proto sní o bytě 4+1, aby jednu místnost využili jako hernu. Zatím je skromná a užívá si malého bytečku, kde probíhají jen drobné úpravy. Posílá i foto přestavby kuchyně, tak se pojďte podívat, jak bydlí

Přeji všem pěkný den,

Na dnešní téma jsem se rozhodovala, zda napsat, ale po přečtení úvodního článku, jsem se nakonec rozhodla, protože změny mám opravdu ráda. Asi to mám po taťkovi. Ten by stěhoval nábytek neustále nebo dělal nějaké nové věci do bytu, ale co se týká ostatních věcí, tak to moc nemusí. Když už se ale do toho vžije, tak s plnou energií a s fantazií.
Když jsem byla menší a se sestrou jsme chtěly každá svůj vlastní pokoj, tak musel taťka radikálně změnit byt 3+1 na 4+, abychom měly obě svůj vlastní pokojík a oni někde ložnici. Takže z velkého obýváku se stal menší prospěšný obývák a vedle schovaná jejich ložnice. Takže se muselo všude škrábat zeď a vymalovat. My jsme si udělaly návrhy, jak to chceme a on to zrealizoval. Když jsme byly opravdu malé a bylo nám 2 - 3 let tak jsme měly pokojík vymalovaný šmoulama.

S tím si asi musel také hodně vyhrát. Nakreslit je na zeď a potom vybarvit. To asi musela být hodně velká práce. Teď , co jsme se obě přestěhovaly každá do svého nového bytu, tak si nedávno s tím zase pohrál a vše předělal. Ložnici v obývacím pokoji zrušil a dal do většího pokoje. Můj pokojík tam zatím je, i když jsem si tam nějaký ten nábytek odnesla, ale to i sestra. To zatím prý bude pro budoucí vnoučata i když přemýšlí že tu zídku zbourá a udělá větší obývací pokojík.

Co jsem s přítelem, tak tady pořád něco přestavujeme a šoupeme se skříněmi. Teď nedávno jsme museli zrealizovat nově kuchyň, protože jsme koupili novou pračku, novou ledničku a tak jsme to kvůli nedostatku místa museli přestěhovat. Máme opravdu obrovskou kuchyň, ale tato lednička je bohužel větší než předešlá, tak jsme stěhovali a abych pravdu řekla, tak se mi to takto líbí více.

Já osobně miluji škrábání zdi, vymalování a navrhování nových věcí. Už se opravdu těším, až tento maličký byt splatíme a koupíme si mnohem větší. Konečně si budu moci udělat celý byt podle našich představ. Tento sice můžeme také předělat, ale na co když se budeme asi za rok stěhovat do jiného, pokud se nějaký sežene s ne moc vysokým nájmem. Takže se na to opravdu těším. Původně jsme tedy chtěli rodinný baráček, ale na ten bohužel mít nikdy nebudeme, tak se budeme muset uspokojit s tím, co bude. Nejraději bych chtěla byt 4+1 ale těch tu moc není. Chtěla bych totiž mít doma hernu. Rádi chodíme na kulečník a tak proč bychom si ho nerealizovali doma. Ale kam ho dát? Proto tak velký byt bych chtěla, abychom ho měli kam dát.

Posílám fotografii naší kuchyně před a po změně i když ta fotografie před je starší a ještě po této změně byla jiná, ale to nevadí

před.

po

Bylo to podobné a lepší fotografii jsem bohužel nenašla. Užijte si dnešní krásný den

malinke-kote

Milá malinke-kote, ta druhá varianta je určitě útulnější.

text nebyl redakčně upraven

Jak se vám líbí u čtenářky s nickem malinke-kotě, milé ženy-in?Pozvete nás také do bytu prostřednictvím svých fotografií? Napište nám, pošlete foto své rekonstrukce na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama