí se vám moderní design, nebo jste spíš pro starožitný nábytek?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama