.

Čtenářka Lucka1004: Byla jsem zvyklá na pěkné urostlé chlapy

Vztahy

Čtenářka Lucka1004: Byla jsem zvyklá na pěkné urostlé chlapy

Tak to vypadá, milé dámy, že ryzí charakter u vás zatím vede na plné čáře! Výjimkou není ani čtenářka Lucka, která nám zaslala další příspěvek k dnešnímu tématu o tom, co vás na mužích zajímá ze všeho nejdříve...


 

Dobré poledne,

Se svým manželem jsem se poznala na internetu. Fotky jsme si nestačili vyměnit a už jsme měli naší první schůzku.
Byla jsem zvyklá na urostlé pěkné chlapy netrpící nouzí o peníze, kteří se pak chovali nesnesitelně, zesměšňovali mě, měli mě jako hračku a vůbec je nezajímalo, co chci já. A najednou přišla změna, na schůzku dorazil Sportovně oblečen muž střední postavy, trošku kulička, ale řekla jsem si, že teď to nebudu brát podle vzhledu a udělala jsem dobře.

Povídali jsme si neuvěřitelně dlouho. Byl laskavý, hodný, milý no prostě úžasný. A že nevypadá jako Brad Pitt? Vůbec mi to v tu chvíli nevadilo. Hned jsme si domluvili další schůzku.

Po roce známosti jsem otěhotněla a domluvili jsme se že se nastěhuje ke mě do bytu. Bohatý také nijak nebyl, ale to mi opravdu vůbec nevadilo.

Jednou z mých podmínek pro výběr toho správného muže bylo také to, aby se dokázal postarat o domácnost, protože člověk nikdy neví co se stane. A to ten můj umí skvěle.
Nevadí mu nacpat špinavé prádlo do pračky, umýt pracně nádobí, či dokonce přebalit pokakaný mimčo. Dokonce umí i zapnout žehličku a vyžehlit pro děti prádlo. Uměl to už když jsme se poznali.

Bohužel se stalo a já zůstala na dva týdny v nemocnici. V tu dobu jsme měli 4letýho chlapečka a 3,5měsíční holčičku, kterou jsem kojila. A tak se manžel musel o vše starat sám. A zvládnul to. Sice to vypadalo trošku hekticky- ráno odvézt kluka do školy-která byla na druhém konci města, pak jet s malou za mnou, abych jí nakojila, pak jet domů, trošku poklidit, vyprat apod., odpo opět za mnou nakojit malou a pak vyzvednout kluka ze školky.  Na chvilku jet domů a opět za mnou s malou. No popravdě byl z toho vyřízený, ale jiný chlap by to vzdal už první den a on vydržel celý dva týdny. A za to mu patří moje velké díky.

Ale je opravdu jedna věc, která mi u něho ze začátku chyběla. A to hádavost. Jsem prostě člověk, který se musí s někým pohádat i kvůli maličkosti, jen aby mu to udělalo dobře. Ale to on ne. No ze začátku, teď už ví že ho nenechám, pokud se třeba u fotbalu do sebe lehce nepustíme-nejlépe když hrají naše dva týmy proti sobě.

Teď jsme spolu již 6,5roku, z toho 2,5roku manželé a máme spolu dvě nádherné děti. Nikdy na světě bych ho nevyměnila a to můžete nabízet jakoukoliv filmovou či pěveckou hvězdu. On je prostě ten pravý.

Lucka1004

   
18.03.2011 - Příběhy - autor: Eva Dömény

Komentáře:

 1. avatar
  [5] oalison [*]

  Taky mám doma skvělýho chlapa, doma mi pomáhá, když jsem byla nemocná staral se o mě a je hrozně hodnej. Taky jsem byla na vysoký a vysportovaný chlapy, hlavně asi proto že sama jsem dost vysoká a tak jsem si myslela že musim mít obra abych vypadala křehceSml16 No teď sice můj chlap je trošku menší než já, model by z něj asi taky nikdy nebyl, ale je to ten nejlepší, aspoň pro měSml59

  superkarma: 0 19.03.2011, 16:17:24
 2. [4] Roland [*]

  Tiše závidímSml23. Takového jsem nikdy neměla a asi už ani nebudu mít. Važte si toho jaký je.

  superkarma: 0 18.03.2011, 15:51:48
 3. [3] Verča27 [*]

  Chlap do pohody i nepohody - tak to má být. Sml67

  superkarma: 0 18.03.2011, 15:41:54
 4. avatar
  [2] Quentinová z Montargis (Kentánová) [*]

  Sml67

  superkarma: 0 18.03.2011, 15:37:33
 5. avatar
  [1] SNÍŽEK [*]

  zlatý chlap,obětavý,jen si ho nechej,v nouzi se osvědčil,je vyjímečný Sml72

  superkarma: 0 18.03.2011, 15:33:49

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme