a tak jako většina čtenářek sáhne po balzámu na rty nebo mastnějším krému. Lesk na rty nepoužívá kvůli příteli, kterému je to nepříjemné. A rtěnka? Ta je u ní až na posledním místě. Více se dočtete v jejím příspěvku

Přeji všem pěkný pondělní den. Já osobně jsem pro přirozený vzhled. Rtěnku jsem používala kdysi, ale jenom občas. Většinou když jsem šla někam na diskotéku. Pro mě už ani tak neexistuje veškeré malování. Dříve jsem se malovala každý den. Ať jsem šla do školy nebo nakoupit. Teď už tomu tak není. Ani mě to nějak nebaví. Možná tak jednou za týden se najde určitý důvod, kdy se namalovat, ale rtěnku nepoužívám, i když jich mám doma hodně. Lesk si občas vezmu, ale nesmím být s přítelem. Jemu to vadí. Ne že by se mu to nelíbilo, ale když mi dá pusu, tak to asi není pro něj příjemné.

Zrovna dnes jsem si dala jenom balzám na rty, protože mám jako každou zimu rty popraskané, ale žádnou řasenku ani stíny jsem si nedala, i když jsem šla do práce. V zimě si chráním nejen rty, ale celý obličej krémem pro suchou pleť, protože mám vždy přes zimu suchou pleť dost často. Hlavně okolo očních víček.

Dostatečná péče u rtů je u každého jiná. Někdo si řekne, že dostatečná péče rtů je třeba jenom balzám na rty a nebo krém. Já nevím, zda dostatečnou péči u rtů mám, ale doufám, že ano. Mně stačí si rty natírat právě jenom tím balzámem a nebo krémem. Nic víc nepotřebuji.

Moje první rtěnka? No tak to si opravdu nepamatuji i když jsem dost mladá ... Bylo to někdy v dětsví, když jsem od našich dostala ty dětské rtěnky. Určitě měla světlou barvu. Já bych si ani jinou barvu nevzala. Pro mě rtěnka musí být opravdu dost světlá, ale viditelná. Určitě bych si nevzala jakoukoliv červenou barvu i když mám červenou ráda. Mám raději třeba světle růžové a nebo jenom lesklé se třpytkami, ty jsou pro mě nejlepší. Není to tolik vidět a přesto jí mám :-)

Na otázku jestli se mi mění s věkem můj vkus v krášlení rtů, tak na to ani odpovídat nemohu. Můj věk je nízký a hlavně jsem vždy rtěnky nikdy nemusela i přesto, že jsem si jí občas dříve dala. Pro mě jasnou jedničkou na rty je balzám, který používám celý rok, ale většinou jen tehdy, když mám hlavně popraskané rty.

Přeji všem zbytek pěkného a teplého dne i když je škoda, že sníh zatím stále nikde.

malinke-kote

Vás krášlí mládí, takže žádnou rtěnku zatím ani nepotřebujete

Jak jste na tom s líčením a péčí o rty vy, milé ženy-in? Také nám napíšete o svých oblíbených kosmetických vychytávkách? Jak pečujete o své rty teď v zimě? Máte nějaký recept? Prozradíte nám ho?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama