.

Čtenářka malinke-kote blahopřeje touto cestou svému Martinovi

Vztahy

Čtenářka malinke-kote blahopřeje touto cestou svému Martinovi

Ale kromě toho, že má její partner dnes svátek, má i jiný důvod, proč napsat příspěvek. Chce se také připojit k ostatním čtenářkám a napsat pár pochvalných slov na jeho adesu. A že jich není málo, se dočtete v této novince.

Přeji všem pěkný den. Konečně jsem si našla chvilku, abych také něco sepsala. Svého přítele bych mohla chválit pořád. Každý den se něco najde, za co ho můžu pochválit. Jsme spolu 2,5 roku a z toho už půl roku spolu bydlíme. On dělá na směny. Celý týden ranní, odpolední či noční a já dělám celý den od osmi do pěti. Když má ranní nebo noční a má chuť, tak mi uvaří moje oblíbené jídlo, uklidí, vypere. No co je potřeba a já příjdu vklidu domu s představou, že si usednu ke stolu, naobědvám se a uklidíme spolu nádobí. Jeden ho umyje a druhý utře. Potom si vklidu můžu sednout ke svému oblíbenému seriálu a jít zase spát.

Dokonce v úterý mi chtěl udělat radost a upekl mi bábovku, abych měla něco dobrého do práce. Když má noční, tak si udělám hezky oběd a zároveň ho udělám i jemu k večeři. Znám hodně chlapů, kteří neradi nakupují. Mám já to štěstí, že když je potřeba tak do toho obchodáku zajde sám a nakoupí potřebné věci. Sice nekouká na slevy, nekouká pořádně ani na ceny, ale hlavní je, že nakoupí. Nejraději ale máme nakupování společné.

Většinou o víkendu, když není v práci tak společně uděláme potřebné věci. Jsem ráda a vděčná, že nemusím dělat úplně vše sama bez pomoci. Jsem také vděčná za to, jak je hodný, ochotný, tolerantní a ve všem mi pomůže. Když jsem unavená z práce, tak zajde místo mě ven s naším pejskem. Jemu bych mohla dát jednu velikánskou pochvalu za to vše, co pro nás pro oba dělá.

Dnes bude poměrně krátký článek, ale to nevadí :-) tím lépe. Nenapadá mě, co bych ještě mohla napsat. Jediné to, že je dnes 11.11. a svátek má Martin, tak bych mu mohla toutou cestou popřát všechno nejlepší k jeho dnešnímu svátku a nejen jemu ale i ostatním Martinům. Bohužel to dnes neoslavíme, jde na noční, ale zítra si to určitě vynahradíme.

Mějte se hezky a užijte si dnešní den

malinke-kote

Milé malinke-kote, připojuji se ke gratulaci a přeji Martinovi všechno nejlepší k jmeninám

   
11.11.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] babicka11 [*]

  málokterý chlap chodí rád nakupovat - ten můj ne - proto si toho považujte... Sml79a pokud ještě něco i upeče ... takového neznám ani jednoho ....tak všechno nejlepší Vašemu Martinovi ...Sml22

  superkarma: 0 24.11.2011, 10:48:42
 2. avatar
  [5] zsuzsika [*]

  Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 12.11.2011, 12:36:00
 3. avatar
  [4] malinke-kote [*]

  FAXÍK — #2 vzkaz vyřídím a děkuji, snad to vydrží a bude to klapat nadále. Určitě se to změní až jednou budou děti :-) jedno malé dítě už máme a to psa ... ten se chová dokonce ještě hůř než malé dítě Sml30

  superkarma: 0 11.11.2011, 17:35:18
 4. avatar
  [3] malinke-kote [*]

  Věrulinka — #1 děkuji, vyřídím :-) nakupování mu nevadí, ale raději chodím s ním. Jenom když je potřeba koupit chleba tak ho tam pošlu ... chleba se dražší koupit nedá Sml30

  superkarma: 0 11.11.2011, 17:34:26
 5. [2] FAXÍK [*]

  Martinovi všechno nejlepší k svátku a vám oběma ať to pořád klape tak dobře jako teď Sml59

  1. na komentář reaguje malinke-kote — #4
  superkarma: 0 11.11.2011, 17:19:49
 6. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Také přeji tvému Martinovi vše nej, hlavně za to, že umí nakupovat, jako můj manžel Sml30

  1. na komentář reaguje malinke-kote — #3
  superkarma: 0 11.11.2011, 16:29:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme