A má k tomu hned několik důvodů. V „běžných“ obchodech si nevybere a má pocit, že cena neodpovídá kvalitě. U Vietnamců je vždy spokojená . Boty jsou nejen levné, mají široký výběr a vždycky jí vydrží.

Přeji pěkný odpolední den, nakonec jsem se rozhodla přispět tentokrát krátkým článkem.

Já osobně bych si nedokázala v zimě vzít na nohy něco jiného než kozačky. Už na podzim si vytáhnu podzimní kozačky. Kozačky ale nesmějí mít žádný podpatek, nejsem na ně zvyklá. Mám ráda takové ty obyčejné vysoké kozačky, které mají podrážku jako botasky. Já na podpatku nenosím zásadně nic. Není to pro mě.

Kozačky si zásadně ani nekupuji ve značkových prodejnách. Nakupuji komplet vše u Vietnamců.  Když si člověk koupí drahé boty ve značkové prodejně, tak většinou vydrží mnohem kratší dobu než boty u Vietnamců. Mně osobně vydrží pár dlouhých let veškeré boty. Ať se jedná botasky nebo kozačky a další jiné boty.

Jednou jsem si chtěla koupit v Daichmannu kozačky, ale žádné mi nebyly. Buď byly široké a nebo pro změnu malé. Velikost nemám tak velkou, takže není problém velikostně nějaké kozačky sehnat, ale moje noha není tak široká, abych si mohla dovolit kde jaké. Takže asi proto jsem skončila jenom u Vietnamců, protože tam vždy seženu, co potřebuji. Nezávidím mojí sestře, ta zas nemůže mít kozačky proto, že má dost širokou nohu a tak nosí jenom kotníkové boty.

Přeji příjemný zbytek dne

Malinke-kote

Děkujeme, že jste se s námi podělila o svou zkušenost

Kde nakupujete boty vy, milé ženy-in? Jste spokojené se sortimentem, nebo dlouho hledáte, než najdete uspokojivý model? S jakým problémeme při nákupu kozaček se nejčastěji potýkáte? Jaké máte požadavky na kozačky svých snů? Už jste si letos nějaké koupila?

Napište nám na dnešní stylové téma na: redakce@zena-in.cz

Reklama